Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A felelőssége egy dolog, ezért csak a törzstőke és a kamat. Ha esetleg rábizonyítják a kis buzira, mert mondjuk eldicsekszik vele, akkor meg bünti.
De nem akarok ebbe nagyon belemenni, nem ez lesz az első ilyen történet, van rá precedensértékű ítélet, nem is olyan rég volt ilyen.
A kis kurva meg is kapta érte a magáét. A zsindexen visszakeresheted.
nem mosdatom egfyiket sem amit leírtál azt már én is Aknára álljunk rá egyenesen
Tescó parkolóban látom tolatva tükörből a csíkot az aknán nem De teszkó parkolóban hibázhatok is majd kijavítom. Az aknán nagyobb a baj a javításnál.
Ezt mondom én is. Hogy a terhelt mit mond az egy dolog, hogy a tények mit mutatnak, az meg egy másik.
az mit bizonyít?
nem nem, a bank felelősége az esetben elvitathatatlan Az a minimum,hogy ezt az összeget jóváírja és örüljön, ha nem kap egy pert a nyakába vagy médianyilvánosságot. Én nem biztos,hogy egy ilyen kiderült eset után az ügyfelük kívánnék maradni. Beviszem a befektetésemet és egy kib@szott kártyához nem tudnak hozzárendelni egy számlaszámot??? ez azért elég vicces nem?
Mindegy mit állít, nem érted?

Ha te nem állsz meg az "Állj, elsőbbségadás kötelező!" táblával ellátott kereszteződésnél behajtás előtt és erről van videófelvétel vagy tanúk állítják, jogod van azt állítani/kijelenteni, hogy márpedig amikor te elkövetted a manővert ott bizony nem volt jelzőtábla!
Ragaszkodhatsz ehhez, magányügy.
Csak értelmetlen, felesleges és még hülyét is csinálsz magadból. de ettől függetlenül a bírság ugyanaz és jogosan jár.
És a teszkó parkolóban hogy állsz be a két csík közé? Kidugod a fejed oldalt az ablakon, és nézed? Az aknára állásnál nem a gödröt kell nézni, hanem azt, hogy hova kell állni és azt se közben, hanem előre, mielőtt rámész
Nem láttam még olyan aknát, ahol nincs perem - csak otthon, a sajátom, de ott meg az ajtó iránt középen volt, direkt se tudtam volna belemenni
Ez a vidin lévő eset eleve el volt baxva, mert úgy ráfordulni nem lehet. Az irányító is meg a sofőr is fax volt, kár őket mosdatni.
A banki papírok.
(De ezt te tudod, arra kérlek, velem ne azon az ösvényen indulj el, amin a többiekkel sétálsz.)
ez tükör jó ötlet bár én még nem találkoztam vele sehol Meg tehergépes műhelyben egész csarnokon végigfutó aknák vannak ahol 2-3 teher is áll egysszerre az aknán oda nem tudsz tükröt rakni ráadásul kapu elől hátul.
""...nem tudta és fogalma sem volt róla,hogy esetleg többet költhetett mint ami rendelkezésére áll,""

