Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a különbség férfi- és női barátság között?

Nők között barátság:
Egy napon a feleség nem jött haza, a férj megkérdezte hol aludt, a
felesége azt válaszolta,hogy az egyik barátnőjénél.
A férj felhívta a 10 legjobb barátnőt, de egyik sem igazolta ezt.

Férfiak között barátság:
Egy napon a férj nem jött haza este, a felesége megkérdezte hol aludt, a
férj azt válaszolta, hogy az egyik barátjánál.
A felesége felhívta a 10 legjobb barátját, 8-án igazolták, hogy ott aludt,
2-en hogy még ott van.
Áll egy szőke bombázó az úton és stoppol. Arra megy egy sportkocsi. Megáll, a nő behajol az ablakon. A vezető gyorsan felhúzza az ablakot, kiszalad, és hátulról jól megdugja a nőt. Látja ezt egy parasztbácsi és elgondolkodik:
- Hát, ha ilyen autót nem is, de ilyen ajtót mindenképpen veszek...
De ez eddig nem volt evidens?
Ha a sütöde tulajdonosa a minimálbér, és általában a béremelkedés miatt kénytelen többet fizetni a péknek, akkor azt hiszi bárki i, hogy a kenyér ára marad 3,60?
Én azt hittem, hogy ezt mindenki tudja. Tudod mennyi lett az építőipari ajánlás a rezsióradíjak tekintetében? 3300+fa.
Kihív engem mondjuk valaki, mint villanyszerelőt, hogy cseréljem ki az izét, ami mondjuk egy órát tart, de amúgy is leszarom, mert a megkezdett óra is óra, mondjuk a kapcsolót.
Kiszállás kisvárosban 1500, munkadíj 3300, Prodax kapcsoló 1500 ez mondjuk bruttó. Vagyis 4800+fa + 1500, azaz az illető fizet 6100+1500=7600 forintot.
És egy kapcsolóról beszéltünk ám csak. Kell a vízkőtelenítés? Az olyan 2 óra minimum, de inkább három, ha nem akarom megvárni a vezérelt időszakot.
15 ezer minimum.
Minden drágább lesz.
Az Audisok kiharcolták az emelést? Nem baj, majd amikor az Audi gyár esetleg meggondolja magát és odébbállt, mert volt már ilyen, akkor a melósok leshetik 90 max. napig a jövedelempótlót...
A család megy kirándulni a Gellért-hegyre. A gyerek kérdezősködik:
- Apa! Itt már jártatok anyuval?
- Persze kisfiam!
- De apa, és én hol voltam?
- Velünk voltál, csak nem emlékszel, mivel nagyon pici voltál. Annyit tudok mondani, hogy fölfelé még én vittelek, lefelé már anyád
hozott...
Az iskolában a tanárnéni kérdezi a gyerekektől, hogy mit nem szabad a szájba venni? A gyerekek sorba jelentkeznek:
- Hát a radírt. - mondja Jancsika.
- A ceruzát. - mondja Gézuka.
- Az égő villanykörtét. - mondja Pistike.
- Hát ezt miből gondolod?
- Úgy tanár néni, hogy anyukám azt mondta apukámnak az este, hogy kapcsolja le a villanyt, különben nem kapja be.
Folyt.köv. : Elnézést, ne haragudjon, lehet nekem is egy kérdésem?
- Természetesen!
- Mi az: az utca sarkon áll és pénzért árulja magát?
- Hát kurva!
- Nem rossz, de én konkrétan az anyádra gondoltam...
- Halló a játékra jelentkeznék!
- Nagyszerű!!! Lenne három kérdésem, felkészült?
- Igen!
- Szóval mi az: két keréken van és gurulni lehet vele?
- Bicikli!
- Nem rossz, de mi konkrétan a mountain-bike-ra gondoltunk...
Második kérdés: négy kereke van, meg motorja is meg kormánya, mi az?
- Autó!
- Nem rossz, de mi konkrétan az Audira gondoltunk...
Harmadik kérdés, de erre jó választ kell adnia: mi az, szárnya van, motorja, kerozinnal megy és repülni lehet vele?
- Repülő!
- Nem rossz, de mi konkrétan a Concorde-ra gondoltunk... Sajnos nem nyert, majd legközelebb!
- Elnézést, ne
Házaspár vásárol egy szupermarketben.
A férj betesz egy üveg konyakot a bevásárlókocsiba.
- Megőrültél?- így a feleség - ezt nem engedhetjük meg magunknak!
- De hiszen ez most akciós, csak 3000 Ft-ba kerül. A nő kiteszi a konyakot és mennek tovább.
A férfi észreveszi, hogy a nő betesz egy 6000 Ft-os arckrémet a kocsiba.
- Megőrültél? Ez egy nagyon drága krém! - így a férj.
- Igen, de gyönyörűnek látsz majd, ha ezt használom.
- Hát, a konyak ezt fele áron megteszi! - válaszol a férj.
nézegettünk ma is pár autót ilyen 8-12 éves intervallumban, nagy ccm dízel, automata váltóval
hát nem tudom hogy van ez de átlag 160 ezer van szinte mindegyikben
pedig szerintem anyuci nem ilyennel fuvarozta az oviba a pujákat a németeknél sem
mondjuk valami citroenben 480 volt de az magyar első forgalombahelyezés volt
Nemis ertem mit vernyakoltok.
Legalabb mennetek tuntetni.
