Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Beszarás B+!!
Amikor önmagát adja el egy szolgáltatás
Ne légy ilyen rosszindulatú, lehet eleve erre ment ki a dolog Ez itt ingyenes, a párkereső oldalak meg fizetősek
féktisztítóval lefújni aztán lehetne kenni azt még
van aki továbbgondolta
Na ez semmi milyen szoros kis közösség verödött össze, amúgy kíváncsi vagyok mi lesz ennél besödlegesebb téma mint egymás szarrós segge . Hallotam egy olyan mondást hogy ha már fingotok a párotok elött onnantól számít igazi kapcsolatnak
Mert Te is mindig a maximumot szeretnéd! Pedig már annak is örülnöd kellene, hogy ahol kapaszkodsz ott nem szaros!!
Szarunk bele!
ELFtársak! Ne hagyjuk a klotyó témát kútba esni!
De ha érdekel telefonon elmondom...így nehéz.
A legénységet barakba rakja...hogy az új tankodba ne új legénységet rakj,hanem a régit ami már fejlődött.
De a barakot ha meg üríteni kell ha megtelt.
ez nekem gyakorlatilag amit írtál kínai. Nem akarok világbajnokságokon indulni. Én még azt sem értem, ha egy régi tankot el akarok adni nem tudom eladni mert azt írja ki, hogy nincs elég férőhely a garázsba Csak nem értem mi köze van ehhez bármilyen férőhelynek, amikor eladni akarok nem venni. Meg van vagy 10 üres garázsom
Ez sajnos így van. Nagyon szopás kihúzni így egy tankot ....ha meg fullos,úgy is nehéz nagyobb tankok ellen harcolni.
De ez nem az erőről szól,hanem taktika. Vannak modok amiket fel lehet rakni és látod ki milyen játékos.
Egy haverral ketten szoktunk játszani,közben meg fülesen beszélünk. Megnézzük milyen tankok vannak az ellenségnél,milyen a pálya,ki milyen jó játékos. Ha gyengék a tankjaink,akkor csak egy bokorból beálcázva a háttérből csipegetünk....megvárjuk míg a nagy tankokat leszedegetik,aztán aranyra váltunk és megindulunk. A haver repesz lőszerrel szétlövi a legénységet,én meg kihasználva hogy lelassult,arannyal kiszedem pár lövéssel.
Így ketten 6-8 tankot kinyírunk...
De tudni kell melyik tanknak mennyi a töltési ideje,mennyi a páncél vastagsága,hol lehet belőni...
Persze már mondtam hogy mi régen a legnagyobb klánban nemzetközi CW - ket nyomtunk...így van némi tapasztalat.
A lényeg az,hogy az elején nem kell belemenni adok-kapokba...ki kell várni.
A wotos értékelés a személyes mappában 10 ezer feletti...egy átlag játékos 2-4 ezer
6400 sebzés kb. egy jó sikerült hetem. Mondjuk ha napi 2-őt játszok sokat mondok
Azt mond el légyszi, hogy miért van az, hogy 10 játékból 8-szor mindíg 2 tierrel nagyobb tankok ellen küzdök és ez az arány miért nem fordított vagy legaláb feles?
Tegnap nyolcas tankkal 6400 sebzés ...jah..tízes tankok közt
ha neked szokott lenni olyan, akkor az általam rólad kialakult kép hamis infórmációkon alapul
mondjuk hermaként nem tolod rosszúl a wot-ot
Az amúgy is aktuális!
Jöhet a hüvelygomba!
Amúgy tényleg túltoltuk, akit érdekel ez a téma annak kimerítettük a teljes skálát.