Szerintem pont most el a pillanat, hogy neked is el kellene engedni a problémát. Az illetőnek jól megkéne kúrni a lányát meg az anyját, mert én sem tudtam, hogy az a pina nem az a pina ami az én rendelkezésemre áll, abban a pillanatban szerintem mindenki átgondolná azt, hogy hülyének tettesse magát.
Tudod, amiket sok ténnyel lehet bizonyítani, abban az esetben teljesen mindegy mit mond az elkövető.
Persze, joga van vallomást tenni és hivatkozhat az UFÓ-kra is, csak semmi értelme.
és mik a tények?
Ahol aknára állás volt, ott mi a szemközti falra felraktunk egy tükröt és máris látható minden a vezető pozícióból.
Valamint ha a bejáraton középen, arányosan mész be egyenesen, egyszerűen nem lehet rossz a beállás.
Vissza az összes pénzt és a kamatokat, mert ugye nem a sajátját költötte.
és akkor nagyon kedvesen elhiszem, hogy olyan hülye az illető, hogy nem veszi észre a dolgot, és letudva, hogy a bank is hibázott.
Tehát 7,6 miller plusz kamat, mondjuk 10 misi vissza és lehetőleg azonnal. De napi ezer forintjával le is lehet ülni a kőbányában.
egyébként nem ez a kérdés,hogy mennyi ilyen ember van, hanem az, ha ő ezt állítja az cáfolható e.
vannak ilyenek hidd el
emberünk azt mond amit akar. a bíróság is azt hisz el amit akar. Még egyszer elmondom. Ha a nyomozati szak nem végzi jól a dolgát és nem tudják kibillenteni, hogy esetleg ellentmondásba keveredjen a saját mondandójával Ha ragaszkodik egyféle vallomásához, hogy nem tudta és fogalma sem volt róla,hogy esetleg többet költhetett mint ami rendelkezésére áll, akkor nincs ügy Mert nem tudják az ügyészségnek tálcán átnyújtani. Az ügyészség meg egy kétes kimenetelű ügyben nem fog vádat emelni,met nem ronthatja a statisztikáját. ennyi. Tehát ha ragazkodik a minden bizonnyal hazug állításához, ez a cikk sem jelneik meg mert ügy sincs semmi sincs.
De nem ez történt. Beijedt, bevalotta Innentől kezdve senkinek nem volt vele nehéz dolga
Na ez a baj, már arra sem emlékszel, hogy miről van szó,.
Ami bizonyítható: Korábbi bankolási szokásai, bevételek-kiadások. Tehát ez változott meg hirtelen és nem arányosan! Értsd, nem nőttek a bevételei a kiadásaihoz képest.
Ja persze. Pont akkor jöttek ezek a dolgok, mikor kiderült nem fogy a pééénz!
Hiába lett elege a spórolásból, ha többet költök, mint a bevételem....az nem életmód változtatás kérdése!

Szerintem nagyon kevés ember van, aki nem tudja és nem is érdekli mennyi pénz van a számláján.
pont írtam,hogy az a perem egyébként sincs mindenhol Aknára állás az egy veszélyes üzem. Azt intézze az ottani munkatárs és legyen övé az összes felelősség.
Jó néhányszor álltam már rá engem kifejezetten fosat, az a tudat, hogy kb 1,5 mély betongödör van alattam és nem látom az irányt a bakról
te meg egy külön fogalom vagy te vagy a kivételek kivétele. Mi bizonyítható??? Az, hogy elköltötte a pénzt??? Ez nem kérdés ez tény szellemi felültáplált
na meg a kívétel erősíti a szabály az meg én vagyok
Furcsa világban élünk. A büntetés elrettentő mértékűre való emelése lenne az első lépés, amit meg kellene tenni.
Tetszik:

... a büntetése tehát 7,6 millióért 7,6 év!
- de hát bíró úr, ezért nem zárhat be a börtönbe!
- én nem is zárom be, majd a fegyőr zárja be.
- de maga hozza az ítéletet ami alapján a fegyőr...
- ne szóljon, amíg nem kérdezem, így most már 8,6 év a büntetés!
- de akkor is, a fegyőr sem zárhat be, mert én nem tudtam róla, hogy a bíróság hülyének nézése egyrészt tilos, másrészt meg következményekkel jár
- a fegyőr sem zárja be magát, ő csak az ajtót, tegyen nála panaszt
- egy ajtónál?

Látod pipifax, én most ugyanazt írtam mint te, csak az ellenkező szemszögből.
Képzeld el azt a helyzetet, amikor még az ilyenekért is fizetni kellene?!! Most legalább megnyugodhatunk, vannak itt is éppen elegen! Nem kell értük pénzt adni legalább!