Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért ez is egy érdekes nézet! Nekem sem barátom Gyurcsány, sőt hatalomra sem segíteném, de akkor még mindig ment az élni és élni hagyni! Ellopott 100Millát? Többet? Szemét dolog! És a mostaniak? Milliárdokat? Az nem fáj? Ez így jó? Nem láttunk még egyben ennyi pénzt és akkor "ááá... az nem lehet annyi nincs is..."...Lehet hogy sokat vásárolnak! Merthogy félrerakni érdemes? Mire? Arra a lassan mínusz kamatra? Hát akkor inkább költsünk(Persze a reklámok is ezt tolják!)! Köszi Csok! És más egyéb nyalánkságok! Ez jó? Ez lényegében egyesek hátrányos megkülönböztetése! Hiába szeretnék én is gyereket akár hármat! És ha sajnos önhibámon kívül nem lehet? Köszi! De jó hatása volt a lakásokra/házakra! Köszönjük a majd 2*-es szorzót!
Mesteremberek? Viccelsz? Lófaszt! Annyira nincs senki az országban hogy azok a "mindenféle mesteremberek" is bármennyit kérhetnek mert nincs kit ugrasztani! És kinyögöd, mert nincs más, max évek múlva!
Azt meg majd szeretném megnézni hogy mikor jó borsos összegért mehetsz majd a Balatonra, ha egyáltalán beengednek, akkor mit szóltok majd!
Igazán ténylegesen azzal van a baj hogy a magyar ember ilyen pöcs! (Tisztelet a kivételnek) Rohadtul tudja a jogait, a kötelességek valahogy mindig elmaradnak! Ha valami nem tetszik akkor puffog, de fel nem állna a fotelből ha a szarból még az orra kilátszik! Döngeti a mellét az ezer éves történelemre, de az mitől érdemelne tiszteletet? Hány Nobel díjasunk van? És hányan kapták meg úgy a dolgot hogy Magyarország finanszírozta? Köszi!
Szóval mindenki a saját kis fos világát félti, de abba nem gondol bele hogy akár jobb is lehetne, csak tenni kellene... De jó Magyar mentalitás szerint "dögöljön meg a szomszéd tehene is!"
És akkor csak egy kérdés a végére: Hogyan nevelje az ember a gyermekét? Korrekt, becsületes embernek, akinek felkopik az álla? Vagy olyannak aki tud jól segget nyalni? Vagy mielőbb húzzon ki külföldre?
Amúgy 11 év alatt miért nem csukták le Gyurcsányt? Vagy sleppjét? Volt rá pár évük... Akkor meg hanyagoljuk már ezt a témát!
Amúgy a Nyúgdíjpénztáras számláját látta már valaki?
22.-ik kerületben a tesco üres, pedig pár éve a parkolóban nem találtál helyet... Itt a 2008-as válság is késett 1-2 évet lesz még itt sírás.
Volt pár ilyen , aztán kitaláltam, hogy inkább magamnak dolgozom
Szerintem egy két ilyen túlzásba ő már belement például volt a nemzeti dirije is
Nem tudom az már nem lett volna túlzás ????? , Szerintem így is elég ijesztő , bár mindenkinek más hol van ingerküszöbe
Azt nem gondolom, de mindig ott van az, amikor egy mentálisan sérült ember olyan helyzetbe kerül, hogy embereket irányít.
Mi van, ha te egy ilyen osztályvezetővel dolgoznál együtt?
már csak Alföldi hiányzik a nyitóképből, tátott szájjal középről
Hát ez az , gondold el hisz kőkemény elnyomó diktatúra van Abba meg belese mernék gondolni ha nem lenne
Szerinted kicsit is mérvadó számomra a véleménye? :)
Beteg tudatú, mentálisan korlátolt emberekre ne hallgass.
Mond neki legközelebb, majd akkor ajvékoljon, ha az igaz nácziak megjelennek.

Én akkor kiállok a kapuba, összefonom a kezem magam előtt és jó nagyokat kacagok, hogy hülyék, ezt akartátok?
Abban az időben meg mindenki lakást meg házat vett.... mondjuk azokat is hitelre.... svájci frank alapra.... és milyen boldogok voltak.... meg sorban tolták ki a nagy tévéket stb hitelre.... ugye milyen jól élt mindenki 2009 előtt is?
Maximálisan egyetértek.
Mégis mit reklamálsz? Megválasztották, akkor most szeressék!
Mégis mire számítottál??! Ennyi az átlagnépesség intelligencia-hányadosa!!
A múltkor megkérdeztem egy ilyen véresszájú vén hülyét, hogy mit is szeretne.
Azt mondja a marhája: hát gyurcsányért ő sincs oda, meg utálja a buzikat is, de ezek a rohadt nácik tűnjenek már el!!
Érted?
Nácik!
Egy nyomorult Magyar nincs abban a tetves parlamentben.
igazándiból fogalmam nincs mire gondolsz
Rosszul kozelited meg te is meg mindenki, aki ezt hiszi. Nyilvan can, aki tenyleg igy gondolja, de tobbseg az sajat maganak sem, nemhogy masnak bevallja azt,hogy eddig rosszul gondolja. Betegesen fel attol, hogy kiderul a tevedese, ezert inkabb pusztuljon a vilag, mintsem megtudja barki is, hogy egyszer valamit rosszulcsinalt vagy gondolt.
Ezert nem erdemes veluk foglalkozni, mert elobb ol meg teged, mintsem beismerje a tevedeset.
el nem tudom képzelni hogy tud egyáltalán ilyen gyurcsány(klón) rajongó létezni
akinek egy muskátlitól több esze van az ezeket messze elkerüli, volt idő bizonyítaniuk hogy mindenre alkalmatlanok, ráadásul be is ismerték
az hogy a jelenlegi "geci" nem meglepő hiszen egy se tetszett senkinek sem akikor hatalmon volt
de én úgy látom ennyi vásárlás nem volt az elmúlt 10 évben mint most és jelentősebb kölcsönfelvétel nélkül( csok az kivétel, de azt nem is a teszkóban költik el)
azt látom hogy mindenféle mesteremberek akik 20 évig rissz-rossz zsigulikkal meg kettes golf-első szériás suzukikkal jártak azok most mind valami nagyobb városi terepjáró vagy minimum középkategóriás új kocsikkal mászkálnak
régen kettes sorokban álltak a bevásárló központokban a hiteles cuccokat intézni, most meg csak pár csóró van akinek nem tervezhetően halt ki a hűtője vagy hasonló eszköze az hitelezik
múlt hétvégén elnéztem hogy a tatabányai obiban vasárnap akkora forgalom volt hogy ilyet sosem láttam még és mind cipelt valamit
szóval most szerintem kurva jól él az ember az "elmúltnyolcév"-hez képest

az hogy megszerzi valaki a balatont meg egyéb (mindent is) dolgokat én inkább örülök neki, aminek van gazdája az legalább fog valamit fejlődni, az hogy kinek a javára kb mindegy, hiszen a köznépnek világ életben sosem volt semmije se így nem meglepő ha az "urak" megszereznek mindent
Régebben se. Az egyik haverom kisz-tag lett, a másik ifjú gárdista, én meg 86ban beléptem az mhsz-be. Az első most képviselő, a másik pilóta, én meg melós lettem.
És nem csak addig tart a program míg megválasztanák,hanem valóban meg is valósítaná.