Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elég régóta......
Már meg is van a megoldás erre.
http://youtu.be/3KPYIaks1UY
Nem csak a fogyatékosok miatt, a figyelmetlenek miatt is. Nem tudsz benzin helyett gázolajat tankolni és fordítva. Ráadásul kényelmes, ötletes megoldás.
Ezeket a csillagokat hagyjuk inkább!Vannak ott ferdítések.
A siklóernyőt próbáltad már??
Többször megyek Zala megyében mellékúton, és meredek dolgokat lehet látni, nagyon látszik a szokásos menet, előbb kövesút , keskeny, majd bitumen borítást tettek rá, de az enyhe kanyarban felgyűrődik a széle , a külső íven. De a hatalmas öttengelyes kamionoknak ezt senki nem mutatta mondta : ne arra menj te boci , mert lehet, hogy rövidebb, de nem lesz hamarabb! Azon az úton, ha 3km-t leaszfaltoznak, az már csoda.
Te ilyen örömökre vágysz?

Szerintem akkor jelentősen felgyorsulna a föld felett lebegő "autók" kifejlesztése....
Akkor is lenne olyan, akinek kellene az új 3 évenként, mert azzal megy a fagyizóig! Ennyi az amire vágyik!
Volt már olyan, 10 méterenként az autópályán, a régi hetes betonja, aztán azon is ment az ember, most meg lát egy nyomvályút és rögtön az ENSZ-hez fordul.
50 méterenként fekvő rendőr kellene az utakra.
Az autó pályán elég 100 méterenként is
Aztán nem kellene drága új kocsi
Mérni se kellene, büntetés se lenne gyors a hajtás miatt
Tiszta öröm lenne az élet
Erre való a modern(ebb) autók gyűrődő zónája és az 5*-os törésteszt. A kocsi rommá megy, de az utasok kisebb sérülésekkel szállnak ki a kocsiból. A CASCO a többit elintézi. A 3 betűs, sokak által lenézett xarok meg azért vannak, hogy a lehetséges baleseti helyzeteket csökkentsék, a balesetet - ha lehetséges - elkerüljék.

Persze egy 25 éve, új korában is fapados, de azóta legalább xarrá rohadt Fasztrát most ne is említsünk.... ...abban tényleg csak meghalni lehet.
Szép napot INI! Nem a légzsák-hiánnyal vagy többlettel van a baj, hanem egy bizonyos sebesség felett, ha ütközik , hirtelen lefékeződik a test, a belső szervek lazán leszakadnak a helyükről, az agyvelő nekicsattan a szemközti csontnak és már jöhet is a temetkezési vállalkozó!! Nem vagyunk fémből összerakva!
Fordulj meg a moziban, megint.
Óriási butaságot írsz....
"zt még nem próbáltam hogy ha menet közben dugom be a konnektorba, akkor leáll e " Pedig én azt hallottam, hogy régebben ha egy kis szőr volt a furat körül, még menet közben is belelökted!!
Javasolom hogy az oldaltámasz kapcsoló csak sípjelet adjon, de ne állítsa le a motort! A legjobb a vezetékét a motorszabályozási -körből jelzésre kötni! Nehogy egy előzésnél állítsa le a motort pl. Bár nem volt még ilyen a kezemben.
Villanyautónál nem tudsz elindulni amíg be van dugva. ...azt még nem próbáltam hogy ha menet közben dugom be a konnektorba, akkor leáll e
Motoron nekem nem lehet kivenni a tanksapkából a kulcsot amíg nem csukod be, így meg indítani is nehéz...bár motoron szerintem feltűnne ha kilóg a pisztoly a tankból
Ne feledd, hogy az autók töredékében vannak benne ezek a cuccok - pár éves felső- és középkategóriás kocsikban, a megfizethető kisautókban pedig csak egy-két éve. Sőt, amíg pl. a fapados Clio-ban is benne van az összes, de pl. a Suzuki Swift csak a legdrágább felszereltségi szinten (GLX) tartalmazza.
Szerintem nagyobb a káosz mint volt.
Ennyi 3 betűs biszbasz mellett nem kellene balesetnek lenni
A kocsikban lévő 167 db légzsák miatt meg meg súlyos esetnek sem
De, javul. Főleg csökken a halálos autóbalesetek száma.
Dugd ki a fejed a szatyorból!
Láttam. Fura mi?
Csak nem tíltotta le az autót....
Már régóta létezik ez a hasadó csatlakozó az üzemanyag kutaknál, csak ruszkiban nem ismert.
http://youtu.be/_65zyHCNFv8
Arányaiban sokat javult és javul folyamatosan csak hát egyre többen vagyunk no meg egyre több hírt látunk, én nem látok az utcában több balesetet mint a 70-es években, akkor sem volt egy sem és azóta sem.....tehát legalább szinten vagyunk.