Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nem is tudom ez is olyan érdekes van néhány cimborám 50 60 asok most akiket az apjuk szíjjal, vasalózsinórral vert véresre rendszeresen. A gyerek koruk annyi volt, hogy végig dolgozták az iskola mellett. Aztán amikor leépült a családfő 80-90 évesen, mindegyik tisztelet tudóan és szeretettel gondoskodott róla a haláláig meghagyva az édesapja méltóságát . Aztán van olyan ismerősöm aki egész életében mindent megkapott, mindent ráhagytak csak érte dolgoztak igazából legfeljebb megszületnie volt nehéz.
Aztán simán hagyta a szüleit a mindenféle gondoskodás nélkül a saját piszkukba meghalni
És csak óvatosan a veréssel mert ő fogja majd neked kiválasztani a szeretet otthont.
Így van. Az előtt kell verni a gyereket, mielőtt felnő és rájön hogy ő az erősebb
ha lapáttal kell verni akkor avval elkésett az ember
gyereket egész kicsinek kell ütlegelni, akkor még nem is kell agresszívan
pl én egyszer vertem a gyerek kezére és egyből megjegyezte a "nem szabad" jelentőségét, menni már egész jól tudott de beszélni még nem
azóta se kellet testileg fenyíteni
elküldte hiszen megkapta
gondolom utána tépte ki a routert a falból
amúgy a komisz gyerekekkel így kell bánni, nem kell őskori módon mindig verni őket, gyenge pontja mindnek van
Azt az üzit lehet, hogy őskori módon papíralapon tette ki valami látható helyre.
Ez hibás, mert ha levette a routert, akkor ezt az ucsó üzit már nem kapta meg a gyerek... a SIM is le van mondva,,,
Jjjjóóóó!
"bulit" bilit!
Nem mindegy hogy vidd ki a bulit, vagy idd ki a bilit!
Nem mindegy, hogy rovarszervet ivartalanítani, vagy ivarszervet rovartalanítani.
Csinálj akkor úgy, mintha...!
elnézéseteket kéren én az vagyok ilyen régimódi rc szarral van kamerám is szerelve de itt még ez semn jött le.
Sajnos igaz az a mondás, hogy egy vicc megértéséhez kell némi inteligencia is úgy látszik én itt a felső elektronikánál már elvesztem a fonalat
tudjátok nekem a telefonom is csak egy c2-es nókia
Azt nem is figyeltem...
A poén egyből lejött, a van Gogh és a Wonder-re fókuszáltam, egyik a sárga dugós a vak, a másik meg...
És egyből levágtam, de igazad van, megkövetlek.
ezt te magad sem hiszed.
de azé' volt mind2 csatorna áthúzva az RCA-n
Ne kekeckedj. Amikor van, hogy valaki az "alap" viccet sem érti, akkor minden mas felesleges.
:-)
beethoven mindkettőre süketté vált
ellenben a zakkant vincent gyerek csak a fülét vágta le de ettől nem lett mono a bemenet
szóval bár "vicces" de nem helytálló