Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azok a nők nőiesek csak nem most.....hanem sok éve volrak ezek az ideálok
De vannak páran akik megrekedtek az előember ízlésénél
Többet erröl nem írok mert egyből ideeszi a fene ezt a gínó gyereket a fene a hülye dumájával és agyfaszt lehet tőle kapni

Hozzátenném hogy sok éve volt egy 160pár centis hölgy ismerősöm aki kb 80 kiló volt és szűkebb volt mit bármelyik egérlyuk, a gyűrűt le tudta húzni az ember ujjáról a réssel....
Persze én nem próbáltam
Éretlen voltál még a nagy feladatra

Amikor suliba jártunk volt egy osztálykirándulásunk miskolc-sárospatak-sároraljaújhely falukba (a 2 hátsónak a sorrendjére nem emlékszem)
15 évesen mi is azt hittük királyok vagyunk, miskolcon elkentük a szánkat hogy nem emlékszem kb semmire csak arra hogy térdig sáros nadrág fogadott reggel....
Na itt rumot ittunk mert olcsó volt és ütött, azóta sem ittam rumot, a szagát se igazán szeretem
Bár másnap a másik faluban is csaptunk alkora bulit hogy a 3.nap a következő faluban már megismertek minket a hírünk megelőzött amire máig is büszke vagyok :)
Na mindegy.....azóta a rum nem megy

Ellenben huszonévesen, edzetten és,érettebben bezabáltam a dzsuvás regál viszkiből ( töredék információk alapján minimum egy liter lecsúszott) hiába végeztem ki magam (3nap fekvés 1hét kaja nélkül) mégis meg tudom inni, bár nem a kedvenc.

Igazándiból a mézes pálinka(amit én csinálok minimum 40 fokos) és a,félszáraz vörösbor ami a legjobban bejön, remekül kiegészítik egymást az édes lónyál és a fanyar bor
Ami fura hogy ha ezektől állok be igazándiból semmi érezhető egészségügyi károsodásom nincs enni is tudok és max egy picit ég a gyomor, pedig volt hogy 4 óra felé még a budi ajtón áthaladás se volt egyszerű tett és 8kor reggeli és motoros túra

