Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

látod látod az a legnagyobb baj , hogy nem tudod felfogni az agyaddal , hogy az LFP az arról szólt....aki odajött az kapott , aki bírta maradt, aki meg nem az elment onnan..

egyetlen emberrel sem beszéltem így az lfp-n KÍVÜL , s velem sem beszéltek így ...pedig annó még aktívabban jelen voltam több topikban is itt ...
mindenki aki az lfp-be beleolvasott vagy írt tudta , hogy mi a helyzet ...
egyedül Te vagy az aki egy 6-8 éves történeten nem tudja túltenni magát
mint egy sértődött óvodás , aztán ha szóvá teszek valamit egyből belém állsz meg faszozol meg csahos kutyázol...
tudomásom szerint most sem szóltam hozzád egyáltalán , mert mint már mondtam unom a gyerekes sértődött viselkedésed...
nem vagy nekem senkim , hogy foglalkoznom kelljen veled ...
ha meg mindenkit meg akarsz verni aki neked az lfp-ben 6-8 éve beszólt ... erre mit mondjak?
na ez van amikor nem olvassátok végig általános iskolában a kötelező olvasmányokat
Szegény eldobta a kanalat mert megfázott amikor a füvészkert medencéjébe bújkált ács feriék elől
No csak, ernőből ügyvéd lett?.......nem is tudtam.
az kisbetűs évi Ennyi erővel nemecsek ernő is lehetne
Nen tudom látja e 5x Bennünket igen mert mindíg kell az akácosunk
Ez attól függ,hogy magadra ismersz-e
azt elfelejtettem írni azóta egy platónyi cucc már megint összejött a kidobásra
Ez pont így van nálam is és szerintem sokunknál.
2 éve két platónyi feleslegesen felhalmozódott bisz-baszt vittem ki otthonról. Persze,mert nem dobja ki az ember, mert majd jó lesz valamikor.
Csak amikor eljön a valamikor addigra nem is tudja, hogy van olyanja azt vesz helyette másikat
Mikor meg végre üres a porta 1 hét múlva pont kellett volna belőle valami ami előtt évekig sem
aztán meg pont te modod meg, hogy én hogy beszéljek? Körülbelül mikor egy qrva tanítana jó erkölcsre Azért az lfp-s időből maradtak még fent hozzászólásaid, ha jól sejtem Nem ministrsfiú szájából valók azok sem
Tudod maya én még teljesen jól emléxem arra, amikor vagy 6-8 évvel ezelőtt beírtam az lfp-be. Még csak nem is csúnyát nem is sértőt( persze lehet nagyon kirívtam ez miatt )
Azonnal 6-8 nekem ugrottatok a ti "saját körötöket" hogy is merheti zavarni más "idegen" Te voltál a legelső csaholó kutya, a legszebb szavad a takarodj innen a qrva anyádba volt még khai rami, orosz nem is volt akkora pofájú mint te. Akkor még informatívabb volt az adatlapod, nem voltál ennyire arctalan mint most,meg is néztem hát kb. akkor is 20 kg voltál vaságyastól. (vagyis akkor mert azóta nem tudom fogytál e még belőle ) Mondtam is, hogy te is csak a netes haverjaiddal a hátad mögött vagy ilyen kemény Aztán bács megye elég nagy, mert a legnagyobb de ott lakom én is és nehogy véletlenül összefussunk, érdekes akkor már nem voltál olyan kemény
Aztán, hogy te mond meg nekem,hogy hogy beszéljek Azért egy napi szinten anyázótól szerintem elég visszázs
De én nem szeretnék erről többet írni mert egyébként meg nem érdekel csak leírtam,hogy tudd, én nem nagyon felejtek még olyat sem amit pont lesz.rok
Aztán most írjam azt ami a szavad járása lett, hogy "hagyd úgyse értik "
Nincs különösebben bajom veled mint ahogy senkivel sem csak magadba nézz előszőr
azt hittem letíltottál
Na akkor majd most
Csak valami vicces is legyen!
azok ilyenek

