Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Micsoda rejtett tehetségek élnek köztünk. És még a metró száma is stimmel.
Ünnepi aktuális:
maga a bmw egy vicc
Egyrészt : ez nem egy vicc?
De most komolyan?
De ha ez komoly ,akkor simán lehet bébisintér mert amilyen munkaerőhiány van,simán felveszik az "angol" pakik"
bangó rozália
Ebből sem lesz meg a neve.
Gondolkozzál logikusan
Az, hogy qrva legyen az kizárva mer olyan ronda ,hogy pénzt hideg vízre valót sem keresne
Bébiszitter szintén nem jöhet szóba mert nem hiszem, hogy volna olyan barom aki erre rá merné bízni a gyerekét
Én egy dolgot tudok elképzelni Szerintem a 85 éves anyóst meg apóst kell pelenkázni meg ellátni szállásért, kajáért, némi apróért, meg autóhasználatért. (amivel tejbepapit vásárol az időseknek
Nem tudom ki a pech ez a nő, pedig érdekelne még a munkássága.
aszonta még jön estére várom a következő béjemvés videót
Nem lehetne ezt kötelezően leadni minden Béjemvére vágyó ősmagyarnak? Meg mellé azt hogy hol van Írország? Migrik nem jönnek be, ezek elmennek az írekhez béjemvézni és pikk pakk beüt nálunk a kánaán, lesz mindenre pénz, még ha négy keze meg 40 testvére is lesz minden politikusnak, akkor is.
A turbó alkatrészeire gondoltam.
De nem fontos.
Szerencsére nem Ha ez szezonban vízen állva ért volna akkor sosem derül ki csak amikor már megsül a hajtómű
tashiról sok mindent el lehet mondani de azt, hogy ezeket a veterán gixiket nem ismerné szerintem azt nem
Egy másik oldalon láttam ezt a képet, arra nickre kérdeztem rá.