Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahhoz képest hogy habonymédia jól tolják az ellenzéket.
Index már jobboldali, csak álcázzák magukat
Inkább bogyó linkjei.
Van kezed, össze tudod számolni magad is.
Nesze.Propagandista.
Győzködj bennünket (mondjuk engem nem nagyon kell) a legtöbb egoista topiktársra úgyis ráférne.
Lehet nem mindenki jön szembe az autópályán, csak te?
Amúgy miért erőlteted ezt a politikai témát állandóan? Nincs igazán sikered vele.
Én bírlak téged, mert leszarom milyen drukker vagy, de isten bizony elkezdem győzködni a társaságot a maszkviselés fontosságáról, és a COVID veszélyességéről ha nem hagyod abba
Ha így volna, akkor nem volna kétharmadnyi agymosott birka az országban.
Folyamatosan a kész ballib propagandát tolod.VÁLOGATOTT a lónak a faszát,nyeled mint kacsa a nokedlit amit elédtol a propaganda média.
Ja, borsodban is sokat segített
És még ez is kamu.
A média nagyobb része a baloldal kezében van még mindig. Szám szerint és piaci részesedés terén is.
De VÁLOGATOTT propaganda - én megkeresem a 2%-nyi igazságot a 98%-nyi szemét, agymosott propaganda között.
Namitmondtam,propaganda,propaganda,propaganda.
Hámitérdekel engem a sanyargatott jobbágy nyűgje?
Max az elégedetlenkedőket kidobatom a zsilipen.
Zolinak az, a többiek meg nem érdeklik
Dehogynem,a csikós morcogott a legutóbb a TC blogján hogy kiterjesztette a parkolómaffia területét zuglóban a derék MSZP-s aki megörökölte gergely helyét,így az ő utcája is élhetetlen lett.
Végülis szeretik őt,ujraválasztanák a sleppel együtt,egy kis kellemetlenség igazán belefér a szerelembe.
Bogyónak meg tényleg nem fáj gergely mert nála fidesze a polgi.
Pontosan ennyi a teljesítménye Gergelynek. Lófasz.
Gergely Zugló problémáját sem tudta megoldani, sőt a többségét ő okozta.
Budapesten is csak a szart csinálja, diktatúrát vezetett be, egyeztetés nuku semmilyen szakmai kérdésben, szórja a pénz a haveroknak, szóval kb. az amivel O1G-nek szoktál tulajdonítani, persze ez az indexen nincs megírva, szóval nem létezik, de ha meg is írnák az már fideszes propaganda. erre csak annyit lehet mondani hogy BIRKA
Hámondomén.
Dehogy válogatás nélkül. A "propaganda" 98%-a már a "tiétek", én azért megtalálom a maradék, még "nagyjából független" 2%-ot!
A belváros így is a "gazdag köcsögöké". Egyébként a belvárosban van jó tömegközlekedés, senkinek nem kötelező autóval járni, pláne nem családonként kettőt-hármat az utcán parkoltatni.
Amúgy az Euro 4-et már a 10 éves, olcsó autók is tudják - szóval nem olyan nagy dolog az. A 20 éves dízel 3-as Golfot, füstölő benyás Fasztrát viszont - legalább a belvárosból - eltüntethetnék.
Mindig elcsodálkozom mennyire válogatás nélkül benyeled a propagandát.
Na látod tudsz te legyen a Budapest a gazdag köcsögöké Mondjuk így viszont nem teljesen értem a politikai beállítottságodnak de az biztos hogy szociális érzékenység viaskodik a kapitalista éneddel
Kapcsod el a tv-ét atv-röl . Lánchidat jó hogy említed érdemes böngészni hogy mennyivel vette át kamugeri Budapestet .pénz ott volt sőt akadály kép még + 3 milliárdot kapót volna . De hát töketlenkedés magas foka ha valaki még egy pályázatot se tud kiírni főpolgármesterként . Hidd el lánchíd úgy jár majd mint a négyes metró Gondolom ott is Demszkynek a fidesz tett keresztbe ,na de hé hát nem is ők volt kormányon . Na mindegy