Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Követendő? Nem inkább változtatni kéne az ilyen állapotokon?
Az igénytelenséget propagálod, számomra ez értelmezhetetlen, persze sok kollégám örömmel inná szavaid, de ők nekem továbbra is igénytelenek.
Könnyen lehet bár előtte sem szerettem feredetlen testtel létezni.
Majd rakok fel egy-két kamionos képet Remélem meg van valamelyik mappába. A legdurvább az olasz mislejn lerakón a kapaszkodós pottyantós. Még az a rész is össze volt szarva, ahová lépni kellett
Nem, nem is csináltam sokszor az általános kamionozást, ritkán mentem el 1-2 hétre, de megőrültem mivel gyakorlatilag alig engedik a cégeknél a tisztálkodást sőt igazából sok helyen a wc is tiltott jó ha egy mobilt kiraknak. tényleg fertő.
Szégyenkezni valóm nem nekem van A kamionosok is szégyeljék, hogy nincs a fülkében zuhany? Vagy, hogy nem fizet a munkálltató szállást, sőt még egy kibaszot 6 eurós hof-ot sem? Akkor a te értékrended szerint bénuljon meg a közúti szállítás Vagy ne menjek le 2-3 napra hajózni mert jó esetben csak a Tisza a fürdőszobám
Szerintem furcsán gondolkodol. Bár a te értékítéleted szerint én egy igénytelen állat vagyok Tudod mit sanyi vállalom
Aztán úgy válaszolj légyszi, hogy már ne kelljen reagálnom Mert sosem lesz vége és lehet túltoltuk
Lehet a tiéd az utolsó szó
Lehet amiatt alakult ki?
Én már azon is csodálkoztam, hogy a tiédhez fogható tisztaságmániával (ami nem baj, sőt!) hogy a fenében bírtál évtizedekig kamionozni. Sokszor olvastam Moldova Gyuri bácsi kamionos könyvét (A pénz szaga) és az alapján nem az az ideális foglalkozás a te mentalitásoddal.
Fertő, ilyesmiért nem kamionozok illetve nem voltam hajlandó a kocsiban aludni évek óta, de azért vicces ( jé, ez az a topic), hogy olyasmiről vitázunk, hogy kinek mi a tiszta, de ez is jó legalább kiderül, tiszta mázli, hogy ennyire nyílt vagy a többség az ilyesmit szégyelli.
képzeld baszod, van, hogy beülök a teknőre 2 napra. Egy kemping wc-m van benne slussz. Ha nem izzadok meg akkor 2 napig nem is fürdök. Nyári dögmelegben meg egyenesen az élő Tiszába mártózok. Úr Isten mi van ott Ez maga a halál. Az csoda, hogy élek A csontit sem gumikesztyűbe rakom a horogra azt azzal a kézzel még rá is gyújtok. Csoda, hogy nem temettek még el, mert kibaszott veszélyes életet élek
Ezt eddig is tudtam és nem morzsaként hanem egész kenyérként ellenben nem szeretem, gyerekkoromban talán ilyenem is volt mert akkoriban hetente 1X fürödtünk, de 17 évesen az első komolyabb nőm kigyógyított ebből, azt a nőt ajánlanám mindenkinek olyan életkorában, mondjuk mivel kissé idősebb nálam így a fiatal talán gerontofil lenne viszont tiszta.
Akkor egy kis tudásmorzsa:
http://keve.info/2011/08/08/4133
Helyes!
Most miből következtettél erre? Esti fürdés után van nálunk bármi is
Nem szaros a seggem vagyis gondolom, hogy nem(látni nem látom) Azért sem mert ha nem törlöm ki rendesen nálam begyullad és fáj A legjobban az teszi akinek van lehetősége szarás után kimosni. (BIDÉS wc vagy különálló bidé) Én a wc papír után használok nedvestörlőt lehetőség szerint az illat és vegyszer menteset.) Aztán ha van rá lehetőség a nedvestörlőzést 5-10 percen belül megismétlem, mert meg kell
Ahogy itt olvasgatok ezt itt sokan nem viccnek fogják fel hanem útmutatónak.
