Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viccnek jó, de nyilván FAKE a kép....
Á, ma már nem, anno a szociban az volt mert sokkal olcsóbb és elérhetőbb volt az autónál (ezért is nem integetett mindenki összevissza mert nem státusz volt hanem sima közlekedés mint a bkv vagy volán), de azért ma még mindig könnyebb beugrani egy póló-short kombóban vagy télen a fűtött autóba kevesebb ruhába mint elővenni a motort és beöltözni meg ilyenek. Most ugyan motorral járok 2-3 hete, de sokkal macerásabb mint beülni a kocsiba oszt go.....no meg ilyenkor a klíma, nem olyan rossz az....
Amilyen nyűgös a forgalom lehet jobb kozlekedesi eszkoz.
Nem irta hogy havi,heti vagy negyedeves.
Akkor marad az első kérdés, mire lehet használni? Egy pinyóban vagy elkerített lőtéren céltárgyakra lövöldözni? Amúgy az is jó szórakozás, én is űzném ( 1-2X voltam ajándékba kapva) csak a fene tudja. Mondjuk egy motort is mire lehet használni, inkább hobby mint közlekedési eszköz tehát gyakorlatilag a kérdés értelmét vesztette.
De egy hónap ott is csak egy hónap gondolom.
De nem 3-4 honapig.
Most éppen hidegebb van ott
Az lehet, de inkább úgy tippelek, hogy az arra szokásos 2-3* nagyobb háza van, az arra szokásos pocsék hőszigeteléssel
Floridában valszeg tovabb es sokkal melegebb van.
de az órabéred se biztos hogy annyi mint neki
nekem meg olyan 25-26 dollár a villanyszámlám
Te jó ég. Nekem 4kW-os 25fokosra állítva alapjáraton ketyeg, 100$ a havi villanyszámlám...bár nektek nincs ott Orbánotok, meg rezsicsökkentés
...ja, látom mit mondasz, persze, azt mondta 50 méterre van beállítva vagy kevesebbre.
Látszólag, az optika teljesen okés.
Átalakított legális sportfegyver.

http://webcache.googleusercont...

Csak webkesben találtam eladókat, ha valaki tamáskodik. AZ AK tárakkal 800 ezer, egy Bren 590 ezer, M4 600 ezer.
Nem, annyira nem drága (de nem is átlag havi nettó), bár ki tudja, mennyi a kereseted. Azt tudom, hogy parallaxis állítás van benne.
Nem, teljesen legális a dolog.
AZ amúgy én vagyok.
Szerintem, ez nem valódi, a céltávcső nagyon furcsán áll rajta!
Ha nem utánzat, akkor az egy 7,62-es Gép István, becézve géppityu! Nagyon remek cucc!!
Mire lehet legálisan használni egy ilyet? Ha meg illegál akkor remekül bajba húztad a havert.
az a távcső több mint az én idei keresetem
már ha nem valami fos aliexpresszes cucc, hanem valami swarovski lecia vagy ilyesmi
A havernál kicsit elszaladt a jólét.
PL csapágy csere a fűnyíróban, hosszabbító zsugorcsövezés
A kocsi szervizelését kezdem hanyagolni a vezérlés cserét még megcsináltam azt nem bízom másra, de pl toronycsapágy cserére nem volt már kedvem
Szomszéd lány tigrájában elszállt a szíj olyan 30 ezer felé, ami fura mert én 60-70 ezer között cserélem az enyémen aztán még szinte meg sincs kopva, a húzó élen látszik hogy egy kicsit gömbölyű aztán annyi
Pedig szervíz csinálta számlával és mégsem lehetett semmit se tenni, még a szíjat se fizették vissza mert letelt a garancia év
A kertet én alkottam a dzsungelből, tehát nem is engedek mást a közelébe, esetleg használni, ha a szabályokat betartják.
A fele házimunkával meg kihúzom a meddő viták méregfogát.
De mivel én mondhatni precíz ember vagyok, használat után ha nem is vonalzóval meg derékszöggel rakok rendet magam után, egyáltalán nem nagy nehézség a házimunka elvégzése, annál inkább a többieknek.