Mert csak az a par balfasz van az utcan,az igazi kemenymag a fotelbol forradalmarkodik az sm oldalon.
Latom hogy ettol a kitarto munkatol nagyon repedezik a kizsakmanyolo rezsim.
A magyar és az orosz határőr kimegy a határra. A magyar kérdi az orosztól:
- Kell egy pofon?
- Da, da!
Puff, lekever neki egyet.
Másnap megint kimennek, megkérdezi a magyar:
- Kell egy pofon?
- Da, da!
Puff, lekever neki egy nagyot.
Harmadnap ugyanez megismétlődik. Ezután az orosz határőr megy a parancsnokságra:
- Parancsnok úr, a magyar határőr minden nap kérdez tőlem valamit, én mondom, hogy igen, és kapok egy nagy pofont. Mit csináljak?
- Mondja, hogy ne, akkor hátha nem kap!
Negyedik nap is kimennek a határra, a magyar kérdi az orosztól:
- Hát még mindig nem volt elég?!
Az orosz:
- Nyet, nyet!
Ja,nsmis
Értelmező szótár autóvásárláshoz:
"Családi okok miatt eladó" - eladom, mielőtt teljesen szétesik.
"Tűrhető állapotban" - "Kitűnő állapotban"-t akartam írni, de felébredt bennem a lelkiismeret.
"Enyhén törött" - elvitte az oldalát egy kamion.
"Jól karbantartott" - néha lecseréltem az olajat.
"Kifogástalan állapotban" - csak ne próbáld ki.
"Eredeti állapotban" - semmit nem javíttattam meg, állíttattam be vagy cseréltettem ki rajta.
"Sok extrával" - egyik többször elromlik, mint a másik.
"Nemdohányzó tulajdonostól" - sajnos ez az egyetlen jó, amit el tudok mondani róla.
"Kis javításra szorul" - nem működik.
most a genya kereskedők eléggé jól járnak
A sebész, a pszichiáter és a belgyógyász kacsavadászatra megy. Egyszer csak egy kacsa repül el felettük, mire a belgyógyász felemeli a puskáját, de nem tüzel.
- Miért nem lőttél? - csodálkozik a sebész.
- Biztos vagy benne, hogy kacsa volt? - kérdez vissza a belgyógyász. - Másféle madár is lehetett.
Megint elhúz felettük egy kacsa. A pszichiáter megcélozza, de ő sem lő.
- Most mi a baj? - dühöng a sebész.
- Vajon tudja-e a kacsa, hogy ő kacsa? - töpreng a pszichiáter.
Ekkor újabb kacsa emelkedik a magasba. A sebész kikapja a puskát a pszichiáter kezéből, és kapásból lelövi a madarat.
- Biztos vagy benne, hogy kacsa volt? - kérdezi a belgyógyász és a pszichiáter.
- Majd a boncolásnál kiderül!
A maninak nincs vásárlóértéke.
Hiába keresünk jobban, ha az élet drágább.
Nekem minden fasza.Mas nyomora nem erdekel.
A kórházban egy beteg székrekedéssel küszködik. Az orvos végül hashajtó alkalmazása mellett dönt, szegény beteg kap is egy hatalmas adagot. Hamarosan rá is jön a hasmenés, de már nem jut el a WC-ig. Zavarában végül úgy dönt, megszabadul a "bizonyítéktól". Becsomagolja egy lepedőbe, és kidobja a nyitott ablakon, egyenesen egy részeg fejére.
A kórház portása nagy kiabálásra figyel fel, kirohan, és azt látja, hogy a részeg harciasan dülöngél a járda közepén, nyakában a kétes tisztaságú lepedővel.
- Hát magával meg mi történt? - kérdi tőle.
- Megtámadott egy szellem, de én a szart is kivertem belőle!
nem a hitről van szó, vagyis nem csak arról
hanem akármerre nézel elméletileg faszább minden, de valahogy mégsem
dől a pénz mindenhol, baszki már egy segédmelós 60as iq-val megekeres óránként 1000felett, aztán mégis csóró a nép java
mostanában eléggé ráérek, mászkálok sokfelé beszélgetek sok emberrel(vagyis nekem sok mert általában nem szeretem az embereket) de mindenki csak kínlódik
Két cigány megy egy lóval az országúton. Megállítja őket egy rendőr:
- Hol szereztétek ezt a lovat?
- Sakkon nyertük.
- Na persze... szerintem loptátok!
- Dehogyis. Gazsi ütötte a parasztot, én meg léptem a lóval...
Hát aki elhiszi, az meg is érdemli.
fene sem tudja....
mindenhol szar már, hiába dübörög a kormány propaganda azért rengeteg a baj
Feleség hazaér a tornáról és tusolás előtt még meztelenül mutogatja a férjének, hogy miket tanultak. Ám a spárgánál (mivel meztelen) annyira lecuppan a konyhakőre, hogy a vákuumtól nem tud felállni...
Feszegetik, erőltetik, nem jön fel...
Szomszéd átjön, feszítik, tovább, orvost hívnak, csak nem akar feljönni a nő a kőről. Nincs mese kihívják a járólapost.
A járólapos odaguggol a nő elé és elkezdi csavargatni a nő mellbimbóit, mire a férj:
- Mit képzel, mit csinál??
- Felizgatom, akkor ki tudjuk csúsztatni a küszöbig, és utána csak a szélső sort kell felszedni...
Ha nem mentél volna el nyugdíjba, akkor már leszereltél volna.
Kaotikus állapot van.