a méhészet az egyik legtutibb pénzmosoda-pénzcsináló meló
Honnan tudtad, hogy az ügyvédet évinek hívják?
Honnan tudtad, hogy az ügyvédet évinek hívják?
Gondolom az ügyvéd évi 5x ha látja azokat a méheket
1500 családnál kell vagy 30 ember a pörgetésnél
De ott már komplett asztalos üzem is van annyi keretet kell csinálni
De én még mindig azt mondom hogy a méh legelő ami a legnehezebben kivitelezhető a méhészkedésben
Gépeket, embereket be lehet szerezni ez csak pénz kérdése
Ez a bizonyos fasz Én lennék ???
Gondolkozzál már egy kicsit , hogy hogy beszélsz...
Én 5-6 évig szoktam őrizgetni, kerülgetni a maradék lomokat, utána kíméletlenül kidobálom őket. Általában egy-egy ilyen takarítás után egy évvel szoktam keresni éppen azt a darab vasat, amit legutóbb kihajítottam.....
Már megtaláltam a megfelelő céget. Egyszerűen elküldtem neki a méreteket meg hogy hol legyen élfóliázva, a kapott ár a 2/3-a a másiknak. Nem kell maradék, pláne a kicsi, nem tudok vele mit kezdeni, kerülgetni sem boldogság, hátha egyszer valamikor valamire.
Én már a szerszámokon kívül mindent kiszórtam itthon is, tök felesleges évekig-évtizedekig tárolnom bármit. Annyival többet úgy sem veszek, a megmaradt kis biz-baszok amúgy sem jók sok dologra. Most majd kell csinálnom rózsalugast, amennyi vasat kiszórtam, annyiból valszleg kijönne, de akkor kb. 5-féle szálvasból lenne szarrá hegesztve. Ennyit meg az pár ezer forint nem ér meg nekem.
Mivel szerintem letiltott ez a fasz a saját hülyesége miatt így nem tudja mire reagálsz. Szerintem magyarázd el neki, hogy nem a hétvégi és hobby méhészekről beszéltem Egyébként igazat ír Itt már szervezetten szakértői hozzáértéssel és nagyobb létszámmal kel nyomulni.
Én gazdaságról írtam aki komolyan gondolja a méhészkedést Nálunk van ügyvéd aki 1500 családdal nyomul. Átalakított kaptárszállító buszai vannak bejelentett alkalmazottai, üzeme. Azért ilyenből van jó néhány az országban. (bár most pofánb.szott mindenkit a méh elhullás)
Ez a méhészkedés onnan indult beszédként, hogy írtam a mezőgazdaságban a 10 ha játékkert, az 1000 ha nál forog rendesen mint a méhészkedés sem 25 családnál.
1000 család az kurva sok....
egy itteni méhész , aki nyugdíjas s minden nap kijárkál a méheihez azt mondta , hogy olyan 140-50 család az amit el tud kényelmesen látni...
viszont pörgetéshez már kell a család+ pár ember...
1000 családnál , már rendesen meg kell szervezni , hogy hogy legyen a pörgetés,fiasítás,gyógyszerezés,stb a legelőről nem is beszélve...plusz a szállítás... még ha kontis is az akkor is 14 konténer
5-6 ember ahhoz nem elég ...
Direkt lapszabászhoz kell menni
Pl nálunk a natix nem a legolcsóbb de egy csomó féle anyagot úgy vág mintha táblásan vennéd
Ha extra igény van akkor megveszed az egész táblát és kivágja belőle ami kell
Ekkor megkapod a hulladékot is ha kell akár a 2 centis maradékot is
Pl OSB nem vág csak táblás árban
Ha megrajzolod hogy vágja a táblát azt is megteszi de ekkor plusz pénz a vágás pl kaptár elemek
Engem meg egyszer sem hívtak a környéken még az se akit ismerek és már 10 éve is azért sírt hogy nincs ember
Ezek a sunyi sírós kategória, akiknek mindig minden rossz és kevés
Pedig anno az eszközeim kölcsön tudta kérni...
Már több éve panaszkodnak a méhész ismerősök, h nem találnak embert a pergetéshez. Én szoktam elmenni , ha pont ráérek.
Direkt nem labszabászathoz mentem, meg direkt vágott árra kérdeztem, nem azt, hogy ha viszek egy táblát, mennyiért kaszabolja fel.
Az OBI és a Praktiker amúgy ebből a szempontból (is) teljesen jól tudja a felhasználói igényeket. Nem idegesít (utólag) azzal, hogy mi lesz a maradékkal, tudja, hogy a felhasználónak nem kell maradék még ha egy fél tábla marad akkor sem, ezért a kiírt ár, a vágott anyag ára úgy, hogy csak az és annyi. Tudom, mindenki tudja, hogy drágább a m2 ára mintha táblában venné, de nem kell cipelnie táblát, nem kell vagdosnia, nem kell évekig nézegetni a maradékot, hátha egyszer jó lesz valamire.