Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen mentősöket rabosítottak?
Ne cigányozzatok, gecik!
Itt már a jogi oldal se nagyon fasza. Mert ha politikailag korrekt történelmi filmet akarsz készíteni 1936 Németországból, akkor valamelyik afro-amerikai színésznek kell alakítania Hitlert, rózsaszín, tünci tüllszoknyában kell a pulpitushoz lépnie, turbánnal a fején, sarlót és kalapácsot tartva a kezeiben, miközben a nép előrelendített karral azt skandálja, hogy shalom.
Remélem minél később jön be az országba ez az őrület!!!
Hollandiában elég sok ilyen van
Mit kap a cigány gyerek karácsonyra?
A te bicikliket.
De durva!
Ez egy nagyon lényeges szegmense a cigánygyűlöletnek!
A kötelesség olyan hogy ha nem teszi meg az ember önszántából, akkor rá kell kényszeríteni
És ezt nem értem hogy miért van annak joga akinek kötelessége nincs
Pl ha egy népcsoport vagy egyes tagjai köszönés nélkül belépnek egy boltba, és a hely normáit figyelmen kívül hagyják ( pl hangoskodnak, szét dobálnak mindent, esznek, lopnak, esetleg az eladó személyzetet fenyegetik Vagy bántják ) Akkor miért van itt joguk vásárolni ? Miért van az eladónak kötelessége kiszolgálni?
Vagy épp a buszon Történik ez miért nem lehet lebaszni úgy a buszról hogy legalább fel négyzetméter zúzódas legyen rajta?
Ez a hiba
Pl a dédelgetett migránskáink őshazájukban egy nő nem léphet be pólóban a templomba Mert az ottani társadalmi norma nem engedi meg. De amikor itt követelik meg hogy ne viseljenek teljes arcot eltakaró fasztudja mit akkor meg kurva nagy a felháborodás
Akkor azzal a dologgal, hogy más, mármint a másoknak más a kötelességérzete, mégiscsak van valami gixer, nem?
Nincs is evvel baj
Attól hogy néger meg muszlim meg buzi ugyanolyan ember mint aki egyik sem
Itt az a baj hogy a jogi oldal nagyon fasza. De a kötelesség oldal valahogy nagyon sántít
Aztán a liberalizmus itthon is odáig fog fajulni, mint az álmok országában, hogy betiltják a Meseautó filmet (is), mert nincs benne egy néger (roma, muszlim, buzi stb) se, így kirekesztő hatással lehet az emberek tudatára, akik csak egy sima, önfeledt szórakoztató filmet szerettek volna megnézni. Nem is beszélve a Tizedes meg a többekről, ahol lövik a baloldali "felszabadítóinkat".
Azt a szocikra mondta amúgy, de nem változtat az igazságán.
Nem is ezt írtam Karigeri "megcsinálja" a fővárost szárazon és vannak, akik még ennek örülnek is, én nem pedig nem ott lakom. Erről a mentalitásról Vaslady mondása után szabadon a következők jutnak eszembe, A liberalizmussal az a probléma, hogy a végén úgyis elfogy a mások pénze.
Vélhetően mert nem felelt meg a vizsgán. Emiatt frusztrálja is a többi közlekedő.
Akartam neked adni belőle.
De mostmár meggondolom, hogy csak a felét kapod a felének.
Csinaltassa meg a Leisztingerrel. Vagy a strabaggal.
Sok esetben azért előbb utóbb kiderül hogy egy Adott pénz összeg több projekre is félre van téve
Hát A Lőrinc nem akarja 6 milliárdért megcsinálni....
Minekneked?
csak elkoltened hulyesegekre .
Adja ide nekem!