Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

udvari bolond......
azért jó párszáz évvel megelőzte a korát, most standup komédiának hívják nem magyarul
hofi idejében simán csak humoristának hívták ezt a művészeti ágat

ha nem kell beszélni vállalom, egy bazi nagy üzenőfal legyen a tróntermben, meg alám egy fasza kanapé
drogokról lejöttem már, italt is abbahagytam szóval nem kerülök sokba
ja és valami fasza szamurájkard is kellene hogy ha valaki nagyon idegesít fel tudjam vágni
Neked tökmindegy,a paneljaidba csak a logót kell cserelni.
Az udvari bolond az a Zolink, nem?
init ki nem hagynám Minden pártban van egy udvaribolond Mi sem lehetünk meg ennélkül
Ja és Init véletlenül sem vesszük be mert tuti elkurvázná a korrupciós pénzeket, de legalább lenne kanapé minden közintézményben, aminek Zoli is örülne
A gond itt azzal van, hogy egyáltalán akad aki mentegeti az ilyet, bármelyik oldal azonnal hitelét veszti ha kiáll egy ilyen féleszű mellett meg a borkainál nem annyira a kurvák hanem az írás volt nagyobb gond az ügyletekről. Bármelyik párt csak azzal őrizheti meg a látszatát annak, hogy elítéli ezeket ha azonnal elengedi a kezét és hagyja veszni az ilyen hülyéket ha viszont védi akkor ráég bár nálunk ez sem jelent sokat, pár hét és elfelejti a nép az egészet.
Le vagy maradva. MSZP néven már régen működünk, és amint látod pont ugyan úgy működik a pártunk mint itt az SM-en...nem értünk egyet semmiben
Szerintem lassan elérkezettnek látszik az idő , hogy alakítsunk egy sm üzifal pártot. Mivel itt egyébként is mindenhez IS éstünk
Nem kell nagyon cifrázni a kampányunkat sem
Elég annyit megígérni, hogy mi csak felét lopjuk el mint amit a most regnáló kormánypárt és nem kokózunk, meg qrvázunk Már, hogy egyébként igen csak nyílvánosan nem
Szerintem tuti nyerünk Én elvállalom a FŐNÖK szerepet
Így már igaz.... így már meg is értem, hogy az emberek, akik visszavágytak az általuk ideologizalt nosztalgikus kommunizmusba.... meg is kapták.... de így, ebben a szellemben ez mar belefér
Hogy ma mar Magyarországon nincs jobboldal, az is belefér..... ez ráadásul, miután a jobboldali értékrendek kihaltak és szabadon értelmezhetők egy libsi neokommunizmus. És minden a helyére került....
Én is rájuk szavaztam 2010-ben, mert elhittem tőlük a jobboldali értékrend kommunikációt.... de mar ezért bocsánatot kertem...
Ha nem a régi és nem ezek az új komcsik nyernek... de akkor ki?
Az általad felsoroltak után az a kis kurvázás már semmi
Neked jo lesz 22 tol.
Értem.... tehát ez a konzervatív keresztény értékrend amit a párt hirdet..... Ezt jelenti, hogy a család az első (akiket le se szarnak) Istenben bízunk (csak ki ne derüljön), ne lopj (a parttól), ne paraznalkodj (párttársaddal) stb.... minden világos. Volt mar ilyen rendszer.... Ugye nem baj, ha én inkább jobboldali maradok, mint neokommunista legyek.....
akinek nem tetszett miért nézte?
én azt mondtam volna a sok hülyének hogy ne irigykedjetek gecik
Nekem a piramis az kb. pont ugyanolyan haszontalan lenne mint a stadionok
A kisvasút most jelen állapotomban azért jó mert 5 éves a gyerek és rendszeresen járunk kisvasutazni. Már jó néhányat felújítottak és ismét üzembe helyeztek az országban. A leghosszabb a miskolci ott voltunk. De voltunka pálházin és az ismét működő gyöngyösin. A szécsényire zugligethez meg rendszeresen járunk az tőlünk csak másfél óra
