Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a szentjánosbogár a hegyén nem gyengén tolja..mintha nappal lenne
Ja, szerintem is tök jó. Ha van egy lakókocsid, oda mész ahol meló van, dolgozol egy gyárban pár hónapot, parkolóban élsz, aztán mehetsz tovább könnyedén ha gyenge a negyedéves jelentés.
A lónak a fszára jó lesz az! https://nlc.hu › eletmod › potencianovelo-orszagos-mentoszolgalat-infarktus
Csak roppant óvatosan!
Én sem otthon dolgoztam az utolsó tizenévet, de az volt adott!
Szerintem te nagyon messze vagy az ehenhalástol,de ha beprobalod akkor mirlott neghalsz elkezdesz enni es pont jo kesz a sulyod.
A haj lakk a vízben oldódik
Szóval sok értelme nincs az ilyen fajta kimerevítésnek
De fasza lenne
Attól az éhen halás se sokkal rosszabb
Hajlakk kell hozzá, hogy újra kiscsikó legyen!
Azt mondod, hogy ez kicsi, petyhüdt és balra lóg?
Öreg már ez a ló! Öreg lótól amelyiknek már a lófsza is lenyugvóban van ne várj csikós viselkedést!!
Olyan céghez menj dolgozni ahol van munkásszálló!
Fekhetsz majd még éppen eleget ha égnek bszod a bocskort, ne akarj ilyen hamar pihenni!! Látsszon rajtad, és körülötted, hogy élsz!!
Eléggé hideg lehet
Találtam nektek egy szép naplementés képet!
Ebben igazad van mi 7 év albérlet után tudtunk annyit összerakni, hogy meglegyen az önrész a házhoz. 0 szülői segítség ,sajnos néha nekünk kellet még ott is segíteni. Irígylem akinek tudnak segíteni( nem anyagiakra gondolok, gyerekre vigyáznak vagy csak néha ránéznek az emberre) nem tudják mekkora segítség azok akiknek ott a család
A kanapén henteregni 0-24-ben lenne az álom.
De kurva jó lenne
Kapnék havi 300 pénzt heti 6 nap melóval aminek a fele albérlet
Ez az igazi amerikai álom
Pedig mehetnl győrbe targoncásnak.
Egyrészt felesleges másrészt meg nincs annyira kiszolgáltatva az ember saját lakásban
Plusz nyugdíjjasként nem biztos hogy ki bírná fizetni a lakbért
Mennyi sok vén német vesz Magyarországon olcsó lakást....
Amugy kb semmivel sem lennék jobb helyzetben ha nem lenne saját házam. Az tény hogy könnyebben el tudnék menni bárhova. De akkor sem lenne több pénzem mint most
Hiszen most is el tudnék menni bárhova albérletbe
Csak nálunk K.europában ragaszkodnak a saját lakáshoz.
Ami szerintem felesleges.
Könnyebben tud arrébbállni az ember ha nincs röghöz kötve.
Szülői segítség nélkül kb lehetetlen hitel nélkül lakáshoz jutni
Sokan nem veszik figyelembe hogy van hol lakni addig amig gyűjtögetik a pénzt az rengeteget számít
Mert azért albérlet plusz gyűjtögetés az nem átlag munkás embernek van kitalálva
kinek fogtak a fejéhez fegyvert hogy vegyen fel hitelt? Nekem se volt házam 35 éves koromig addigra saját erőből összeszedtem az árát, egyben kifizettem (budai kertes). Nem sírtam, dolgoztam, spóroltam nem akartam mindent azonnal, ha kellett kimentem külföldre dolgozni 500 forintos órabérért, amikor besokalltam egész nyáron motoroztam.
értem: kedveljem a románokat amikor bántják az ott élő magyarokat. Ellentmondást érzek. Aki magyar lakjon itt fizessen itt adót, tegyen az országért, a többit leszarom.