Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem ez a rasta balfasz volt az akit a ruszki szekreny megkeresett es nem gyozott ket nyelven bocsanatot kerni amilyen kemeny csavó?
Mindnek volt baja, de ilyen sötétség egyik rendszer alatt sem volt a fejekben.
2006-ban egy öszödi beszéd miatt mindenki felvolt háborodva, most meg sokkal durvább csalások mennek és mindenki leszarja, na ez a nem normális. Elkúrták!
http://youtu.be/mfqBHDCeM6I
Dehogynem! Egy 50km-ert nem tudok úgy menni, hogy ne találkozzak szar úttal, nem 1-2 kátyúval, hanem tényleg putri útminőséggel. Az autópályákat leszarom, nem azon motorozok.
Nem vagyok vmi nagy rajongója, de néhány dologban jól foglalt állást.
Amúgy sem érdekel itt már senkit semmi, csak a rezsi csökkenjen!
Ezt akkor csak neked: Ketten jönnek kifelé az erdőből: Az egyik futva a másik medve!
Magyarországon nincs nyomor. Te vagy nyomorult.
Ha már Márai akkor érdemes e témában a többit is elolvasni tőle : http://mandiner.blog.hu/2013/1...

"Kassa nagy szülöttjében az a zseniális, hogy bármelyik politikai-kulturális oldal bármikor előveheti valamelyik idézetét, hogy azzal támassza alá mondandóját. Balosok a jobbos-ekézést, ateisták a keresztényezést, jobbosok a kommunistázást, zsidófalók a zsidózást. Bezzeg már a Márai is megmondta, ugye! – mondják mindahányan."
lehet tükörírással akarták írni, ha jönnek a locsolókocsik azok is el bírják olvasni a visszapillantóból
Ha valaki igy megy tüntetni az meg is erdemli.
https://hvg.hu/itthon/20190106...
Mert sziszi ránézésre is egy akadémikus egy rezsi zseni
nem vitázik itt senki megosztjuk a véleményünket
Baszott idegesítő, hogy a legtöbben ugyanazt gondolják itten, de mégis vitáznak...
Ez így ebben a formában nem igaz. A gyorsforgalmi utak ezerrel épülnek 10 év alatt annyi új újt lett, hogy már egyre kevésbé jelent problémát megtenni nagyobb távolságokat ebben az országban. A szolnoki elkerülő is rég kész lenne, hy nem vesznek össze orbánék simicskával a koloncon. Mellettünk kecskeméten is körbért a gyűrű 2 éven belül kis falum alatt fog eljönni az m44 gyorsforgalmi út ami közvetlen kapcsolatot ad az M5-el és az M8-al, ebből következően M6-is. észak felé szolnok is gyorsforgalmi lesz keletre meg békéscsaba felé. Ezek nagyon jó dolgok ebből nekem annyi nem tetszik hogy mind ez 4 szeres túlárazásban
Akkor a rendszerváltás óta mondj egy olyan kormánypártot akire nem igaz amit leírtál. A 89 előtti időket hagyjuk az más világ volt.
Most nehéz így 30 évre visszaemlékezni kezdődött:
mdf Antallal azon, felül, hogy az ország aranykészletét átjátszották, szétprivatizálták saját zsebre az egész országot a nagybőgős zuchmann tomival. A legnagyobb bűnük mégis csak az volt amikor a lengyelek kaptak egy csomó államadósság mérséklést( ha csak nem mindent) és itt mondták nagyjaiknak, hogy csak kérnünk kell és nekünk is elengedik az adósság szolgálat nagy %-át annyi volt a válasz,hogy a magyar az büszke nép mi kifizetjük amivel tartozunk. Remek ez kb. mai napig 5 ezer mrd ft-ot húz ki a zsebünkből aminek a kamataival kb. 40 szer visszafizettük amivel tartoztunk. ( persze,hogy egyáltalán tartoztunk-e az megint megérdemelne egy misét.
Hát most nem fogom elkezdeni böngészni a wikit, de asszem jöttek a pufajkás hornék( nem lett jobb, majd fideszék, majd kétszer a komcsik (medgyesi-majd fletó majd bajnai( mert 4 évet egyik sem tudott kihúzni aztán 3-szor fidesz asszem most itt tartunk. A koloncpártok sem sokat érők voltak fkgp-ostúl szdsz-estül. Most akkor gondold végig melyik az a kormánypárt amire nem igaz az amit irtál?
ez pont ide illik
: "A kommunistáktól még nehéz lesz megszabadulni, mert senki sem olyan veszedelmes, mint egy bukott eszme haszonélvezője, aki már nem az eszmét védi, hanem a zsákmányt !"Márai Sándor
Ha jobban megnézzük, akkor simán vágó, h akik a koncon most marakodnak, az mindkét csapat ugyanannak a kutyának a kölyke.
Tudom.
Az gebasz.
Próbálom kerülni,nem mindig sikerül.
Baszki még mindig itt tartotok.
Clam.
Ki az a homokos
A homokost etetik,pedig má majdnem éhenhalt.
De tüntetni egyik se ment,én voltam.
Volt, hogy én is próbálkoztam az sem jött össze. Kéne egy GYF vs OV totyik ott basztat6nák egymást akiknek jól esik.
Baszki,csak 20 év mulva,az tökjó. A dohányos már nem fog élni,a homokost meg már rég szétszopatták a hajlékonyak.
De várjunk,nem úgy van már rég megdőtötték a kormányt a tüntetésen a 6 millió magyar?