Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

több mint 440 tranzakció mennyi felesleges biz-bazt megvehetett rajta végre meg tudta magát valósítani tuti egy ifa billencsel beborítottam volna az egész szart a tárgyalóba
Értem amit irsz...lehet okoskodni...de itt nincs értelme...Nem tudják elkaszálni az embert..Tárgyalás nélkül..egy beismerövel..pénzbüntetés lesz..mert gondolom..büntetlen elöélet...vétség..ami egy évig megy...tárgyalás nélkül..stb...Simán bevállaltam volna én is..8 misi ajándékba...
ugyanezt mondta nekem is az ügyvéd amikor forró volt a pite az eget is lehazudtam és pont leszartam ki mit hisz vagy mit nem Tálcán csak a naívak kínálják magukat. Erre mondják, hogy a pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve
biztos valami vegyész vagy na mindegy haver vitte az ügyet megkérdezem mi a formula rá adattárban benne kell elnnie kb. 10-12 éve volt
azt vizsgálná... de kötve van a keze most van bizonyíték vagy bizonyíték hiánya van, van beismerő vallomás vagy nincs illetve a tanu.(k)(ebben a konkrét esetben mondjuk ez fel sem merülhet)
minden kétséget kizáróan a vádnak alá kell tudnia támasztani az állításait, ellenkező esetben mi alapján hozhat ítéletet a tisztel bíróság. /nincs bizonyíték, nincs vallomás, nincs tanu, nincs ítélet sem
az nem bizonyíték, hogy elköltött 8 millió ft-ot. Az ténymegállapítás De miből költött el annyit 10 éve buszsöfőr akár összegyűlhetett annyi pénz a számláján?
Igen megnézném.
Nem vagy köteles vallomást tenni...A magyar jogban...a bünösségedet kell bizonyitania az ügyészségnek...és nem neked az ártatlanságodat..Ha van ellened korpusz...úgy elitélnek...ha védekezel...vagy ha semmit nem szólsz...egy szót sem...
Saját védelmed érdekében..bármit mondhatsz...és az ellenkezöjét is...Ha túlzásba viszed..a szavahihetöségedet dobod eléjük...de akkor sem büntethetö...ha hazudsz..még akkor is ha kérdezel...
vannak is így jó néhányan böriben azt mikor néhány év múlva kiderül, hogy még is ártataln a delikven van baj nem kevés ám. Nem nyugodtan dobálgatja a bíró sem az ítéleteket amikor teljesen ütközik a vallomás fosik a picsája neki is hidd el. Az ilyen fatolvaj cigányokat meg kerítésen beugró gazsikat nem kunszt néhány hónapra 1-2 évre hűvösrte küldeni de nem mindenki az a kategória
Lehet akkor már csalással vádolják...különösen nagy értékre...2-8-ig...vagy 5-10-ig megy fejböl nem megy.....Lehetett volna okoskodni..de te is tudod..a biróság mindig a életszerüséget vizsgálja...és nem igazán hiszi el..hogy nem vágod a matekot....Ilyen tételnél el lehet vinni a balhét...börtön nem lesz..
a nyomozati anyagban meg vannak a laboratoriumi vizsgálati eredmények kikérhető ha nagyon kíváncsi vagy rá
voltam már nem mondtam semmit nem kaptam semmit, más sem kapott semmit bár ez csak egy sima garázdaság lett volna rutintalan naív vagy
Elemi üvegszilánkokat beazonosították....
valami határa van neki ha jól tudom, pl. ha eldurrant róla 2 mrd-ot más kategóriába tartozik Persze vesz két versenylovat meg egy balatoni villát estleg sanszos lehet neki,hogy a buszos fizú a 13-ikkal együt sem takarja mind
azt is lehet támadni. Lehet ennek kevesebb az esélye próbát azért megér. Mire vonják vissza a plussz pénzt? ha jóhiszeműen elköltött és nincs miből. (Persz itt mondjuk van miből mert van munkahelye 30%-ot vonhatnak havonta) de azért elég visszázs. A bank a saját hibájából lehetővé tesz valamit, amit nem vesz észre az, akinek ezt lehetővé tette. ezért saját hibáján kívűl túlköltekezik qvázi mint egy hitelkártyára csak nem tudja, hogy hitelből vásárol. Aztán a bank észreveszi a saját hibáját és vissza akarja kapni azt a pénzt amit másnak lehetővé tett, hogy elköltsön jóhiszeműen??? Azért meg lehetne itt kavarni a szart.
Amit az ember elkövetett...nem büncselekmény..csak vétség...Max...1 évet kaphat..Ha lett volna esze.. többet vesz le róla...Az ügyészség pénzbüntetés kiszabását inditványozta...ami valószinü...2-3 kiló körül lesz...ahogy szokott..Gondolom az ügyvédje tanácsára vitte el a balhét...és igy kiegyeztek egy pénzbüntibe...Mindenki boldog...
Te tényleg nagyon hülye vagy vazze..... nem prób álom megmagyarázni neked, mert egy amőbának felesleges nem tudod mi a különbség egy tanúvallomás és egy vádlotti vallomás megtagadása között.....
itt mi a bizonyíték, hogy többet költöttem, mint kerestem? Én ezt nem tudtam tehát támadható A söfőrnek meg azzal semn kell tisztában lennie, hogy egyáltalán mennyi a havi bére
ezért a kialakult helyzetért akkor végül is ki is a felelős? Ki tette ezt lehetővé, hogy ez a véletlen előforulhasson
Jóhiszemű, fedhetetlen előélető tisztességesen dolgozó adófizető állampolgárt megvádolni??? milyen alapon? azon az alapon,hogy hibázott a bank ezt meg a delikvens nem vette észre
ha az a szerencsétlen nem ismeri be nincs vádemelés ezt értsd meg. Akkor ez a cikk sincs, mert semmi sincs A banknak meg kb. tök mindegy Ő még most is azon szurkol,hogy ne legyen nevesítve
Nem kell megnézned az egyenleged, matematikusnak sem kell lenned, de a Bróker Marcsi sem hiszi el neked, hogy nem vetted észre, hogy több mint 1 milliót költöttél és nem is kerestél annyit. Erre építeni a védelmet ami derültséget okoz a tárgyalóteremben, de vajon akkor Ő is röhögni fog mikor ítéletet hirdetnek? Ebben én nem lennék biztos.
Lehet nem gondolnád, de szerintem olyanokat is elítélnek, akik a végsőkig bizonygatják ártatlanságukat, vagy éppen semmit nem mondanak..mert 8 milliós költést fél év alatt ha max 1.5-et kerestél nem kell magyarázni, teljesen egyértelmű ezért is emelnek vádat, annak ellenére, hogy a buszos az általad előadott naív védekezésre alapoz..a végén még kiderül, hogy azt sem tudja mi a pénz, nem Egy dolgot szerintem nem kell elhinni, hogy mindenki most jött a 6:20-al.
És elássa nem? Én azt hiszem, hogy konkrét esetben úgy is az dönt, az ügyész, bíró mit gondol.
nem csak egy időben sokat jártam bíróságra