Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fő az optimizmus.
Ettől remekül fel lehet villanyozódni!!!
Mély fájdalommal búcsúzunk tőled lengő dugalj..jó ügynök.. remek vezető voltál. Életed fonalát tragikus gyorsasággal szakította szét a sors...hiányod percekig pótolhatatlannak tűnt. Rád..és hogy jobban vigyázzunk az ágvágóval örökké emlékezni fogunk.
Én jobban jártam, egy bravúros több méteres ugratás vége mindkét térd könyök tele salakkal, de engem utána csajok "ápoltak"
mai napig emlékszem hogy ilyen formájú cuccal turkált benne a fater, pedig kb 30 éve volt
fater kezdte kiszedegetni de némelyik olyan mélyen volt hogy anyám szemöldök csipesze nem ért be addig
aztán jött a doki
amúgy a mai napig megvan pár folt, ott ahol mélyebbre ment az meglátszik, szerencsére nem mind mert pár éve estem egyet endúróval aztán a lábtartó vasa elég jól felszakította a bőrt és néhány folt eltűnt
Doki?
Út menti nyomós kútnál lemostam, azt mentem tovább, a kavics majd kipotyog
ezen már tizenévesen átestem a doki szedegette ki a kis kavicsokat a bőr alól a térdemnél
utána valami franccal átmosta na az eléggé kellemetlen volt, meg utána olyan 3 hétig alig hajlott a térdem
és odalett a kedvenc csíkos gatyám......
Én eléggé izzadós vagyok, de felveszem amit kell! Jó a mondás, hogy jobb az izzadtságot törölgetni, mint a vért!
Én meg az apró kövekre vagyok alergiás a bőröm alatt, valahogy nem jövünk ki
A strandpapucsban az a jó, hogy könnyű és nem repül nagyon messze, az ujjatlan trikó praktikus mert nem kell bajlódni az ujjaknál a levágással, rövidgatyónál meg egyből látszik mi a bibi a térdekkel, lábszárral. Ezek persze csak mentősként lennének szempontok
Én a darázscsípésre vagyok allergiás ezért inkább farmer és széldzseki.
Leginkább a leégés a gond a rövidgatya póló szerelésben
Én ezért veszek fel mindig hosszút
Az első nagyobb eltaknyolás után azok is le szoktak szokni a motorozásról.
Pont olyan hülye, mint egy sportmotoros pólóban-rövidnadrágban-sportcipőben......
A védöfelszerelés meg hülyeség ugye! Valahogy elment a kedve a fűrészeléstől!
Ugye-ugye a hülyéje:

http://youtu.be/-Y6-eZRJaO8
Zsanett 2.0
Miért? Ideális asszonyka, nem kerül sokba a tartása - megoldja másképp!