Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na majd akkor figyeld ezt meg mi lesz amikor 2022-től már nem lesz kötelező 20-vagy 25% ban úniós de külföldi országból származó vállalkozásokat megbízni a kivitelezéssel. Most még ez kritérium egy konzorciumnál. 2 év múlva már nem lesz ilyen. Viktorék úgy hajtottak maguk alá minden konkurens céget, hogy qvázi tönkretették és felvásárolták. 2022 minden útépítést hazai cég végez és a mészáros, szíjj, orbán triónak mindegyikhez köze lesz. Gyakorlatilag az övéké az összes út és mélyépítő vállalat.
már aszt hittem igaz a hír Hát döbbenten olvastam. Egész úgy indult, hogy Simicskát visszavették a buliba de erről itt szó sincs Amikor lajcsinak kiesett a csöcs a szájából 1 év múlva eladni kényszerült a közgépet Nyergeshez, mészároshoz majd szíjhoz került végül. Hát ilyen alapont tök indegy ki nyeri a pályázatot a dunaaszfaltal minden egy helyre koncentrálódott az útépítésben(is) Tehát gyakorlatilag a közgép is a Viktor alvilági nevén "FŐNÖK" irányítása alatt áll Lalinak ehhez már rég semmi köze
a marha szervezők megfordíthatták volna a menetirányt több gínesz rekord is született volna
Inkább lefújták idióták
Volt olyan azt mondtam a bíróságon Angliából jöttem kocsival, kért forgalmit az alapján kifizették hogy tanuskodtam.
Ha már kerékpár.....
Nem hogy felmentették, már új kártyát is kapott rajta az általa varázsolt pénzzel..csak történt megint valami malőr, mert bárhogy költ..az a te számládról megy, de ezt Ő nem tudja most, mond a szerencsétlent még az ág is..
Szembe szélben kerékpározók viadala....

http://m.nemzetisport.hu/kerek...
Isten őrizz uigy érzem én is
A lyukas vödörbe engedem a vizet...Ne toljuk túl...
Mondom.... fizess azzal....
Ha nálatok ennyire megy a só...tudok nagy tételben.... ..Vissza az egész...csak kp-ra tudom...
Neeeeee
sem kamatos kamatot nem fizetek, sem Facebookon nem vagyok fent..... ilyenkor mi van?
Mondom só...... az a tuti.....
Ök a pénzt találták ki..Akiknek fizetsz a plasztik után...ök pedig a kamatos kamatot...a fészbukot..stb..Veled meg elhitették..hogy szabad világban élsz...
Ez a sportmotor...nem Stockholm... Az eszkimóknál..meg a kunyhó mögötti sárga hóból nem szabad enni...
Pipi, engem ne sértegess
azt hagyjuk már, hogy ki él abban
nekem be ne sértődj baszod nem ér az egész annyit
Uh ennyi az idő épp mennem kell az ügyvédhez ez most céges nem büntetős
miért lennék egyedül? Vannak még velem együtt értelmesek is az előbb nevesítettem Őket
Végtelenül naív...... hát ez pont rád illik.

Te a megvalósítható lehetőségeket írod?
Álomvilágban élsz csipkerózsika....
Közöttünk nincs semmi kérdés.
Kitartó vagy és nem veszed észre, hogy egy valaki megy szembe az autópályán (te), nem pedig mindenki!
végül is nem
Na végre.......