Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha elindulsz KB 30-al már jó.
Még nem volt szerencsém. Pécs környékén, főleg a Mecsekben szoktam veretni. A bp-i dugóban legföljebb robogózást tudok elképzelni, egy ezres naked nagyon nem oda való.
Oda minek beöltözni?
Próbáltál már csúszni pl 120-nál?
Próbáltad Budapesten is dugóban pl. a Fiumei úton?
Ennek örülök.
"de nekem akkor is melegem van" - aláöltözővel, perforált bőrruhában motorozom, sosincs melegem menet közben, még 30 fok felett sem.. Ha több percig állok és elindulok, akkor érzem, hogy le vagyok izzadva, de nagyon gyorsan megszárad az aláöltöző és a hőérzetem helyreáll.
Olyan mint a meggyfánk...fincsi
Nekünk szerencsére nincs semmi
Van 6 ványadt tyúk meg egy kecske állat ami fűnyíróként funkcionál
Meg a dögös pitbull
Tyúk kecske az asszony dolga a pit a gyereké
A cseresznyefánk az finom? Még nem ettem olyat.
hát én szándékosan nem vettem olyat ami nekem jó, mert maradt még egy cseresznyefánk az udvarban
Ha én egy polóban kapom el a kliót nyomorékra törtem volna magam Az egyik kezem így is szarrátört de a lábaim megúszták
hát itt a pont
Olyan kellett ami engem is elbír
Sajnos ezek sokkal drágábbak
Most a hinta hegesztésnél basztam magam fel mert 2 hokedlin álltam aztán úgy értem el a tetejét
Szóval nem csak az asszony létrája csak azt hiszi hogy neki vettem így sokkal boldogabb
hát én nem sajnálom kéthetente azt a néhány ezer ft-ot,hogy levágják a füvet szezonban 2-szer a sövényt. a locsolással nincs gond mert automata végzi,
A belső körlet meg mindíg az asszony dolga volt Oké zabálás után elpakolok, beteszem a mosogatógépbe a tányért, evőeszközt. Ilyet, hogy mosógép vasaló, porszívó, felmosó fogalmam sincs merre kéne keresnem Mondjuk nálunk minden költséget én állok, az asszony összes bevétele a családi pótlék
hüje én 7 ezerért vettem ugyanerre a célra
Étteremben
- Pincér, egy alkoholmentes sört kérek!
- Igenis uram, hozzak mellé kifestő könyvet is?
Ha akarnék sem tudnék mennyi annyival.
Az a bajom amúgy a lángossal ami "ott" kapható, hogy lapos, olyan mint amikor rántott hús végén a megmaradt prézlit megsütik. Csak hát... máshol meg nem nagyon van ilyenkor már.
Kifelejtetted a villanyszerelőket ! Pedig ez már a bibliában is írják: az "Úr szólott: Legyen világosság!" És a villanyszerelő bekapcsolta a betáp-ot!
Mindenki a saját szerencséjének kovácsa... ….hegesztője, lakatosa.
De hazafelé remélem nem 270-el mentél hogy ki ne hűljön
Amúgy tegnap kimentem a közeli szabadidő tóra egy lángosért, és a parkolóban találtam egy ötszázast.
Pont mint a lángos.
Oda is írtam, hogy "ha".
Nincs "megírva" semmi, mindenki a saját szerencséje , vagy szerencsétlensége alakítója !
""...mondjuk ki se tenném aznap a lábam a lakásból ""
Ha az van megírva neked, hogy motor általi halálod lesz, akkor hiába maradsz a lakásban, akkor is az lesz, ha azonban az, hogy halálra eszed magad rántott hússal, akkor nyugodtan motorozz alsógatyában.