Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tanultam én is. De azt egy hétköznapi átlagember nem tudja megcsinálni. Sőtt...ha vért látnak jön a pánik stb...
Tartani kell otthon antihisztamint,mert akàrmilyen hihetetlen ,bármikor előjöhet egy allergiás sokk egy csípéstől. Van aki azt hiszi nem allergiás rá mert már túl van páron,de az semmire nem garancia
Nyaralásnál meg külföldön kötelező. Medúza ,tengeri sün,pókok,ételek...stb...stb...
Az öreg jól látta:
Na látod Egyik oldalon adtok, másik oldalon elvesztek Ti sem vagytok jobbak, mint a mindíg aktuálisan hatalmon lévő kormány
egyszer láttam ilyet egy filmben amikor az alkesz csávó (akiről persze később kiderült, hogy jozankori életébe sebész professzor volt) egykettécsavart paxtollat szúrt be a bicskával nyitott gégemetszés helyére. Nos én nem szeretem az ilyen horrorokat
Jól kibasztunk velük! Ezután ha elfogy a benzinjük, akkor nem fognak tudni mivel szívni, mert nem lesz náluk slag!
IS.....
Meg a gégemetszés, de ahhoz nagyjából tudni kéne........ Egyszer voltam egy fickóval túrázni, aki a párjával jött, és orvostan hallgató volt. Na Ő hordott magánál egy szikét szépen sterilen becsomagolva, ezzel a célzattal. Mindaddig nem vettük komolyan, mig meg nem mutatta. Onnan kezdve az elmeállapota felől érdeklődtünk.
A szippantócsöves ötlettel?
Kérdezd az illetékest
alsó vagy felső
A látod...most is megmentettem csomó embert
Vagy amit a szippantósok használnak
De ha ennyire fontos hogy bekapjanak valamit,akkor “Kőbánya”
Az a slag egy f@szsság. Azzal legfeljebb egy "túl jól sikerült" motoros találkozó éjszakáján lehet gyomormosást csinálni.
A fulladást elkerülendő a gégefedőn át a légcső felső szakaszáig kellene a csövet betolni, azt meg egy még eszméletén levő embernél - a feltétlen reflexek miatt - nem lehet megcsinálni.
Nem véletlen, hogy intubálni a mentősök is csak már eszméletlen beteget tudnak.

Az Atis által írt antihisztamin az EGYETLEN igazi előrelátás.
collos vascső az igazi azt vigyen.....
Okosok vagytok...benzincső...ez meg keresi
Szart sem ér,mert összelapul
A közhiedelemmel ellentétben a kalcium egy kamu! Nem hat allergiás rohamok ellen...
De lehet kapni a gyógyszertárban antihisztamint recept nélkül,ami erre való
Aki tudja hogy allergiás a csípésre,annál kötelező! De nekem is van otthon,ha nyaralni megyek viszem,mert sosem lehet tudni.
Benzincső...
halottam már olyat aki így megfulladt
Egyszer elgondolkoztam, rajta, hogy honnan lehet keríteni ilyen csövet, ha azonnal szükség van rá, nos még otthon sem találtam fél óra keresés árán sem
Pedig ilyenkor nincs 2 percnél több, tehát én halott lennék
Cimborám is allergiás a darázs/méhcsípésre. Hord a kormányra feltekerve egy darab üzemanyag csövet. Ha megcsípné valami azonnal leküldi a torkába. Biztosan baromi szar lesz, de nem fullad meg, amikor bedagad a légcsöve/nyelőcsöve.
őszintén egy kérdőívükre egyszer válaszoltam hasonló kép, de nekem nem küldtek vissza semmit
Lehet tudomásul vették
Pedig ez az igazság!!
“JÓL KITÖLTENI EGY ADÓBEVALLÁST

Ez a cikk a brit sajtóban jelent meg, szlovák kiadásból fordítottuk.
A „Hány személyt tart el?” kérdésre egy állampolgár így válaszolt:
2,1 millió illegális bevándorlót
4.4 millió munkanélkülit
900.000 börtöntölteléket 85 börtönben
650 kretént a parlamentben
az egész Európa Bizottságot.
Bevallását visszaküldték azzal, hogy válaszai elfogadhatatlanok.
Az állampolgár erre kérdéssel válaszolt:
Miért? Kihagytam valakit?”