Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak nem a Csernus? Mert őt is évek óta keresi a pszichiátere..
A lényeg hogy neked már van saját.
Eskü alatt értem hogy kötelesség! Nem mentősök, csak mentők!
Cigányoztok itt, aztán mégis ezekre szavaztok:
Nincs olyan, hogy a mentősöknek esküt kellene tenni, csak a szakmai előírások vannak mikor mit, hogyan és mennyit ?! És főleg akkor nem kötelezhető, ha a soktagú primitív cigány-horda üvöltözve akarja megmondani Nekik mit, mikor mennyit és hogyan!
Hát lehet hogy nekik is van valamiféle esküjük, amit megszegtek azzal hogy nem mentek be. Természetesen ettől még tökéletesen megértem őket.
Ez soha nem élt, csak ezt kívánja az életösztön.
Inkább rabosítsanak, mint ravatalozzanak.
Élmény lehet ott élni. Én ezeket a dolgokat csak hírből ismerem, szerencsére. Az egyetlen dolog amiért irigykedem az az hogy amennyiért én itt veszek egy telket azért ott egy fél utcát megvennék.
Szívemből szoltál
Erre volt nagyon aranyos példa egy francia Romazuri című filmmel. Ott is azt mondta a baloldali, hogy be kell őket fogadni. Erre másnap megjelent egy csálád a kapuban, hogy hát jöttek, tessék befogadni. És ugye mit tehetett a jó politikai hírneve érdekében.... :-)
Jó pár éve itt Párkányban, alias sturovo, kiment az itteni állatorvos, hogy beoltsa a kutyákat, mert ugye azt minek csinyájjják meg. Meg is fenyegették annak rendje-módja szerint, ahogy azt a népszokásuk diktálja. Erre kiment a járőrpáros és láss csodát, simán elvégezhette a munkáját a doki, mert a népség behúzódott a sarokba. Meg is rökönyödött, mert kis hazánkban nem szokott hozzá, hogy a népsíg félne két zsarutól. Erre azok mondták, hogy ez így van rendjén, mert náluk még nincs rtl klub, ombucman, kisebbségi képviselő és ilyenek, különben is ő a törvény, és semmi cicó, nála van a slukker. Lelövi bármelyik támadót a kutyájával együtt, hiszen a törvény ellen támad, tehát jogfosztott lesz. Itthon meg még pénzt is kapnak, mert szegényeket lesittelték emberölésért.
Egyébként több orvos ismerősöm mesélte, hogy amikor ifabb korukban mentőztek, a nagyfaluban is voltak olyan részek, ahol már alapból ott voltak a rendőrök és csak úgy mehettek fel az emeletre, ha velük ment valaki. Ja és volt olyan, hogy nem voltak ott a rendőrök, ki is fosztották a mentő kocsit mire visszaértek. Az újságíró és az ügyvéd, a többi liberálissal együtt menjen el mentős gyakornoknak, persze ugyanazért a horribilis fizetésért, aztán megtudja, hogy mi a stájsz!
A jog és a kötelesség nincs összhangban
A rendszernek ebben annyi a hiányossága hogy nem követeli meg a kötelezettségek betartását
Plusz azért vannak fura dolgok
Pl aki börtönbe kerül nem értem miért illeti meg szinte minden jog ami a szabad életben
Úgy gondolom aki a kötelezettségeit nem teljesíti annak a joga is csökkenjen
A jogvédő állatvédő migráns védő stb emberekhez meg be telepítenek minden általa védett egyedekből legalább 6-8 darabot aztán védje őket
Az aki nem lőtte tarkón az emberjogi szervezetes csókákat míg kevesen voltak.
Itt azt írták, hogy ezért nem a rendszer a hibás.
Akkor mégis?
Azért a régi rendszerben 2 rendőr simán végig vert egy komplett putri sort
Akkor azért tudták hogy ha visszaütnek jön Annyi rendőr hogy mindenkinek lesz pár törött csontja
Most meg azt tudjak hogy semmi következmény nem lesz
Nálunk van olyan rész, ahova a rendőr se mer bemenni.
Egyszer bement, elverték őket, mint a lovat, az autót meg össze vissza törték.
A traffipaxon kívül semmire nem jók.
Na meg mecsetet kell nekik építeni nyugaton. Én azt mondom, hogy ha valamelyik arab országban felteszik az első templom tornyára a keresztet, akkor nekiállok kiásni az alapját a mecsetnek. Azt hiszem, nem fogok emiatt megizzadni. Ha egyenlőség, akkor legyen egyenlőség. Az arabok-cigányok-négerek sokkal okosabbak, mint a nyugati -magukat okosnak és felvilágosultnak tartó- liberális LMBTQXYZ meg faszomtudja kis buzik.
Roma nemzetiségű állampolgárok megfenyegettek mentősöket? Á, ők biztosan nem tennének ilyet! Ez aljas rasszista szélsőjobbos propaganda! Be kéne perelni az ilyen mentősöket, a jó hírnév megsértése miatt, kártérítés is járna!
Inkább élek a böriben, mint halok a cigánytelepen. Szóval én teljesen megértem a mentősöket. Szakközepes koromban fényes nappal “mellém szegődött” 3 indián egy aluljáróban. Ki akartak rabolni, de sikerült elfutnom és felugrani egy épp megálló buszra. Addig se szívleltem ezt a népcsoportot, azután meg... Azt nem veszik észre, hogy nekik kellene alkalmazkodniuk?
Igen olvastam a hírt még akkor mikor történt és már akkor sem értettem, hogy miért baj ha féltik az életüket vagy a mentősnek ez tilos?
Ez történt: biztonságos távolságban megálltak, és hívták a rendőröket.
Azért ez számomra érthetetlen, mintha pár éve (főleg az olaszliszkai eset óta), hogy ne álljunk meg még baleset esetén sem ha cigó horda van a közelben hanem hajtsunk biztonságos távolságra és onnan értesítsük a hatóságot......akkor ez most még él vagy a mentősökre nem vonatkozik?
Rohadt rasszista mentősök. Mikor lesz a fosztogatással egybekötött tüntetés hogy számolják fel a mentőket?