Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kitiltani a legkörnyezetszennyezőbb járgányokat (Euro 4 alatt mindet) legalább a belvárosból végleg - mindjárt lenne parkolóhely a többinek.
Ne viccelj már gondold a hogy Dohány utcába és környékén meg éreznék ? Szerintem zokszó nélkül kifizetik , max alkudozni kezdenek na de csak egy kicsi
Egy év alatt - felére vágott költségvetésből - ugyan mi a lófaxt kellett volna elérnie?
Budapest ÖSSZES problémáját az előző vezetéstől örökölte - a Lánchíd sem tavaly óta rohadt le.
Ráadásul a kormány ott igyekszik keresztbe tenni neki, ahol csak lehet.
Ez a faszi legalább akar valamit - és ha hagyják neki, akkor meg is csinálja!
ez sem fájdalom mentes
Felemelném vagy 30x a parkolási díjat,a gépjárműadót és kurvadrágára a behajtási díjat,utána mennék fészbúkozni tovább.
Hát ez az ,pontosan a lónak a faszát csinált Kamugerike . Mondjuk már van eredmény halnak a népek a bicikli sávba , Királyutca és környékeke plusz 30-40 perc-el hószabódót a menet idő hogy bejuss , de legalább a liberális csövesek kedvükre fetrenghetnek a útközepén ha úgy hozza . Tök jó minden már annak aki ezt szereti
Most is elboltolták. a parkoloház projectet valami más faszság fejében. Ez valahogy egyik vezetésbek se fontos
pl hogy oldanál meg egy olyan problémát hogy van 30 lakás meg 5 parkolóhely
belvárosban 5-10 házanként egyet lebontasz és lesz helyette 10 szintes parkolóház?
ha nem lopnák a pénzt sok mindent meg lehetne oldani.
szerintem olyan emberbnincs a földön aki rendet tudna tenni budapesten
ilyen 30-50 éves elmaradásokat görgetnek maguk előtt amire nincs is olyan megoldás aki nem fájdalmas
Majd meg tudod, ha kalocsány is az elvtársaid veszik át az irányitást a következö ciklusban
Ez nem vicc, sok igazság van benne.
Zsófi bölcs, mert fiatalon ott van magas pozícióban, egy zsíros állásban - erre legtöbbünk nem volt képes.
Gergely meg tényleg alkalmatlan.
Gergely valban alkalmatlan ráadásul.semmit nem oldott meg, abbol is.problémát csinált ami.eddig nem is létezett
Látod B+!! Már amikor a zsidók is cigányoznak!
Róluk nekem is gyakran eszembe jut - hogy már nagyon itt lenne az ideje...
Most mondd meg
Mivé lesz ez a világ....
Már a cigányok is zsidóznak?!
Miért is van az, hogy minden népnek minden időben hányingerük van a jidóktól?? Nem lenne már itt az ideje, hogy próbáljanak normálisan élni-viselkedni??!
inkább csak tépte volna szét, ez nagyon dobta magát