Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja, ha meleg van, akkor ne csak az autó izzadjon, hanem te is?
nekem pl. jó ha van, mert ha húzom magam után az 1,8 t ladikot emelkedőn látom mikor kezd melegedni a víz és rákapcsolom a fűtést + 40 fokban is
A vízhőfok mérő is tök fölösleges egy JÓL működő, MAI autóban. (Yarisban sem volt, csak egy kék/piros lámpa - soha nem hiányoltam ennél többet)
igaz is a km-er számlálót meg a napi számlálót kifelejtettem, de nem kell ennél több
zsiguli 1200 ösmerős
Ennél szebb, letisztultabb nincsen:
Egy autó műszerfalának kb. annyit kell tudni, mint anyám szuzuki altójának a műszerfala Bár a fordulatszámmérő itt is teljesen fölösleges Helyette inkább rakjanak egy analóg órát
A műszerfalra kell egy sebességmérő, üzemanyag szint jelző, vízhőfok jelző, legyen egy olajnyomás bejelző lámpa, egy kézifékkar állapotát jelző lámpa,
Irányjelző visszajelző lámpa, tompított és fényszóró állapotát jelző lámpa, meg egy mil lámpa, amit bedob bárminemű hibánál és a szervíz majd az obd-ről elővadássza a hibát.
Slussz. Számomra minden más parasztvakítás, felesleges hűhó a semmiért. Hozzám egy jármű ne beszélgessen, meg ne írogasson az anyjának írogasson
nem tudom Engem az ilyen nem érekel. Induljon oszt mönnyön Egyébként olyan kocsim sem volt még ami irogatott volna, mert olyan felület sincs amin elolvashatnám 1000 dolog közül kb. ez lenne nálam az 1001-ik A túlbonyolított műszerfal sem az én világom. A sok buzinak csak eltereli a figyelmét a vezetéstől
A mazda szépen kiírta hogy alacsony az oljaszint (angolul). persze helyes fordításban azt jelentette hogy az olajszinted megfelelő olajnyomásod nincs paraszt, megsült a motorod.
Teljesen igaza van Karottának. Örüljenek hogy egyáltalán veszik az autót. Van e olyan aki emiatt fordul el az autótól vagy a márkától? És ha ilyen a kezelő felület (nem interface) akkor milyen a többi alkatrész. Mert ez hanyagság.
Meg miért nem tegeződhet?
Miért lenne az? Irreális elvárás hogy érthetően jelezzen a kocsi?
Toyota és a Nissan is képes normálisan érthetően megoldani ezt.
Az Audinál meg elkúrták.
szimplán szőrszálhasogatás a cikk ennyi
Vagy Debrecenben már a gangeszparti magyarok diktálnak? Mi itt Pesten megesszük őket
Cigánypecsenyét már nálunk sem rendelhetsz
Ó hát a liberálisok itt is próbálkoznak ilyennel, aztán pár buzi csinálja is ezt PC-skedést, de az emberek nem vevők rá.
Vagy nálatok már van gondolatrendőrség is?
A man férfit jelent főképp és ezt a nők diszkriminációnak tekintik ezért változtatnak régi szavakon.
A ginger brad man az a kicsi sütemény ami a shrekben is volt. Ezentúl ezt sem mondhatod. Ginger bred person az új elnevezés.
Igen és rögtön nevet is adnak neki..meg ünnepnapot..meg gyorsan egy kifejezést azokra akik nem fogadják el ezt a nyavaját. Kb mint a homofób, még az elnevezése is hibásan beteges, mint a kitalálói.
Furcsaság itt floridaban: a csatorna fedeleit man hole- nak hívják azaz férfi lyuk vagy ember lyuk. Vicces de így van. Namost ezentúl nem mondhatod ezt hanem maintence hole azaz karbantartás lyuknak.
A man made azt jelenti hogy ember által készített. Namost ezentúl nem mondhatod ezt. Azt kell mondanod hogy human made azaz emberiség által készített.
Baszott világ
Ez csak bonyolítja.
Sima sorszám......

Az, hogy ki fiú és ki lány (a mai beteg világban) már nem csak a pöcs és a pina dönti el, hanem fejben/tudatban minek érzik magukat!
Az tényleg praktikus érkezési sorrendben a fiúk kék a csajok rózsaszín számot kapnának, mert a mai rohanó világban ránézésre van ami nem az, mint aminek látszik
Sorszámokat kapnak és rá van varrva a ruhájukra és a nyakba akasztóra.
még a nevekkel is gond lenne..