Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó lett volna tudni valami előzményt is. Meg jó lett volna tudni mi lett a folytatás.
Mondjuk nálunk vidéken ezek másképp történnek. Eleve a navval jött volna két tagbaszakadt rendőr paranccsal a kezében.
Ilyenkor nincs magánlak,székhely, telephely. A rendőr mint hatósági személy vezényelte volna le az eljárást. Aztán lehetett volna lázadozni. Az első kettőt megbilincselik a több keménylegény meg szétszalad a szélrózsa minden irányában. kb. 20 másodperc alatt rend lett volna és a navos végezhette volna a dolgát.
Persze nem ezeket a genya navosokat védem, de azért van eljárás jog. Azért abban sem vagyok biztos, hogy közfeladatot ellátó hivatalos személyt lehet-e kamerázni pláne a hozzájárulása nélkül és ráadásul nyílvánosan megosztani a világhálon.
Megbízható pontos stabil munkaerő.
"Egy kórházban megdöbbentő szabályszerűséggel következtek be halálesetek. Minden szombat délelőtt, pontosan 11 órakor, a 6-os kórterem 2-es ágyán fekvő beteg meghalt, függetlenül attól, hogy milyen állapotban volt.
A nővérek és orvosok értetlenül álltak az eset előtt, és mindenki valamilyen természetfeletti erőre gondolt. A kórház vezetése szükségesnek látta, hogy egy nemzetközi kutatócsoportot vonjanak be a halálesetek kivizsgálására. A csoport a következő szombaton meg is érkezett, hozzáfogtak a helyszín tüzetes átvizsgálásához. A kórház egész személyzete izgatottan ácsorgott a folyosón, volt aki keresztet vetett, volt aki a Bibliát szorongatta.
A betegszobában lázas kutatás folyt, amikor elérkezett a délelőtt 11 óra...
Ekkor bejött a takarítónő, kihúzta a 2-es ágy melletti konnektorból a lélegeztető gép dugóját és bedugta a porszívót."
Milyen igaza van a tyúknak!!
Látod, nem falun nőtt fel!
A dagadt tanárnő a gyerekeket kérdezi:
- Na, ki tudja megmondani nekem, hogy mit ad nektek a tyúk?
- Tojást!
- Nagyon jó! És azt meg tudjátok mondani, mit ad nektek a kecske?
- Kecsketejet!
- Bravó! És mit ad nektek a tehén?
- Mindenféle rohadt házifeladatot meg dolgozatot!
Nem tűnt fel neki, hogy a tehénen négy ujjas kesztyű szokott lenni alul?
Fiú az apóshoz, korán reggel:
- Megfejtem a tehenüket, de hát ennek a tejnek elég fura íze van... meg aztán a tehenük is elég makacs.
- Nekünk nincs tehenünk, csak bikánk.
Két barát beszélget..
-Te, szerintem elhagyom az asszonyt, már két hónapja egy szava nincs hozzám!
-Ezt jól gondold meg, mert hol találsz utána ilyen remek feleséget..
Ja-ja. Ausztráliában se okoz gondot még körforgalomban sem egy 4-5 pótkocsis roadtrain.
mi ebben a hiba?
én már várom mikor lesz 3x2-es szerelvény
- Türelem rózsát terem!
- Tudom, de a bimbója már a gatyámban van!
fejlettebb vidéken olyan ez a pottyantós hogy síkban van a járólappal és ahogy kimegy az ember a fülkéből lemos mindent
egy ismerős mesélte hogy majd beszart amíg várta a az előző ember otthagyott cuccának az eltávolítását mert addig nem nyílt ki az ajtó
A lényeg benne van!
na ahogy ígértem kamionozásom rövid története képekben
kevesebb rizses csokit egyél különben nem tudod lehúzni
A szebb jövő.....
Végül is nézzük a jó oldalát . Ezért nem tiltanak le senkit politikailag is korrekt téma . Mellesleg szartam egyet és olyan könnyű volt alig akar távozni , csak úgy cirkulált kőrbe kőrbe Nem tudom hogy ez jelent-e valamit Na mindegy csak gondoltam ide vág . Apropó folyékony szappannal mostam kezet a végén , persze ez mind itthon volt családtagokba csak meg bízok .