Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked semmi közöd ehhez... fel sem tudod fogni a jog jelentését..... azt sem tudtad mi a különbség vallomás esetén a tanú és a gyanúsított között
Sztem már te vagy a vicc topik
a jog nem arról szól, hogy kinek van igaza, meg feltételezgetünk az konkrétan leírja mit takar. a csűrcsavar meg onnan kezdődik, hogy ki hogy értelmezi. na ezért lehettek a börtönkifizetések is.
amiket ti itt hablatyoltok azok nem érvek csak lózungok Legfeljebb az igazságérzetetekhez lehet némi köze de a joghoz aztán semmi a világon.
a sukár az egy pozitív jelző sajnos bár mennyire szeretném én ezt a legnagyobb erőfeszítésem ellenére sem mondhatom el róladtok
inkább te de én már rég lezártam volna de látod ezek reagálásra késztetnek Bár lassan magukra hagyom őket a marhaságaikkal teljesen reménytelen esetek veled együtt menthetetlen te pl tudsz önálóan táplálkozni? mert belőled sem nézem ki
Baaszátok meg adjatok már igazat pipinek, semmin nem változtat de hátha a következő véletlen idekerülő hir nem tart ki öt napig
Amúgy meg bogyó a hibás.
Te olyan sukár csávó vagy vazze.... csak az élethez nincs semmi közöd
ti a dzsínó haveroddal ketten nem értek egy felet baszki Ti, hogy a jó istenbe usztátok eddig meg az életben maradást ennyi ésszel?
Valaki tuti etet meg itat benneteket mert már rég éhen és szomjan haltatok volna.
- kanál előtt kinyílik a száj ügyes száj becsuk étel lenyel nagyon jó Ismételjük
Nem állította senki, hogy épeszű mondtam már, hogy engedd el... igazad van, de nem éri meg érveket felhozni, mert nem jut el a tudat szintjéig
nem csak az utolsó minden hasonlata rossz
jog szerint nincs olyan, hogy nyílvánvalóan Az már egy eleve feltételezés Vagy tudott róla(ezt kell bizonyítani az ügyésznek) vagy nem(ezt meg az ügyvédnek)

DRÁGA DZSÍNÓ A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJÁL: IGENNEL VAGY NEMMEL
Maga tudta, hogy nem fogy a kártyájáról a pénz amikor használja? Igen vagy nem?
- nem
De az az érzésem szerintem neked fogalmad sincs az eljárásrendről, meg,hogy mi mi után következik egyáltalán hogy működig az "igazságszolgáltatás"
persze aki nem járta ezt már végig nem is baj ha nem tudja
pont erről beszélek nagyonokos. Elmondom ötödjére hátha az 1 agysejted ami van felfogja (bár kétlem)
beismerő vallomást tett. Rábeszélték a zsruk, hogy sokkal jobban jár ha mindent elismer mert megússza enyje benyével Ilyenkor ígérnek neki fűt fát, aztán az az ijedt ember szépen tolba mondja nekik a valóságot mert a gennyládáknak meg elhiszi amit mondanak. pedig tuidni kellene ahogy vádat emelnek ellene a rendőröknek akik kihallgatták és vallomásra késztették már nem sok szerepük van a történet folytatásában. Esetleg valami okból kifolyólag tanuként ők is meghallgathatóak.. és pont szvrnak rá, hogy mi fog történni a delikvensel. Nekik a lényeg,hogy vallomásra bítrják ami alapján vádat lehet emelni ellene. Ha az ügyészség vádat emel akkor a nyomozati szakasz sikeresen lezárva ennyi.
