Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De a hangja, mikor megszólal benne a lakodalmas mp3ban-hmmm
Bocsánat, konfigurátor.
Van olyan német gépjármű, aminél a kalkulátorban ki kell választanod a négy kereket, de mindegyik feláras. Azért kerekek nélkül az autó eléggé döcögősen megy...
nekem az van a laptopban, igazán megérte az árát, igaz csak akkora mint a kisujjamon a köröm
Mert hiányzott neki a Bang and Olufsen
A viccnek az eleje nincs meg
Egy csomó dolog van benne ami amúgy se kellene a parasztnak
Szóval miért azokkal vette?
így is lehet nézni, meg úgy is, ahogy a bácsi érezte, hogy az alapárba a neki felszámolt extrák már bőven benne vannak, és a német prémiumokat nézve ebben is van valami igazság
Ez csak azért vicc, mert az összehasonlítás vicc.
Ugyanis a felsoroltak minden tehén esetében széria tartozék. Nem lehet nem kérni a felsoroltakat.
Az autó esetében nem így van.
A paraszt bácsi butuska.
Na ezért nem veszek tehenet!
Ez már vajon a szigetelt kivitel lehet? Régebben beáztak és a stroboszkóp hatás miatt úgy tűnt mintha állnának, mikor gyalogoltak, nagyon balesetveszélyes....ötletes amúgy, volt aki UV-t rakott be de 2 hét után még epilálnia sem kellett, magától kiégett a környező növényzet..
LED-es éjszakai menetfény:
Szép fehér kutyusok a Komondorok is!
Amúgy teli van most a net ilyen deepfake képekkel.
Ez már alap clickbait fogás, hogy valamit felnagyítanak a képen, hogy fennakadjon az ember szeme.
Inkább az ember kicsi. Persze nagy méretű ez a fajta, én Anatóliai juhásznak nézem. 80centi és 65kg-ra megnőnek, de a szomszéd dán dogjai amik ennél alapból nagyobbak, sem ilyen durva méretűek egy emberhez képest.
https://hu.wikipedia.org/wiki/...
Nem biztos, hogy PS... vannak minden fajtában nagyobb testű példányok, meg valszeg az ember is kicsi
Kaukázusi Photoshop fajták ;)
Nekem ezt üzente
ezt a fajtát nem ismertem, de vélhetőleg nem féli a réti négert.
Közép ázsiai juhász kutyának néz ki
Legalább ilyen messziről