Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor most a libsik mégse egyirányba mennek?
Szerintem Bogyó csak szopni jár ide, mert még senki nem osztozott itt a politikai nézeteiben
Még ha lenne is balos érzelmű ember, az is inkább eltitkolja, csak ne azonosítsák azzal a sok marhasággal amit összehord
Ez tényleg jó és mennyi elvobt barom van a világon, ehhez képest bogyo csak itt tolja a hülyeséget
Amúgy meg akár buziskodhat is az Andrásin.
Legjobb vicc hogy Gyurcsány szerint 2006-ban a szemkilövetés az a demokrácia, most hogy tüntikézhetnek meg az elnyomás.
Amúgy meg leszarnánk hogy LMBTQ vagy csak már megint te kezded a politizálást.
Ennyit a libernyákokról:
http://youtu.be/ps8qqrCYIqo
És milyen hálátlan hogy nem adta át az országot annak a geci zsidónak, ahogy szerinted kellett volna.
Inkabb haladjon a korszellemmel es babakekre, a pirosaknal Ágica kapcsolja le a vellanyt mielott atul a babakekekhez.
Majd átfújatja kádár pirosra.
Ha jol emlekszem nem ez volt a tema. De mindegy is.
A lenyeg az hogy soha nem allitottam hogy O1G a legjobb.
Azt viszont igen hogy a jelenlegi palettan a kisember szintjen nem latok jobbat.
A ferenc testver altal összegründolt bandánál merfoldekkel jobb mindenben.
Ha talalsz hiteles megvalosithato programokkal eloallo alakulatot ami nem a mai ellenzek akkor nosza rajta.
Az hogy akiket most felszopsz istenesen csak egy programpontjuk van az hogy o1g az csak teged elegit ki.
Ha hatalomra kerulnek az neked fog fajni kibaszottul, en viszont jol fogok mulatni rajtad, bar most is. Csak az nekem se lenne jo.
Szoval keress mar valakit aki nem o1g es nem ferenc teso, meg van megvalosithato program.
Uhhu madár legyek ha te tudod mi az a diktatúra de ezt már 1000 leírtam Az egy teljesen más kérdés hogy diktatúrának érzed hogy nyíltan nem buziskodhatsz Andrási úton
Az embert könnyű megtéveszteni néz a dolgok mögé
https://www.facebook.com/there...
Liberális demokrácia mi???? :))))))
Ha jól emléxem, akkor a Soros által kitaníttatott egykori KISZ-titkárt Orbán Viktornak hívják....
Te meg mindig elfelejted hogy szarok ra hogy libernyak vagy vagy nem. Mind kartekony aki utalja a diktaturat.
Amugy meg a kitanitott komcsi az akit liberalisnak hivnak.
Eljen a diktatura.
Együtt bégessen a nyájjal?
Patás! Patás! Patás! Patás!
Mindig elfelejted: én liberális demokrata nézeteket vallok. Harminc éve is utáltam a diktatúrát.
Te is azt csinalod, csak te a piros nyajjal begetsz, vagyis az egyik vezerbegeő vagy igazaból, az a meggyőződéses.
Eleg szomoru, foleg hogy feri be fogja tiltani a fidesz szinu kocsikat es viheted a roncstelpre. Vidaman.
És birka módra együtt bégessen a nyájjal....
Ezzel nehéz vitázni.
Öreganyám mesélt róla, amikor még élt. Mármint az öreganyám.
Őket a legkönnyebb befolyásolni, szóval mindegy, mire képes és mire lehet használni őket, ők a "hasznos idióták".
Azok eleg viccesek mikor a bede beszol a jobbikban ragadt ballikosoknak.
Most tényleg?. Vadhajtás?
nagy Imi pedig pont olyan tetves, komcsi, geci volt, mint azok akik fellógatták.
A "többség" csak arra képes, hogy zabáljon, ürítsen és szaporodjon.
Szóval értem Zoli röhögőgörcsét.