Felcsút még kimaradt de ami késik nem múlik
Ha mondjuk a 132 ezerből csak mind a 100 buzi lett volna ott, akkor semmi baj.
De az igaz, rossz az optikája a dolognak.
Azt is tudni kell, hogy nincs a világon az az ember, párt, kormány, aki mindenkinek csak jó. Amikor B. Johnsont megválasztották, pár hete volt csak vezető pozícióban, és egy barom máris kérdőre vonta egy kórházban, amikor B.J. odament meglátogatni az intézményt, a baromnak valami rokona, talán a gyereke a a buzi szerint nem kapott olyan ellátást, ami szerinte megjárna.
Tehát a legtöbb hülye kialakít magában valami ellenségképet és mindenért az lesz a hibás.
Csak a pénz számossága a döntő?
Rossz üzenet és rossz fényt vet a pártra. Te láttad a tv-ben Győrött az első önkormányzati üllést??? 100 an dörömböltek a képviselőtestület ajtaján, hogy adják ki a pernahajdert. Rendőröknek kellett megvédeni., leköpdösték lincs hangulat volt. Hogy a picsába állnál ki hétről-hétre nap mint nap az emberek elé akik mind végigélvezték a szexvideódat? Hogy mennél szalagokat átvágni iskalaépítésnél, útavatónál? Hogy mennél óvodákban gyerekek fejét simogatni és előadni, a faszagyereket. Egyáltalán, hogy mernél bárki elé is kiállni és hinteni az igét? Azt az igét amit két lábbal tapostál a sárba mindenki szeme láttára?
ha ezt végigondolod akkor tudod a választ
na pont erről a tagadásról írtam az imént Ez a képmutatás Ha te kérdeznél engem én is tagadnám sőt még ki is kérném magamnak, hogy hogy képzeled. Akkor mi már ketten benne vagyunk nagyjából abban a 3 %-ban a 100-ból akik ilyet nem csinálnak Hogy milyen beteg az emberek 97%-a Most mond meg INI
ez teljesen mindegy
szerintem az elmúlt sok évben annyi pénzt nyúltak le(vagy herdáltak el) a politikusaink hogy abból már egy egész fasza nagyságú piramist lehetne építeni
ehhez képest pár ribi felhúzása szerintem semmi, legalább tökös a csávó
inkább kurvázzon, még ha közpénzből is minthogy kisvasutat meg stadionokat építsen
Dehogyis őt választották meg. CSAK a személyén keresztül azt a pártot, akiktől valamit kaptak vagy reméltek kapni.
...kivéve, ha a biztonsági cég tulajdonosa nem gondol a jövőjére, nem akarja azt bebiztosítani jó előre.
Nem ismered a mondást, hogy az a titok, amit két ember ismer, az már nem is az?
Közszereplőnek PONT még annak IS kell, hogy látszódjon. Az IS az azt jelenti, hogy tisztességes ÉS annak IS látszik.
A jó politikus, aki nem megélhetési politikus, az tisztában van azzal, hogy céltábla, ezért sajnos - vagy szerencsére - rá fokozottabban igaznak kéne lennie annak, hogy kerülnie kellene még a látszatát is, hogy nem tisztességes. Egy elvekkel rendelkező ember amúgy is ad erre, egy politikusnak ezt még magasabb szinten kell ezt művelnie.
Ilyent én azért ismerek, de mondjuk olyan keveset, hogy nyugodtan kimondhatjuk azt, hogy nincs is.
A mai világban ha egy politikusnak a gyereke/felesége elhelyezkedik bárhol, még ha utcaseprőnek is, biztosan mindig lesz pár álnok és hülye, akik még ez mögött is befolyást sejtenek.
értem én az egészet amit írtál
de
a kurvázás után megválasztotta a nép, szóval a többséget nagyon nem érdekelte hogy kurvázik-e vagy helyette templomba jár
ennek tükrében írom hogy számomra érthetetlen amiért lemondott

amúgy ha dugnál rendesen nem kell a recska
ne félj ini elfogja hisz neki reagáltam ideje meg mint a tenger