Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Magyarok... mindenhez IS, miért pont ehhez ne? Ha valaki ismert valakit, akinek az unokanagykabátja hallotta valakitől, az már minimum szakértője a témának
Mert a nagy "Nemzeti Honvédelem" annyira ki van képezve, hogy nekünk jelent még az amerikai védelmi miniszter is
Elég lesújtó véleménnyel vagytok az amcsi katonákról. Pl akiket én ismerek jó arcok bár verekedni nem akarnék velük nem is lenne esélyem...semmire sem. Azoknak a nyakát nem is érnéd el szerintem. Kapnak ám kiképzést és szinten is vannak tartva. Persze a drón kezelő nem fog harcolni közelről.
Részben igaz.Bioriasztok voltak.Ha valaki közeledett irgalmatlan lármát csaptak.
Amúgy a libás esetre vissza térve
Ha ott helyben ki tekeri a nyakát akkor meg tele lesz a sajtó avval micsoda vérengző állatok ezek a katonák
Úgy gondolom ez egy olyan helyzet ahol nincs jó döntés
En egy usákos bakát láttam eddig “ élőben”
Egy benga néger őrizte azt a raktárát Fehérváron ahova az ifor cuccot vittük
Fura figura volt erősen meg volt fát a mert kb 2 percenként fújta az orrát aztán a ruha zsebkendőt szépen sarkos ra össze hajtogatta és ment a farzsebbe
Ezen kívül nem tudom műre volt képes mer nem csinált semmit
De ez a hajtogatós játék nekem kicsit bizarr volt
A sztori teljesen hiteles, de inkább bio riasztók mint fenevadak, ha az egyik beindul a hanghatás garantált
Személyes tapasztalat a moráljukról, katonák elmondása akik velük együtt éltek. Volt szerencsém megismerni a másik felet is...ők nem egy ligában fociznak és én itt a közkatonákról írok, nem a speciális erőkről. Egy egyszerű példa, ha nem tömöd az amcsit kajával, nem tud műholdon anyuval csevegni, meccset nézni akkor vége a világnak, egy átlag ruszki olyat eszik amihez lehet gusztusod nem lenne és akkor hallanak róla mikor hazamegy vagy meghal, nagyon más felfogás. Azt csodálom, hogy nem visítottak mint a kislányok a videón mikor a gúnár utat tört közöttük
Az lehet, hogy csapatban keménykedhetnek, de ha egy rámjönne annak csak 2 centit rántanék a nyakán és pihenhetne tovább békésen.
Ezt mire alapozod? Nem tudom, hogy gyávák-e vagy sem avagy a világ többi hadserege bátrabb-e vagy sem, de kíváncsi vagyok a véleményedre.
Amerikai, mit vársz tőlük, a leggyávább haderő a világon
Nem tudom mi igaz belőle, de még a hidegháborúban volt sztori, hogy valami rakétabázist ilyen ludakkal védtek. Két kerítés között a csapat lúd nem engedett át senkit.
Szép kis katonaság az....
Ezek a madarak nem gyengék
Kicsi korában rávertél egyet, aztán rájöttél, ezért kezdett 3 hónappal később járni - idő kellett neki, hogy lábra tudjon állni!
Egy luxusvendéglőben egy házaspár ebédel. Egyszer csak érkezik egy gyönyörű, csinos, fiatal nő és megcsókolja a férjet. A felesége felháborodva, önmagából kikelve kérdi:
- Ki ez a nő
A férj, teljesen nyugodtan:
- A szeretőm.
- Én ezt nem tűröm, elválunk, visszaköltözöm a szüleimhez - ordítja a feleség.
- Jó szívem - mondja a férjcsendesen - váljunk. De tudod, hogy akkor nincs több hawaii nyaralás, karácsonyi bevásárlás Párizsban, sízés az Alpokban, és még sorolhatnám...
Mély csend következik, csak az evőeszközök csilingelése hallatszik.
Egyszer csak belép az étterembe a család egyik barátja, jobbján szintén egy csinos fiatal nővel. A feleség ismét felháborodva:
- Ki az a nő ott Bélával?
- A szeretője - mondja a férj ugyanazzal a nyugalommal.
Kis csend következik, majd a feleség megszólal:
- A miénk szebb.