Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk elég ritkán jársz Pestre, honnan is tudhatnád.
Bocsánat a kérdésért!
Eddig nem volt dugó szerinted?
Adalék. Tegnap először autóztam a geri által átszabott pesti belvárosban. Fura módon nem is voltam mérges az 1 sávra szűkített körutakon - arra gondoltam, hogy a sok buzi pesti megszavazta gerit, ő meg hálából jól megxopatta őket Nekem kellemetlen volt a dugó szombat délben, de közben arra gondoltam, hogy szerethetik ezt a pestiek hétköznap reggel-délután, a csúcsidőkben - és a mérgemet felváltotta a röhögés Nesztek, ezt akartátok Persze van, aki örül, mert mostmár kényelmesen mehet az Ügyvéd Úr a belvárosi irodájába a Lexusa helyett biciklivel vagy ha nagyon esik, még mindig ott a 4-es 6-os
"Akkor lesz itt jólét, bőség - ha megszűnik a Pénzügyőrség!"
Aztán lesz is egyből noje ótó szutyuki vs rötyó.
Persze hitelből, ahogy azt mindig is tették a komcsik.
Hát tudod, inkább Viktor, mint valami liberális hozzá nem értő buzi.
Ne csüggedj, talán megéred, még a kövi választáson szavazhatsz fletóra vagy klára asszonyra majd azok elhozzák neked a jó világot, mint pestieknek a geri
Kedves topiklakók!
Irodalmi délelőttünket láthatták.
Véletlen egybeesés?
Mondjuk mindegy.... ez mar leégett....
Még mindig értelmezési problémával küzdesz és nincs kedvem tovább magyarázni... a lényeg ez a mi problémánk és nem oldottuk meg... mintha égne a házad és úgy “oldod meg“, hogy elfordulsz háttal.... okos gondolkozás.... persze mondogatod, hogy nem te gyujtottad meg direkt, a lényeg ugyanaz.... akkor hisztizz tovább
Nem mindegy, hogy teniszpálya vagy a pénisztája.
Jó kis csapat, egymásba ér a faszuk!
Ezt csak úgy itt hagyom nektek.
Számomra is érthetetlen miért a társadalom tehet róla, hogy a cigányok nem akarnak dolgozni koszosak büdösek primitívek... Teljesen jó hogy inkább adókedvezményt adnak mint segélyt. Gyes-t is csak annak akinek a gyereke iskolába jár.
Egyszer egy vajda azt mondta, hogy “A cigányok kultúrájában nincs benne a munka”. Na ez a baj. Meg az, hogy ha nekik kell valami, akkor azt gátlástalanul elveszik attól, akinek van, aki megdolgozott érte. Az ombudsman, meg a Brüsszeli birkák meg védik őket. Nagyon helyeslem én is, hogy inkább adókedvezményt kapnak még több segély helyett.
Ebben most egyetértek veled.
Senkit nem lehet (és nem is szabad a más kárára) megmenteni saját magától.
Nem, te vagy ennyire hülye ma, hogy nem fogod fel. ÉN NEM VAGYOK FELELŐS. sem az apám, sem a társadalom. Kibaszott köcsög cigányok, meg az a rózsadombi bölcsész libsi jogvédők akik letagadják a tényeket, és védik a bűnözőket, azok tehetnek róla, a társadalom egyetlen bűne hogy nem húzta fel ezeket a gyökereket az első lámpavasra.
Te most tényleg ennyire hülye vagy ma? Nem mondtam, hogy nem hibás...... azt írtam, hogy mi vagyunk abban a hibásak ahogy nem kezeltük a helyzetet és hogy hagytuk idáig fajulni. Te meg mindig másról beszélsz.... engedjük el, mert ma csak fel baszom magam az értetlenségen....