Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ó baszki, ezek mi fajták?
Sárvédő tuning.
Most fotóztam
Igen, nem kellett elszámolniuk a skulóval és aki szondáztatta volna őket, az velük együtt ivott
Hogy félnek a terroristáktól, és nem szeretik, hogy részletesek a fotók.
Nem szoktam haverkodni vele
Amit linkeltel minden betűt ismerek csak fura sorrendben vannak aztán érthetetlen számomra
Megvolt minden a szórakozáshoz ezek szerint.
Azon a fehér épületen volt régen egy sorozat nyoma, saját maguknak, jókedvből, mert már nem voltak szomjasak.
Ja, igen, kicsit tovább mentem mint a kék csík a guglin, odakéretőztem volna a tábla tövéig, de láttam a rendőr úron, hogy nem tetszik neki annyira a dolog, kértem engedélyt tőle, hogy ha nem gond, akkor itt ahol állok és ennyi.
csomó országban béna a műholdas nézet
pl pesten az is látszik hogy a játszótér padjáról hiányzik az egyik deszka, jeruzsálem egy nagy tarka folt, de pl kairó se sokkal jobb, bár a házak körvonala kivehető
nem tudom mennyi a direkt és mennyi inkább az érdektelenség miatti elnagyolt tárhely spórolós nézet
Nem enged el a konkrétan a határig kb 3-400 m-nél mindkét oldalról megáll az utcakép, de fentről ráláthatsz teljesen jól . Konkrétan azt a képet amit csináltál nem tudod megnézni térképen, mert nem enged el odáig, tiszta 54-es körzet Fontos hadititkok vannak arra
Gondolom a felfényképezéskor mégiscsak keretek között kellett maradni a szó átvitt és amúgy minden értelmében.
A traktoros is átszánthatna a szomszéd haciendára, mert amúgy is az lesz a vége annak is, de mégsem szokás. A műholdas képnél ez ugye bajos, egyedül a beszari zsidók nem nagyon engedik a teljes ráközelítést felülről. Utcaképben láthatod a házak homlokzatát, de ennyi.
Nem hinném, hogy a törökkel lehet beszélni. Nincs vele alapból, baj, de a világ felosztása már nevezhető véglegesnek, maradjon mindenki a szülőhelyén.
Lehet erre sok érvet mondani meg ellene is, de ha nem jutunk közös nevezőre, akkor maradjon mindenki az alapállapotában, vagy ahol született.
Mondjuk inkább úgy, hogy volt idő mikor többet időztem ott..mint azt valójában szerettem volna Különösebb látnivalót nem ismerek arra, inkább endúrós csavargásra jó szerintem az a környék. Ott jobbra az épülettől van a Burgyán, de ahogy nézem "fontos határvédelmi szempontból" a gugli térképen nem lehet elmenni odáig - persze fentről megnézhető - hiába, az idiótaságot nem lehet megtanulni, arra születni kell.
Még jó hogy néha lehet beszélni a törökkel.
De én akkor sem szeretném, ha a politika csődöt mondana és újra be kéne zárni a várkaput.
Mivel hogy akkor nem történik más, mint hogy a török sereg szépen el megy mellettünk. Mi meg váron belül birkózgathatunk, amíg meg nem unjuk.
Ezek szerint nem először jársz arrafelé.
Van valami látnivaló arra, amiért érdemes többször arra menni?
Ismerős volt az épület
Elfelejtettem a hivatkozást:

"- Most kaptam a parancsot - szólt a török -, hogy: ki akárki, be senki!"
Gárdonyi: Egri csillagok
Igen!
Tornyi?
Így voltam tegnap én is.
A határnál szólt a rendőr, hogy ki akárki, be senki.
Dumáltunk pár percet aztán megfordultam hazafelé.
Történt pár napja, hogy néhány osztrák fiatal a hegyekben túrázott a Német határ közelében. Gondolták, hogy autóval átugranak túra után német oldalon a Lidlibe valami kajáèrt mielött hazamennek. A német oldalon határzár 100 méter mùlva visszaforditotta öket. Majd az osztrák határörök igazoltatták öket, és mivel " külföldön" voltak 14 nap karantént rendeltek el számukra...