Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem teszek olyat,a készben ülök.
Csomó embernek van fekete jövedelme amit valahogy tisztára kell mosni meg az ismerősök előtt is
És nem csak cégek, ev-k, hanem sima dolgozik is
Pl ismerek olyan mozdonyvezető aki pálinkát árul. De mint egy kis kocsma a vasutnál, aztán ő mindig extra jól keresett mert volt sok túlóra
Persze túlvezetés nincs egy perc se
Ne büszkélkedj nem érted?!
Na jó leírtam egy halom gondolatot,de kitöröltem.
Mert akkoris egy irígy kis görcs maradsz és féligazságokkal,csúsztatásokkal,összemosásokkal hemzsegő fröcsögést kapok.Szóval maradsz a lapáttal üthető genyadék a szememben,KB olyan mint az a Czeglédy féle korrupcióellenes féreg.
Az vagy...most is mondod!
Istenem....
Nem írtál...te csak amit HISZEL rólam,tényként szeretnéd beállítani. Illetve amit GONDOLSZ rólam ,úgy tálalod hogy én ezzel dicsekedek,felvágok stb.
Miközben nem is ismersz és ez nem igaz!
Kurvára nem húztál fel Pipi..sőtt...vicces
Az meg főleg , hogy visszafelé rosszul esik neked...erre nem gondoltál ?
Ez kettőtökből fakad. Nem mondok mást csak amit ti magatokról. Ti ketten büszkélkedtek csak az anyagi helyzetetekkel rajtatok kívül senki más. Zotya ördögszekerezik, ha valaki szidja az orbánizmust, mert neki múlt héten is jött egy kamion áru mind vevős Örülök neki ha jól megy a szekere, de had panaszkodjon már az akinek nem tetszik az ország haveroknak történő átjátszása Te meg 45 éves korodra már megtehetsz ezt-azt mert elértél ennyit az életetben és aki nem az maga tehet róla. Ezek sem az én szavaim.
És akkor én vagyok anyagias Irígy vagyok? Kire rád??? Rátok mEzt gondolom te sem gondoltad komolyan
De hát srácok elkezdtetek basztatni egy ideje, miért kell megsértődni ha én is basztatlak egy kicsit benneteket Attis te meg komolyan mondom dedós szinten háborogsz. A fenének húzod fel magad? Dumálunk, élceskedünk szórakozunk vagy neked itt minden véresen komoly?
Most is nekem estetek pedig téma sem volt nem tudom, hol találtatok összefüggést tsanyi meg az én beszélgetésem között??? Leírsz minden nyomorultnak, senkiházinak fel sem tudom sorolni, talán az egyetlen amiben jó vagy a minősíthetetlen beszéd Keresd már légyszi vissza mikor írtam én rólad ilyet. Pedig viszontválaszként írhattam is volna
Is!
Szerintem figyelemhiányos,kényszeres.
Minden válaszodból csöpög az anyagiaskodás.
“Szétlopta,bankszámla,Pest van soron,beleült a készbe úgy vállalkozik ,örökölt azt arra veri magát”.
Irigy ember vagy és keserű. Adják pénzt egy motorra?
Legalább már majdnem férfi lennél....MAJDNEM!
Lehet!
Látod milyen kis nyomorult ember?
Te beleültél a készbe ,én meg örököltem
Az a baj,hogy tele van az ország ilyen rosszindulatú emberekkel. Másokkal foglalkozik , miközben magával kellene hogy boldogabb legyen.
Az pedig még szörnyűbb,hogy fingja nincs róla hogy nekünk mink van,honnan,miért..stb...csak kínjában találgat. Érzi hogy egy senki.
De mi tehetünk erről?
Azt lehet?
Az óvodát is örököltem !
Vettél már motort? Mutasd...
Már óvodában ezzel viccelődtünk te is ott hallhattad előszőr valami frissebb nincs
én még nem fedeztem fel a hasonlóságot minden estre bankszámlát cserélnék vele
Debrecent szétlopta már rendesen, azóta van fejlődés ott mióta elment Néhány éve pest van a soron De ahogy alakul a helyzet szerintem hamarosan visszamegy debrecenbe
Na megérkezett a két nagyokos
Az egyik beleült a készbe úgy vállalkozik a másik meg örökölt azt arra veri magát
Mi bajotok van a hájesszal? Egy tök jó autó
Hajnali gyerek...fele geci,fele hugy
tuti kétféel alom,ha rokon lenne nem fostos hiace-al járna.
Nézz rá...
Kósa rokona!
Nahallod,13 évesen már néprajzdiplomás vállalkozó volt és nem mehetett focizni a gyerekekkel mert 0-24-ben tólta az ipart egyszerre.
Csak tudnám mitől lett ilyen lapáttal ütnivaló fizimiskája.
Ez a fasz mindenkinél mindent jobban tud...nem vetted észre?
Nem hogy motort venne!
Jahhh...ahhoz bátorság is kellene
És miért jobb neked, hogy szetcseszitek ezt a topiciot is? nem volt elég az lfp?
Te budapesti vagy ahogy nézem Budapestről elmentél kecskemétre munkátkeresni Azt ingáznál át minden nap 3 műszakban na hagyál már
Vagy csak a düvi központban voltal?
nekem ettől sem nem jobb sem nem rosszabb Éntőllem kamionozzál szaré-húgyé te dolgod
Odamégy felvételi beszélgetésre Jobb lett volna előtte tájékozódni