Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Brüsszel a hibás, igen, azok!
Csak nem sikerült megérteni...
Ja, fullba nyomják a kretént pedig fullba sose szabad.
Brüsszel meg kész röhej.
Japán a mosoly országa....Magyarország meg kész röhej
Ha mi nem vagyunk normálisak magyarok, akkor nyugodtan kijelentheted, hogy a világ meg maga az őrültek háza
Ott úgy látszik nem olyan fontos pl. egy instás BMW-s kép.
Az egyik hájeszomat afrikába adtam el Ezek felvásárolták az összes régi tojota és mazda kisbuszt
Egyszer voltam kb. 10 napot én is kint afrikába(dél afrika (pretória Johannesburg) csak japán kisbuszokat láttam. (igaz a használt olyan áron volt mint itthon az új ) volszvágen és egyéb francia, olasz műremekekkel nem találkoztam Úgy láccik ott számít a megbízhatóság
én láttam az ájmakszba budapestibe 24 méteres vászon kb. olyan 5 lehetett a nézőszám. Egyébként jó film volt 3 d-ben
Ott a néger picsa (a hugica) volt a műszaki zseni Ettől függetlenül dugtam volna mint a lopott biciglit
Tehát beismered, hogy nem érted a tényleges mondanivalóját.
Tehát te még nem láttad a fekete párduc nevű filmet?
Igen!!
Akkor velem se, ami nem baj, csak nem értitek ennek az igazi mondanivalóját.
Ebben azért nem értek egyet veled!!!!!!!!
Nem feltétlen, sőt...
Ugye...
Mondjuk ha erdekelne már ezert istenesen elkuldenelek a picsaba.
Clam egy idiota baromállat.Nem is várnek tole mast.
Magyarként? Az elég nagy marhaság lenne.
Olyan nagyot nem is tévednél.....
Nem szeretem az általánosítást! Ha élnék vele, akkor a magyarokat a leghülyébb, legszemetebb népnek tartanám a világon.
Az mé baj? Nem Magyarországon élünk?
Nem kevés rasszista van itt, vagy négerfób.
Hidd el, van..csak nem tudod pontosan mennyibe kerül..a németeknek, franciáknak több is van.
Függetlenül ettől, Obama megválasztásakor azért örült az egész színesbőrű közösség..és meg a gazdája is.