Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erős Közép-Európa? Az a nyugatnak valóban nem cél, inkább rémálom... ők úgy gondolják, ezt a problémát 1920-ban megoldották, nem akarják, hogy megint előjöjjön.

Világbéke
Gyerekkoromban is ez ment Kimentünk a tátrába a családdal, lehettem vagy 8 éves azt elszakadt az ékszíj a skodán( skoda 105) és egy autós boltban sem tudtak adni hozzá alkatrészt aztán valami magyarféle megszánt Az élelmiszer boltok meg dugig voltak nagykőrösi konzervel
ez a népútálat mesterségessen gerjesztett dolog annyira belefészkelte már az emberekbe magát, több emberöltőn keresztül, hogy ebben nevelkedünk azt azt sem tudjuk miért kell útálnunk egymást. Annyit tudunk, hogy a lengyel az barát a szlovákot, ukránt, románt meg útálni kell. A szlovén meg csak úgy van.
Spec a szlovák ráfogja a 68-ra. Náluk akkor volt a mi 56-unk, de bevonultunk erődemonstrálás gyanánt. Arról sosem esett szó, hogy próbáltuk volna ezt nem megtenni a nagy testvér kérése ellenére
Aztán az igazi alapja a félelem. A nagy magyarországból lecsatolt területek államai a mai napig féltik a jogtalanul nekik ítélt, hozzájuk csapott területeket. Mindenféle oktalan dolgot kitalálnak, hogy az ott ragadtaknak véletlenül se legyen jó. Pl. a Benes dekrétum a mai napig érvényben van. Csau a románoknál meg bekeverte a lakosságot.Ha erdély leválhatna románia csak egy fél szlovéniát tenne ki Az ukránok meg az utobbi időben kezdek el szívódni az ilyen nyelvtörvényes faszságokkal. Szerbel, horváttal önmagában sem volt felhőtlen sosem a viszony egy kicsit olyan barbár népek. Saját magukat is csépelték (irtották)a 90-es években pedig azt ŐK tényleg egy nemzet. Egy nyelv, vallás stb.
Másik részről meg eltelt közel 100 év. Az ott maradt kb. 4 generáció sem volt hajlandó megtanulni az adott ország nyelvét
Hát bassza mán meg. Arról nem tehet, hogy határon kívűl maradt, arról már igen hogy nem voltak képesek 100 év alatt elsajátítani az új anyaországuk nyevét.
Hogy akar valaki beilleszkedni, hivatalos ügyeket intézni stb. ha se nem képes se nem hajlandó elfogadni az ottani kultúrát(ami nem tér el jelentősen a miénktől)
Nyelv nélkül beilleszkedni nem leeht. Nálunk a cigányok igaz 1780 óta itt vannak de legalább a nyelvet megtanulták.
Aztán baroira nem kéne itt fújjogni egymásra mert egyikünknek sincs mit a másik szemére vetni. Qrva békésen eléldgélhetnénk itt európa közepén de mindíg kirobban valami botrány. Most az ukránok, előtte a ficóék akartak tankokkal masírozni budapesten, a románok folyamatosan vegzálják a kint élő magyarokat és lehetne sorolni
qrvára semmi bajunknak nem kellene, hogy legyen egymással. az a baj, hogy a politika gerjeszti és kelti a feszültésgeket állami szinteken az országokban. Olyan faszán el lehetne símítani ezt a vele született útálatot ha a politikai akaratok meg lennének hozzá. 10 év múlva puszi pajtása lenne mindenki mindenkinek itt középütt. ŰAztán így lehetne egy erős középeurópa. Aztán, lehet, hogy ez nem is cél...
ja rohajjon meg az összes
Két koszlott alkesz!
Erre a pincérre kiváncsi lennék.
Ha megdobnak kővel,
dobd vissza virággal,
de ne felejtsd el a vázát!
avval a pincerrel mert, olyan tartalmas hsz-eket/ videokat tol fel, hogy siman osszeteveszted egy 5*hollywood-i produkcioval nem erdemes vele fogalkozni
Miért szerinted kitalált nemzet dumája meg hat itt valaki ne viccelj már ma meg lesznek baszva azt jó napot ,
Kettő még menne?
Hogy szeretnek ezek bennünket!

https://index.hu/video/2007/12...
Mégis mire számítottál, azt hitted , hogy itt van az Akadémia székfoglaló csoportja??!! A nagy átlagban pedig még több a sötét fekete lyuk! Különösen bírom azokat, akik semmi konkrétumot nem írnak, csak mocskolódnak.
Spec ezért nem kell besértődni.
Inkább sziggyuk a szemét vállalkozókat.
Mint írtam engem nem érint. Akit igen, az meg többnyire családos, a házon-lakáson meg rajta a hitel. Vagy valahogy megoldja a családdal együtt költözést, vagy jó ha havi kétszer látja Őket. Nem olyan egyszerű az mint huszonévesen család nélkül. Egyébként meg hagyom a tökömbe az egészet, mert bármit ír az ember ide mindig van egy megmondóember aki mindenhez IS ért, és beleköt. És ez most nem neked szólt Sedu. Aki szokott itt a fórumon olvasgatni az látja ki az a 10-15 emberke akinek ez a játszótere.
Nem tudom, még nem próbáltam...
én is ilyen bérekről tudok. Aki buta annak lehet kiszúrják a szemét 150-nel. Meg is érdemli mind aki elmegy ennyiért dolgozni.
"Nettó 300ert tuti le kell szopni a főnököt heti 2x. "Egyébként is állandóan szopatnak?!
Neked menne?
lehet költözni senki nem tiltja meg
Miért nem?
Mármint ha bruttó 3 kiló a pénz
Nettó 300ert tuti le kell szopni a főnököt heti 2x. Ez nekem nem vállalható
Ez is egy vicc
Komolyan mondom ha lenne ilyen állás a környéken simán elmennék takarítónak az kb nettó 200
Ehelyett ilyen 80-120 felé kapnak
Akkor menj el takarítónőnek nettó 3 kilóért Azt is írja a cikk
Esetleg koltozz be az öltözőbe.