Ti tényleg a büdös pinára buktok? Van egy haverom aki mondjuk nem szereti a frissen mosottat mert annak se íze se bűze, de valahogy én inkább hajlok a tisztára, tudom nem vagyunk egyformák szerencsére.
orgazmus csúcsa lehet
Nem értelmezel hanem csak olvasol és vagdalkozol, de ezzel semmi baj, először írtam tán (nem keresem vissza), hogy akik ismernek(!) azokkal nem fogok kezet mert tudják, hogy nem szeretek, akik meg nem azokkal lehetőleg elkerülöm, de ha nem tudom (főnök, beosztott mert ugye sértés vagy csak kínos lenne) azokkal megteszem, de amint tudok kezet mosok utána ééés igen, akkor ugyan eddig nem fogalmaztam meg még magamnak sem, de biza úgy gondolom ezen "beszélgetések" után, hogy aki akár csak brunya után nem mos kezet az igénytelen számomra (túrán erdőben nekem sem mindig sikerül bár ásványvíz többnyire van nálam még motoron is és akkor azt használom) no meg én minimum 2X fürdök teljesen egy nap, lefekvés előtt és felkelés után, van ilyen, lehet döbbenten nézelődni, de nekem ez eléggé alapnak hat vagy 30 éve (előtte nem, ez lassan alakult ki a nők hatására, de mára nekem is elvárás lett és az egész család így tesz) ezért is utáltam a kamionozást mert az az igénytelenség legalja, lehet, hogy kevés a lém, nem szép a házam, öregek a járműveim, de az én brémet akármikor örömmel bekaphatnád, hogy végre valami tiszta is akadt a szádba.
Gondolj bele: orális aktus előtt hipós vízzel mosogatni.....
Tőlem mászkálhattok szaros seggel,engem kurvára nem zavar
még az asszony a szájába is veszi sanyi bár nálatok ez valószínű nem evidens
Úr isten mit élhet át az asszony ilyenkor
Vagy én mit amikor én kényeztetem ott ahol meg pisilni szokott Fertő az egész világ De csak a fejetekben
Ez zsír
Hát valamikor a középkorban a wc az símán társadalmi esemény színhelye volt. Igaz sem volt a mondás, hogy "ahová a király is egyedül jár"
Nagyon nem egyedül jártak szarni símán együtt kullantottak a meghívott vendéggel és bel és külpolitikai kérdésekről társalogtak Ha épp nem volt valmi előjáró akkor az apródok lesték a király minden kívánságát a pottyantón. és kedélyesen elcseverésztek közben
Mondjuk, hogy ez változott és évszázadokkal később ez úgy alakult ki, hogy egyedül, lopva eldugva, mindenki elől bujkálva szarunk, ezt nem bánom
Hát ez az sanyi Vannak elveid amiket meg nem tartasz be, akkor ezek milyen elvek Ezek nem elvek ez csak duma
A múltkor is amikor a kézfogásról volt szó, írtad, hogy csak szombaton már 3 emberrel fogtál kezet. Most írod, hogy kettővel. A főnökökkel meg mindíg
Most akkor vagy féltem a szaros egézségem (teljesen oktalanul) és van egy elvem, hogy nem fogok senkivel kezet, vagy csak dumálom, hogy nem fogok senkivel kezet, de mégsem akarok paraszt lenni és mégiscsak kezet fogok mindenkivel
Szoktam igazgatni a brét van, hogy vakarászom pedig nem is viszket de ez olyan férfi dolog és nem rohangászok a kézmosóhoz. A saját egészséges testemhez nyúlok amin egészséges mennyiségben vannak mikroorganizmusok Aztán egészséges kezekkel fogok kezet amibe akár beletehetnék fertőzött híg trágyát is, mert ha épp nincs megvágva ahol esetleg bejuthat vírus vagy baci az életben nem jut át a hámsejten bármennyire szeretnéd Aztán valahogy a szádba kerül a kezed, (én rendszeresen a kisújamat rágom ha valamin gondolkodok, előfordul, hogy az orrom is turkálom, mert szeretem az elszáradt gombóc formává összeállt fikát kipiszkálni ) ott sem ér tragédia. mert beindul egy sor mechanizmus, hogy észre se vedd, ha esetleg valami káros hatás ért Aki leszarja az immunrendszerét és gyönge fos annak lehetnek afták a szájában ettől esetleg kiülhet a herpesz is. De nem az a megoldás, hogy qrva sok munka árán próbáljuk ezeket a lehetőségeket visszaszorítani, mert megszüntetni úgy sem lehet Akinek ilyen bajai vannak annak az immunrendszerével vannak gondjai. Akinek szar az immunrendszere azt fű, fa, virág minden bántja. Hát pajtás az ellen kell tenni. Az meg nem feltétlen arról szól, hogy marékszám vitaminokat szedünk Vízfogyasztás és a mozgás már fél kész immunrendszer Azokat a teljesen felesleges energiákat, amiket arra fordítasz, hogy hogy ne érjen semmi, inkább kocognál napi 3 percet, meg meginnál minimum másfél liter vizet. olyan zöldséget és gyümölcsöt fogyasztanál amí c vitamin gazdag aztán az agyad tárkapacitásának a fele fel is szabadulna ahogy kiürül belőle a sok hülyeség