Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos hogy ezt akarod?!
https://eredet2.cdn.shoprenter...
most már tényleg beszeljünk a hüvelygombáról
Ezt már addig húztuk nyújtottuk, hogy a faszi akiről szó van már rég fel is mentették bizonyítottság hiányában 2 fokon. Ezekben a percekben próbálják visszadobni 1 fokra azt újból nekifutni, talán még a héten kiderül, hogy ez nem fog sikerülni
Tényleg amerikai sorozatokon nőttél fel csak közben nem fejlődött ki az agyad
nekem is volt ilyen ügyem is. az pl a baleset kapcsán a lényeg az ,hogy nem láttam az egészből egy fillért sem mert az okosjóska addig csűrte-csavarta a dolgot míg elkaszáltak döntetlenre Saját maga részéről igaza volt, hogy hazudott és valótlant állított. sikerült is kibasznia velem. Ő viszont megúszta Neheztelhetnék is rá így 10 év távlatából de tulajdonképpen azt csinálta amit én is csináltam volna Most akkor haragudjak
miért ne tudnám Te mondtál olyan hülyeséget, hogy ha tanuként behívnak igazat kell mondanom
Te tényleg a naivitás csimborasszója vagy meg, hogy ügyvéd náélkül papám bármikor igénybe vehetem a jogi képviselőt hiszen tanuból is könnyen lehet gyanusított, az a baromság amit néhány napja meg leírtál olyan egyszerűen nincs
tény és való, hogy jóhiszemű, végtelenül naív vélemény több van itt az eset kapcsán. pl. te jamahafan, gino, f2, bogyóbá, azt se tudom kawa 70 csak élcelődni jött e vagy volt e valami egyedi véleménye.
Mindenesetre én meg a megvalósítható lehetőségeket próbálom feltárni, igaz nemsokan értenek velem egyet talán ini meg mamlas sedu az amolyan kakukk tojás

Az biztos, hogy benneteket szeretne az ügyész. Amilyen beszari gyáva naív és tudatlan fostosok vagytok, mindent beismernétek, tök elhinnétek, hogy az majd valami enyhítő köülmény. Azzal legfeljebb az ügyészségi és bírósági munkát segytitek, mert aznap nem csak 1 ilyen hülyét mint ti hanem 3 at is börtönbe tud küldeni,mert belefér a műszakba a bíró meg vigyorogva gyomná rá a ceruzáját a papirra kiszabva az adható legmagasabb büntetést
Ti vagytok a legjobb alanyok. Olyan ez mint autószerelőnek a ford vagy a bmw.
mond el sedu a többi igazság bajnokának is, hogy már pedig az odaát van
Ezek komolyan azt hiszik, hogy a bíróság az az igazságosság. Vagy ott mindig kiderül? VAgy mindenki megkapja azt amit érdemel. Soxor olyan kap elmarasztaló ítéletet aki meg sem érdekli, csak nem volt szerencséje, ellen tanúskodtak ezért megált az ellene felhozott akár kreált vád
De komolyan ezek burokban élnek Szerintem a rendőr jelvényén lévő mérlegről is elhiszik, hogy az az igazság mérlege
persze, hogy tudta A hülye is tudja, hogy tudta Még látod te is De ez pont nem kérdés közöttünk Biztos furán hangzik lehet, hogy az igazság kiderítésének kellene lenni a fő szempontnak de ezek a tárgyalások nagyon nem erről szólnak
ginó itt ne hagyj megint bennünket te vagy itt a fény baszod Nagyon sokan tudnak abból tanulni amit a hülye beírásaidra reagálok
Nekem tapasztalatom van, nem (téves) fogalmam, mint neked.
Igazad van.
Sokáig nem írtam, mert itt kontraszelektált a társaság.
Már bánom, hogy ismét írtam.
Tudta.
Ha beismeri, ha nem.
Ezt igazolja a korábbi bankolási szokádaitól való óriási eltérés!
Tehát ha azt mondja NEM, hazudik. Lehet hülyét játszani, de felesleges.
Rohadjanak meg a főniciaiak is..... inkább sót vigyél magaddal, azzal fizess.... nehogy a rohadékok a kp sorszám alapján rád meg figyeljenek téged....
svédeknél ezt ne hangoztasd!
Ott azért kell megmutatnod, hogy ne vigyél be túl sok kp-t!
Én már voltam bíróságon. Volt hogy nem nekem volt igazam mégis nyertem. Volt olyan hogy senkinek nem volt igaza, de a másik fél több tanút hozott fel az igazának alátámasztására, ő nyert pedig mind hamis tanú volt nem volt jelen egy sem a beszélgetésünknél.
Lehet azért vélelmezni tanú vallomás nélkül is hogy többet költök mint a fizetésem akkor tudok a dologról. Ettől még buta volt a sofőr, könnyebben is megúszhatta volna, vagy nyaralhatna élete végéig külföldön.
Büfészakos életképtelen amőba
De legalább azon gondolkozna el miért van egyedül a véleményével. Tulajdonképpen ő nem hülye csak megrekedt egy 7 éves gyerek szellemi színvonalán.
Látom, Pipi nem szarozott este!
Mindenki szerint te vagy a hibas.
Az asszony szerint az teljesen normális
Főnököm szerint is a legtöbbször én vagyok a hibás.
Nem bogyó... a sportmotor.hu....
Pipi úgy fogyasztja a fórumban az értelmetlen írásaival a tárhelyet, hogy közben nem csökken a rendelkezésére álló karakterek száma.... ezt ő észrevette, ezért egyre több hülyeséget ír be, majd utólag letagadja....