Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondoltam ha már csinál.valamit az ellenzék üeglább vegyék.észre
Már reggel olvastam - tetszett!
Nesze karigeri sleppje.

https://totalcar.hu/magazin/ve...
ezt úgy ismerem, nincs, de már egy cigány sem él a faluban.
ne bántsd a cigányokat, néz meg a kis család milyen szorgalmasan dolgozik az alábbi videóban: https://delhir.info/2020/10/12...
Nagyon messzirol meg lehet a libsi sajtót ismerni. Tele van gyulolettel es "celeb" hirekkel lehetoleg meztelen nok es buzikrol szolo hir is legyen benne. Aki ezt nem vesz eszre, nem tud semmit az elmult par ezer ev tortenelmerol. Persze mas, ha valaki egy komcsi csaladban nott fel, az az is marad, kapott egy lapattal a szabad foldbol, epp abbol el.
Szoval a videki bacsit megkerdezik:
- Batyam! Van maguknal antiszemitizmus?
- Hat az nem nagyon van fiam, de igeny az volna ra...
No,ide kívánkozik a doperatív törzs videója,lehet lenézni de az ipse jobb politikai elemző mint a baloldalon bárki Török Gábortól Lakner zoltánig bárki.
Ha megnézed 27:48-nál mondja lopásos faszágról a tutit.
http://youtu.be/bhs_Ghrq-iw;t=1s
Az agymosás áfa mentes körbe esik.
Az már csak 10 napos!
27% ÁFÁ-val!
101%
Ez a kijelentés igaz volt az mszp.szdsz idején is csak akkor elfelejtetted hangoztatni. Pedig sokkal rosszabbul éltél.
Akkor mindketten mentek karanténba
Igen láttuk sokat nevetünk ezen
Ha bogyó kapna ,akkor is geci lenne itt a vezér szerintem már vérébe van gyűlölet
az a baja a népnek hogy ha nem kap ingyen dolgokat akkor geci a vezér
kicsiben-nagyban ez van
Amúgy Horthy-val mi a nagy bajod?
Eléggé rendbe tette az országot, nem egyértelműen pozitív figura, de ezt a vergődést amit vele, róla művelnek eléggé túlzónak tartom.
A II. V.h.-ból meg senkivel sem tudtunk volna jól kijönni, az el volt már rég döntve, hogy minket ki kell csinálni!
A gyűlölködést pedig nagyrészt maguknak köszönhetik az érintettek!
A cigányokról talán nem mondanék semmit.
Jó ha 0,001%-uk ér valamit.
A buzikkal sem foglalkozna a kutya sem ha nem tolnák állandóan a képünkbe a szaraikat!
Az meg, hogy a zsidók eléggé ellepték a közéletet s kezdik a maguk képére alakítani a dolgokat, szintén nehezen vitatható!
Meg az állandó kárpótlás, megemlékezés, bűntudat ébresztés és nácizás is kezd az emberek agyára menni.
Holott a 2015-ben, 74 évesen elhunyt apám is 4 éves volt 45-ben!
Persze az index ezeket a témákat nem nagyon érinti, vagy csak szuperlatívuszokban szól az ilyesmiről.
Szerintem a gyűlölködésben te meglehetősen élen jársz.
Ez már betegség nálad.
Konkrét számadatod van vagy csak az érzeted ez?
Esetleg az agymosás nálad 100%?
De mennyivel jobban is élhetne - ha a pénz háromnegyedét "valakik" nem tennék a saját zsebükbe.
Ekkora bullshitet.
Egyszerűen a te néptömeged jobban él mint régen.Slussz.
"Nincs itt olyan, hogy jobboldali!"

Van helyette Horthy-nosztalgiában fetrengő, félrevezetett, mindenkivel gyűlölködő néptömeg.

És ez a Viktor bűne: másban keresni a hibát, másra kenni a felelősséget azért - amit 10 éve már KIZÁRÓLAG ők alakítanak, a kétharmados felhatalmazásukkal. Hogy régen mi és miért volt szar ebben az országban, az lassan már teljesen érdektelen lesz - 10 év óta MINDEN az ő felelősségük, az ő bűnük.
Tudom, csak Bogyó mindig ezzel jön.
Mondjuk a jákob nagyot esett pofára.Szerintem kiszipkázzák a pénzt ami maradt és lekapcsolja a villanyt,ő meg még egy turnusra talán beülhet a parlamentbe,attol függően mit oszt neki ferenc testvér.
Még a kuruc sem igazán jobboldali
Tolják a zsidócigány témát, de ha jobban megnézed mainstream az is
Nincs itt olyan, hogy jobboldali!
Szerintem!