És ha csak a bor van akkor van fejfájás másnaposság , néha róka aznap, bár a viszkis eset óra pár alkalommal rókáztam alkohol miatt
Legutóbb is csak pihentem pár órát egy gatyában a budi mellett a hideg kövön az helyretett
A hideg remekül tudja késleltetni az alkohol káros hatásait
Volt hogy egyszer ittunk és 2x álltam be mert a hideg miatt teljesen megszakadt az alkoholos befolyásoltság, igaz akkor lelepett a dér minket a csatorna parton olyan hideg volt
Otthon a forró vízzel telt kádban ismét beütött a szesz, de olyan mértékben és gyorsan hogy alig tudtam elvergődni a kanapéig vizesen pucéran mászva mint egy kisbaba
Pedig a hazaúton azt beszéltük hová a gecibe ment el a sok szesz hatása ilyen gyorsan...
Mert ott azért az "alig tudunk már menni" állapotra majd fél liter undorító konyakot rá kellett kényszer hatása alat tenni "ne gurulgásszon már a kocsiba ez a fél üveg"
És rá kb 3-4 órára bármilyen usás tornázós rendőri alkoholos teszten átmentem volna a hideg miatt
Az a helyzet szeki kevés az az alkohol amit az íze miatt szívesen megiszok Ez többnyire onnan ered, hogy szenvdtelenül fiatalon berúgtam ebből is, abból is jócskán túllőve a célon azt a szervezet csak nehezen felejt Édesapámmal amikor vadászgatni jártam 9-10 évesen ők meg a vadászat után itták a finom illatos pálinkát nagyon rá voltam kattanva. persze bele-bele nyalhattam én is a már kiivott poharakba. Imádtam a pálinka ízét és illatát. Aztán 13 évesen egy ominózus éjszakán megtörtént életem első nagy hibázása.
A haveron szülinapi házibuliján megtaláltam a faterja hp-jét a spájzban(Isten nyugosztalja Kálmibácsit) Nos úgy alakult, hogy vagány szerettem volna lenni a haverok és a csajok előtt, úgyhogy ezt a fél liter hp-t kábé két húzásra bevertem A következő kép amire emléxem, hogy bent vagyok a retyon, sok-sok érdeklődő tekintet bámúl, körülöttem széthányva minden végül is arra keltem fel, hogy Kálmi bá pofozgat azt kérdezgeti, hogy élek e még Az igazság az, hogy csak éppen Mivel nem laktam túl messze fölkaptak azt hazavittek Kicsönghették a bátyám, azt valahogy az ágyba kerültem. persze ezekre nem nagyon emléxem, mert többnyire ájúlt voltam. Nos másnap az ébredés nem volt egyszerű. Gyakorlatilag belázasodtam, 39-40 fokos lázam volt. Aznap még nem tudtam enni Másnap még nem tudtam enni 3 nap volt az első alkalom, hogy egyáltalán fel bírtam kelni. szédültem mint az állat Lefürödtem és egy kis húslevest falatáztam Akkor már sejtette, hogy életben maradok. Gyakorlatilag alkoholmérgezésem volt. Az lehetett a qrva nagy szeencse, hogy szétrókáztam a belemet, ha az mind bennem felszívódik, valószínű nekem kampó. Aztán mikor egy hét múlva át át mertek jönni a haverok is akkor elmesélgették, miket csináltam hosszasan írhatnám miket meséltek., arra emléxem, hogy égett a pofám rohadtúl. A legdúrvább mégis csak az volt,hogy a buli legrondább lányátt kergettem a házban körbe-körbe, hogy gyere Andi csókolj meg
Nos ennek már kerek 30 esztendeje. Azóta ha bármilyen(teljesen mindegy milyen9 pálinkába beleszagolok, azonnal rámtör a hányinger, elfolyósodik a nyálam vízzé, csurog ki a számon muszály vagyok köpni egyet, a karomon, meg felál a szőr meg tiszta libabőr leszek. Pálinkát csak úgy tudok inni, ha előtte bealapozok valamivel aszt az érzékszervek eltompúlnak, akkor már sem szagot sem ízeket nem érzek, úgyhogy tudom inni bátran.
Nos a borral is hasonlóképpen jártam 14 évesen, csak attól még kib@szottúl fájt is a fejem. Az egész estét végigrókáztam, rájöttem a vörösbortól rókázásnak van a legrosszabb utóíze Azóta száraz borokat tisztán egyáltalán nem tudom meginni A félédes az amibe már bele merem nyújtani a nyelvem. igazi borívó embernek A BOR a száraz vörösbor Nos én nem lettem igazi borivó ember Szégyen nem szégyen a fehér édes csemeg, desszert borokat szeretem A tokaji borokat is és mindazt ami édes. Ezek az alkoholok tartoznak azon kevesek közé, amit az íze miatt megiszok Ide tartozik még az édes, muskotályos pezsgő, azt slussz. Bárminemű más alkoholt csak a hatása miatt iszok. Nálam ithon tornyosul mindenféle szesz. Kartonszám sörök, meg egy halom kapott tömény alkohol. Ha nem osztogatnám el ezek rám is rohadnának. Itthon azt aboszolút eszembe sem jut inni. A sört nyáron megiszom, de útálom, hogy felfúj, 3-4 sör után, meg rohadt keserű tőlle a pofám, utánna már csak szenvedve iszom. Most nyáron a csónakban pont azon gondolkoztam, hogy átváltok 2%-os ízesítettre Annak legalább szeretem az ízét, meg ha 3x annyit is kell meginni belőlle mint a rendesből azt legalább tudom teljesíteni
Mán most akkó nem tudom mit gondójak rólad
Sok év alatt a műmájerre egy olyan picsát még nem töltöttél fel amihez én nem csak bottal nyúlnék. Közbe meg az általunk felrakott hibátan 165-170 cm 50-55 kg 18-22-ig csajokat fikázod Akkor most hogy is van ez?
zalában ebédeltünk, egy debreceni fasz mikor kihozták és kibaszták az 5L boros kancsót rákérdezett hogy kóla nincs hozzá? úgy néztek rá a helyiek mint kecske a késre, bort csak tisztán vagy sehogy ! ez igaz másra is, a buzik vizeznek ! ha nem bírod ne idd !
Elbasztad.... Még olyan nőm se volt,aki molett... Idegesítenek a hájas,formátlan emberek....Az edzőteremben meg bőven volt időm megutálni a sok szálkás,önimádó fitnesz picsát... Szóval a nőies nők a bejövősek.... És mindig tartom magam ahhoz az elvemhez,hogy olyan nővel feküggyek össze,akivel bármikor kézen fogva végig mennék egy nagyáruházban anélkül,hogy égne a pofám.... Ezé nézem meg néha képen,milyen egy kövér húsos pina,mer még élőben nem láttam....
ha a f@szotokat akarjátok verni az xnxx sokkal jobb. Minőségben is meg tartalomban is. A teljes menüsorban vagy 2000 felé van szedve éppen mire áll fel. Neked vannak jó Bw videók is 100 kg alatt nincs benne csaj
Ez má látott valamit....
"MIÉRT rendelnek az emberek egy dupla sajtburger & dupla adag sült krumpli mellé egy Cola lightot?"
ezt történetesen tudom
Sajtburgert ill. én inkább big mac-et és sültkrumplit sem azért eszem mert fogyókúrázom Cola light már 2 éve nincs a mekiben, zéró kóla van helyette de mindegy is. Amíg kóla lájt volt azt ittam hozzá, most meg zéró kólát Azon egyszerű oka van, hogy nekem a síma cukros kóla rohadtúl nem izlik (nekem az gely édes) Nagyon ritkán kizárólag borral iszok síma kólát. Íze miatt iszom a lájtot, vagy a zérót Sőt azt is inkább "fröccsnek" (félig felszódázva) Vannak önkiszolgáló mekik, ahol az italt magadnak töltöd. Amikor még volt szódájuk így csináltam meg a light, vagy zéró kólát. Azonban már vagy 1,5 éve a rohadékok csak jéggépnek használják a kütyüt és szódavíz nem jön belőlle
bármit is mondasz csak az irigység beszél belőled.........
Hát olyan nem! Eszem ágában sincs visszafejlődni....
irigy vagy vazzeg.....hiába tagadod, sosem lesz el olyan nagyszerű mint én
Nagyon vicces amiket írtál, végül is ez a viccek topik. Bár ezen kínjában nevet az ember!
mivel az én véleményem így is van.
és neked csak azért nem tetszik mert irigy vagy
amúgy teljesen logikus minden betű benne, és ha nem így gondolod irigy vagy....
meg amúgy is .........
Van mèg......
Persze, hisz ez a valóság!
Na, ez sokkal hihetőbb!
Ez könnyű!
Az egerek személyiségjoga miatt!
Mert tesztelik a Arai és a Shoei sisakokat!
Hát ezek nem igazán objektív és logikus magyarázatok.
Csak a te véleményed....