Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondhatni akkor baszhattad a cuccaid.....legyél kemény aztán nem esik bajod

én egyszer kiütöttem egy ember alól a motort, mert nem vettem észre hogy le akar kanyarodni, aztán nekimentem.....leszakadt félig a terepgatyám oldalzsebe, kicsit be is kékültem de mivel gecikemény vagyok így nem let komoly baj
Amikor elütöttek, akkoriban is ilyen dúrva meleg volt. Nem bőr ruha volt rajtam, hanem farmer, hosszú ujjú vékony felső....csizma+kesztyű+gerincvédő+sisak
A lábfejem keresztben eltört még a csizmában is, odaszorult a motor és a kocsi közé. A bal kezem hüvelykujja hátrafelé áll még a Dainese kesztyűben is, gerinccsigolyám eltört (mondjuk az előrehajlától), de utána néhány szaltó után a hátamra érkeztem az úttestre. Sisak itt-ott megkopott.
Szóval amim sérült minden védve volt és mégis! Ha nem lett volna semmi rajtam, sokkal rosszabbul jártam volna.....

Én már nem kockáztatok, nekem is melegem van.
én már fogtam, és túlélte
Asse kizárt.
Kezet fog fogni velünk?
Mi lesz még ebből...
A végén az összes elved meghanyatlik:)))
beállítanék a winettou ihlette szegecsekkel telivert 630asommal lenne nagy csodálkozás
régen én egy gyurma csíkba belenyomkodott "új" 1 forintosokra lövöldöztem nyílt irányzékkal
utána lett valami versenypuskám, fingom nincs mi volt a neve, dupla dugós szétfelé ment a 2 dugó benne vagy mi a szar, totál rázkódásmentes volt csak annyira el volt gyengülve szegényke hogy szinte leesett a lövedék a cső végén, és akkoriban(90es évek) senki sem tudta megcsinálni, most már bánom hogy el lett kótyavetyélve
mostanában nem tudok pintosan lőni, nem látom az irányzékot rendesen, annyira meg nem érdekel a téma hogy legyen egy co vagy pcp távcsővel
Field Target, és a másik verziója a Hunter Field Target. Eléggé rokon a kettő, kicsit eltérnek a szabályok, lőhelyzet ill. távcső tekintetében. Jó buli egyébként, én művelgetem, ahogy idő kiadja. Elvileg nem drága sport, de az országos versenyeken 150e alatti felszereléssel nem sokan indulnak inkább jellemző a 4-500e.
Van egy osszement belű nyitott grexem,az jó lesz?
Sisak helyett egy kiskörösit javaslok becsatolás nélkül csak úgy... Milyen menő az úgy!
ifástrikó.
Az izomtrikót?...kerítek egy lyukacsosat.....a mell és hátszőr kitüremkedésekkel....
Polo helyett a vilagoskek lukacsos asszonyverőt ajanlanám.
Nekem is szokatlan volt, de a csizma is macera.........hááát lehet, hogy elérem szép lassan a pólo-halásznadrág-lábujjközti hármast.....az már a vég.
Valahogy anelkul nem jo,vaszegy a valto miatt.Csizmara van allitva.
2 hete a csizmát is hanyagolom.........
Igen, a balesetünk után egészen idáig nem voltam hajlandó full cucc nélkül még a boltba sem menni, el is értem, hogy az utóbbi 5 évben összesen nem mentem 3000km-t, most május óta munkába is járok, de lejjebb adtam a beöltözésből így már annyit mentem mint az utóbbi 5 évben. Tény, tzudom, hogy nem helyes, de már leszarom, öltözködöm vagy motorozok.
Ez csak csizma nelkul jon elo.
kabat,alaoltozo,motoros nadrag,full dress.
Sisak,egy par rovid kesztyu,csizma,kabat es go.
Robin polo rovidgatya sisak.
Én már nem is érzem jól magam, ha nem vagyok beöltözve. Akkor vagyok úgy, hogy én megtettem amit lehet védőfelszereléssel.
Nem beöltözve olyan, mint nem bekapcsolt övvel az autóban..... furán érzem magam.
pedig az öltöny fasza

nem tudom hogy érted-e
Siman egy farmer,kabat comboban nyomom.Nem oltozok ki.
Nekem tokeletesen idealis.
van valami terep lövészet, a neve nem jut eszembe
az a lényeg hogy van egy távolság intervallum (pl 5-50m) és ezeken belül vannak a célok elhelyezve, neked kell bemérni a távolságot és el is találni többnyire ilyen eldőlős középen eltalálós célok vannak, néha a koppanás is ér pontot
van olyan hogy állati formájú teljes találatos célok meg még biztos van másféle is de jobban nem mélyedtem el a témában
ezért van a paralax kerék hogy így meglehetősen finoman tudsz állítani a távcsövön mert ugye nem mindegy hogy 5m vagy 15 m a cél
egy fasza pcp puska mellé egy jobb távcső megvan annyi mint egy jobb használtmotor ára
sajnos nálunk ez a 7,5j minden fasza puskát tönkrebasz(bár egy csomóval lehet lőni 50 méterre is pontosan) 12-16 sokkal jobb lenne de oda már fegyvertartási kell
Ha annak kellene, akkor egy 125 4t lenne optimális.
De 600-1000 ccm nem igazán ideális közlekedési eszköz