Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És a Túlóratörvény az smafu?!
Ne mond, hogy nem neki való munka, hogy a farkával bibéket porozzon be napi 8 órában.
Ez egy ördögi kör
Mivel sosem a zavaró okot szüntetik meg hanem elkezdünk tárolni egy több száz-ezer éves működő rendszert hogy olyan legyen ami az elvárás
Pl vetőmag csávázás olyan durva cucc hogy amikor a növény virágzik még mindig mérgező minden része
De még akkor is van benne szermaradvány amikor a vegetáció végén lezúzzák
Mindezt azért mert a felszaporodott kártevők ellen így a legolcsóbb a védekezés
Csak sajnos nem csak azt nyírja ki hanem minden mást is
És a legszarabb ebben hogy ha a kártevők egy ezred része ( vagy akár még kevesebb) valami ok miatt megússza akkor pár év után arra a szerre az összes rezisztens lesz és jönnek a még durvább szerek
Elképzeltem ahogy Ini négykézláb mászik a veteményesben, és még a pöcsére is van szigszalagozva egy porecset a nagyobb hatékonyság végett...
Vannak nagyüzemi megoldások, de a beporzás méhek nélkül akkor is nagyon macerás.
Márpedig a vetőmag el fog fogyni enélkül.
Csomó nagy gazdaság már átállt a hidroponikus termelésre zöldség virág ilyenek
Az a vicces hogy az ilyen termeléskor jóval kevesebb víz kell mint szabadföldön
Minimum dupla annyi növény elfér A növényvédő szerekből is lényegesebben kevesebb kell
Szóval ez nem zsákutca , csak nem minden növény alkalmas rá
Vagy csak a technológia még nem annyira kiforrott
Pedig eu a cikk nincs elszálva nagyon a valoságtol.Amugy ha mutat nekem valaki mondjuk kukoricát vagy buzát ugy négy hektáron termelni termöföld nélkül..Ne keverjük össze a nagybani termelést a "hobby" termeléssel.Valoban vannak termöföld "néküli" gazdaságok de azok hozama elenyészö
Most az a divat, hogy a vízválsággal ijesztgetik a népet, netán árat akarnak emelni megint??
Rendben van, de akkor a talajból miképpen fogja az a szerencsétlen növény felszívni az olyasmiket, amire az embernek szüksége lenne az egészséges működéshez??
Veled együtt akkor már túl súlyban vannak a hülyék mert 3,5 milliárd+1
Azért szar lehet a mérleg nyelvének lenni negatív irányba
mert már nincs akkora jelentősége mint az 50-es években volt
Ahhoz képest hogy jó sok éve rémisztgetik a népet evvel a Méhes dologgal senki nem tesz semmit
Csodálkoztok miért utálom az embereket... Nem, egyébként vannak rendesek is sőt a többség az, de több mint 7 milliárdan élnek a földön ha csak a fele hülye az is rengeteg. És jutott belőle Magyarországra is szép számmal.
Bocs nem olvasom végig a fantazmagóriákat
Jelen pillanatban, ott tartunk, hogy nem kell termőföld sem a növénytermesztéshez
Úgyhogy 100 év múlva nem mi fogunk kihalni, hanem a hagyományos mezőgazdálkodás a dzson dírral, meg a kombájnal eggyütt
hát azért ezen már rég túl vagyunk ám
Én is láttam néhány éve ezt a mesefilmet jó volt de mára már nem igaz
nekem van állatom Ha idevszzük a tetveket és a bolhákat
és most mondtad ki a lényeget amiért mindíg bántotok
Halál a net-re
Ha a dokié is feláll (mármint ha van neki...), akkor háromra növekszik az egyszerre kezelhető páciensek száma. Kis ügyességgel, persze! Esetleg a nyelvét is bevetheti, és tovább tágulnak a lehetőségek...
Ha kettőnél több áll fel?
Két keze van a dokinak, legfeljebb kettőt vakar egyszerre....
Ez nem jó.....mert lehet többen is felállnak!
Csak nem szárnyakkal!