Ha értetted volna mire reagáltam de szerintem a saját gondolataidat nem érted de elmagyarázom neked
"Ha se tanú, se bizonyíték..... akkor tárgyalás sem lesz. Okoska törp" ezt írtad. Egyetértek és tényleg ötszőr leírtam ugyanezt. Azért mondtam, hogy nincs tanu nincs bizonyíték vallomás van Erre meg azt írtad, hogy vallomás nemcsak a bíróságon van Nem is értem,hogy raktad ezt össze fordítva pedig viszonylag egyszerű (bár kétségtelen kell némi értelem hozzá nyakon felül)
A RENDŐRÖK CSALOGATTAK KI TŐLE BEISMERŐ VALLOMÁST/NYOMOZATI SZAKASZ/ EZÉRT LEHETETT VÁDEMELÉS AZ ÜGYÉSZSÉG RÉSZÉRŐL ÉS BÍRÓSÁGI TÁRGYALÁS TANU ÉS BIZONYÍTÉK HIÁNYÁBAN IS
akkor hatodjára. Ha ezt a szerencsétlen nem dől be a rendőrök hitegetéseinek és nem tesz saját maga ellen vallomást senkinek sincs semmi kézzelfog
ható bizonyíték a kezében. Akkor csak annyi van,hogy a bank azt állítja, hogy az ürge elköltötte a pénzüket amit lehet tényként kezelni és innen nincs semmi más hiszen ezt az alperes nem is tagadja, hogy ezt a pénzt elköltötte Ettől nem bűnös. Bűnös akkor lenne ha minden kétséget kizáróan lehetne bizonyítani azt a tényt,hoy tudott róla,. hogy nem fogy a pénzu a számláról és tudatosan ennek a füöggvényében költött pénzt róla. Ez kb. akkor állna meg, ha a nyomozók ellátogattak volna abba a kocsmába ahol fél éven keresztül minden szerda este az össze betérő vendég vendége az ipsének egy kör erejére és ha kérdezik mitől ilyen vastag akkor fenhangon tájékoztat mindenkit a birtokában lévő csodakártyáról Ha ezek közül be tud hívni a rendőrség tanunak néhány alkeszt aki hajlandó is a faszi ellen vallani akkor már nem kell azt, hogy önmaga ellen valjon elég a kocsmai szefósok tanuvallomása
Ez ismét kurvára szar példa mert előírja a kresz hogy indulás előtt még kell győződni hogy a kocsi alkalmas e a közlekedésre és a műszaki vizsga érvényessége alap feltétel

De mint pár napja írtam nézze már meg valaki ki a feltétele a számla használatának benne van-e hogy köteles vagy meggyőződni arról hogy csak annyit költhetsz amennyi rá került
Amúgy meg feltételezhetően azt is hogy valaki jóakaratú ember tesz mindig pénzt a számlájára, kb annyi az esélye mint annak hogy a bank elkúrja
Szerencsétek volt...Volt olyan..mikor félmeztelen a falnak állitottak..Az autóban a kábszerkeresö kutya...a vámos a müszerfal alá bújva..mindezt..a februári hidegben...Mondom nekik mit keresnek??? ...Azt mondja...kábszer..mükincs...fegyver...Jó napom volt...
Mi úgy mentünk két éve Svájcba hárman motorral, hogy egyetlen árva frank se volt nálunk és nem is kellett.
Mert Kréta nem épp nyugat még ha helyileg EU is, eléggé balkán. Ott azért megy a kp. mert a kártyával nem lehet csalni. Még osztrákiában is találkoztam olyan Bookingos szállással, ami nem kért kártyát a foglaláshoz, ill. nem vont semmit - utólag ott fizettünk juróban, és elengedte az IFA-t meg gondolom lófaxt se vallott be de pont ezek miatt erőltetik a kártyát mindenütt.
A tudjuk kik lenyomták ezt a torkunkon, ez ellen nem sokat lehet már tenni, legalább élvezzük ki az előnyeit akkor
Igen, mutathattad volna. Megnézik nem járt-e le.
Oda nem megyünk...De a svájci határon meg kellett mutatnom...hogy van-e nálam elég pénz....és nem lopni fogok a következö két hétben...amig ott leszek...A kártyát mutogathattam volna...
Én ezt nem vettem észre...Tavaly Krétán voltam...Az autóbérlés az ár 60%-a lett.a kp miatt...A kártya nem érdekelt senkit...De járok erre-arra ..és a kp mindig mindent visz...Egy plasztik lap...szart sem ér...az én szememben...Ez azoknak fontos..akik figyelik..hogy mikor hol mennyit költesz...és minden költésedböl lenyulják..ami nekik jár...Ezt szépen ránk eröltették...( tudjuk kik ) mert hagytuk..
Titta mázli, hohy felénk nem csak a focihoz ért mindenki hanem a banki joghoz is.
USA-ban ha sok kp van nálad, egyből gyanús leszel....mert tuti valamivel seftelsz....
Nem, nem rendelnek véletlenszerűen kártyákhoz bankszámlaszámot. Nem is ezt írtam!
Ez véletlenül történt, nem rendszeresen! Ez hiba volt, de nem olyan, ahol a felelősségvállalás felmerül. Hiszen azzal, hogy megtörtént még nem okozott senkinek hátrányt, ami felróható lenne.
Az utolsó példa pedig jó, ami pontosabban a pipinek is írt autós/kulcsos példa jobban kifejtve. Tehát ha véletlenül vagy valakinek a hibájából hozzáférsz/hozzáférhetsz más dolgához, az nem azt jelenti, hogy szabadon élhetsz a lehetőséggel.
Nem sokáig tudod már így csinálni... eleve nagy összeget már csak utalgatni lehet, a vásárláshoz meg kártya kell, mert az a gyorsabb, kényelmesebb. Külföldön már furán néznek rád, ha 50 eurónál nagyobbat kp-ben fizetsz, 100-ast meg már sok helyen el se fogadnak...
Spanyol nyaralásra 500 juróst vittünk, és a 4. bankban voltak hajlandók felváltani, nagy könyörgésre... kp-nek vége.
"Nem követett el semmi hátrányt okozó dolgot senki részére...." persze, akkor ezek után majd véletlenszerűen rendelnek minden kártyához számot - ha szerinted így is jó
Utolsó hasonlatod megint rossz.