Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem kb kurvára tökmindegy a fény
7 ezer a villanyszámlánk ebből szerintem a fényesség bére 500 ft
Vagy végleg...
Zárj be 4-kor
Viszont ha marad a nyari akkor meg mindig kesobb sotetedik minimum 1 oraval.
Teccikerteni?
Keresztbe leszarom azt aki koran kel.
9 kor mar vilagos van mindig.
ez azért elég íkú szegény duma lett
1: a mostani a "rendes" szóval nem most fizetsz többet hanem nyáron kevesebbet
2: igazándiból ez azért lett hogy nyáron amikor 3-4 óra fele jön a napfelkelte eltolták egy kicsit és 4-5 felé jön a nap fel
így az átlag embernek kurvára mindegy mert amikor felkel már világos van mindenképp, de este nem 7-8 ig van világos hanem 8-9ig, és ekkor mindenki fent van még
Eddig nem kellett, majd oktobertol fokozatosan 5-5:30 korul kapcsoltam egy halom villanyt most 4 tol mehet 6 ig, kurvara sporolas az energiaval.
Erre nem gondoltam!
Nem tokon rúgja, egyensúlyozza a lábán ilyen ügyes
Szegény kakas! Még szerencse, hogy tkön nem rúgtad! Kezelhetnéd helyette a tyukokat!
Mindig meg tudsz lepni a hülyeségeddel.... ez sem igaz, de a gazdasági kitettségről beszéltem. A gdp-hez való viszonyítási alap, meg csak játék a számokkal...
Baszhatom... 5.15-kor kelek óra nélkül... most 4.15-lesz
Mi, itt vidéken nem sokat sz@rolunk vele:
Aki vasárnap nem dolgozik, annak ez nem nagy gond. Szerintem.
Bár... most mintha álmos lennék, és még este 8 sem.
ja bár engem is mindíg összkavar ez az óraállígatás. Befejezhetnék már végre
Átlagban pont kijön...
:-)
Épp hogy egy órával tovább alhat...
Tavasszal meg fordítva.
És?
aZ VISZONT BIZTOS, HOGY AKI HOZZÁ VOLT SZOKVA, HOGY REGGEL 4:30-KOR KEL MERT AKKOR UTAZIK A MUNKAHELYÉRE, az most szurvakencségel , mert előbb kelhet egy órával!
https://www.egeszsegkalauz.hu/...

Nyilván nőféle agyából pattanik ki a hülyeség.
Ha nem tetszik az óraállítás, menjen falura, majd hajnali négykor (vagy háromkor) az állatok röfögése és sivalkodása felébreszti, adjál enni te bölcsész kurva. Pár nap után ha végigdolgozza a gazdaságban, nem lesz kedve hülyeségeken gondolkodni.
Pontosan.
A rádió tele van sok hülye kurva nyivákolásával, hogy most aztán az egy órányi időeltolódás miatt micsoda világvége jön. Hát ige, a sok kitartott buzi és ribancnak tényleg baja lehet belőle.
ezt már 1 éve megbeszéltük az európai únion múlik. De olyan töketlen banda, hoigy arról is évekig megy az egyeztetés ha nem kell csinálni semmit Na az óra el nem állítása az pont ilyen lenne
Sajnos Magyarország az aki kényszeresen hülye, hiába mondják nekünk, hogy legyen eszünk! Mi pedig AZÉRT SE!!
Nyugtával kell dicsérni a napot. Ahogy gondolom, a kormány belső hitelre váltja át a külső adottságot, így simán el lehet ócsítani a forintot. Ha ez megtörténik, jöhet az euro. Hiszi valaki is, hogy a kormány a hisztiző nyuggerek ajvékolása ellenére tényleg tök hülye? Fel kell fogni, hogy ha valamit nem tudok, nem értek hozzá, az attól még nem biztos, hogy hülyeség. Én nem értek hozzá, így pont ezért nem jelentem ki, hogy a kormány rossz dolgot csinál. Nekem nem tetszőt - az lehet.
csicska vezérkarunk van már jó sok éve
plusz mindent zsebbe intéznek,