Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erdekesseg hogy nekem megvan minden fogtomesem,pedig visegrad dolgozott rendesen hogy ne legyen.
De nem olyan rossz a helyzet.
inkább a multisztráda legyen
az legalább a murván is el tud menni, ami azt jelenti hogy a magyar utakon nem esik ki az összes fogtömésed 30km alatt
Az aztán baszottul túrás.
Ducati Hypermotard 1100.
Mert tápos vagy.....az alföldiek kemények!
Melyikmasik?
Amugy a többtenyernyi valdekozo pizzakent kinező bőrhiány motorfuggően faj?
Mert amikor felnywltam az aszfaltot az SR-el az kurvaszar volt.
Eladtam a Gixert úgy néz ki,a másik motoron meg lehet rövidgatyában csapatni mert nem durva gép.
Ez a megoldás!
Tényleg??! Ha elengedem a kormányt és kiszállok akkor sem??
Erről van szó, papírkutya vagy, már is megfutamodtál
A bőrruhám előtt cordura volt. a perforált bőr sokkal komfortosabb. Meg persze biztonságosabb is. Meg jobban is néz ki.
Mikor átgurulok a szerelőhöz vagy műszakira viszem a gépet, akkor nem öltözök be, de kb. biciklitempóval is haladok. Akkor meg minek? Én nem ítélem el azokat, akik városban nem öltöznek be, hiszen tempó sincs.
Pont ez az hogy nem öltözök be városban nyáron. Az nem motorozás hanem szopás akkor inkább irány a strand. Szerintem olyan 10-15 fok amikor rendesen be lehet öltözni. Nyáron nekem a póló adja a szabadság fílinget nézelődni hegyen völgyön városban meg pláne. Azért veszek dzsekit mert félek a darazsaktól már csiptek meg párszor allergiás vagyok rá. Aztán ott fordulok fel az út szélén még csak nem is balesetben hanem anafilaxiás sokktól.
De eccerűbb ha felülsz a villamosra.Pénzed is marad meg közösségi élményed is lesz.
Akkéne még
Mi van, kislányok, kisüt kicsit a nap, oszt' mingyá minden bajotok van? Aki nem bírja az elemeket, az ne üljön motorra lehet sudzuki stiftet venni, kicsit drágábbakban már klíma is van meg abban nem is ázol, meg el se esel.
ahhelyett hogy motorcsónakáznál a kopaszi gátnál nudistában.
Simán művelem amit írtál.
Cordurában mégszarabb.
Nem mondtam hogy csússzál!!!!
De nem értem, hogy minek motorozol beöltözve, nagymotorral a Fiumei úton, dugóban?
Nem kell beöltözni: városban klímás autót használ az ember, "nagy zenével". Még a dugó is szórakoztató!
Lehet, de ettől még hőgutát kap az ember, és azért megy neki egy autónak, nem fog vígasztalni.

Én azt mondom, menjünk együtt végig Budapesten, aztán majd nyilatkozz hogy biztos be kell e öltözni mindenhova.
Pedig városban nagyobb esélyed van hogy elgázolnak, mint a - legtöbb - hegyi szerpentinen...
Így van, meg a beöltözés sem, mert többet állsz mint haladsz.
Ezért örülök amikor osztják nekem az észt, hogy "mindig be kell öltözni", de aztán kiderül hogy városban nem megyünk, meg igazából csak autópályán 200-al, meg hűs hegyekben csapatunk, de ott is csak akkor ha nincs 35 fok. A városban az aszfalton, a házak között ilyenkor meg 40-50fok is megvan, de azért öltözzek be.

Hegyi csapatáshoz meg pályázáshoz én is beöltözök. Ott így van ahogy mondod, elviselhető.
Nem jó. Kocsik között, ontják a meleget jobbról balról, fentről a nap melenget 40-50 fokkal pár perc után hőgutát lehet kapni beöltözve.
Minek csúsznék 120 nál? Hol mész annyival Budapesten?
Nem tudom , nekünk meggyfánk van és az finom!
Egy kis hűsítő jégeső ebben a kánikulában:
https://index.hu/kulfold/2019/...