Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves Télapóka!
Már harmadik éve, hogy tűzoltóautót kérek tőled. Kérlek, idén nagyon-nagyon szeretnék egy tűzoltóautót!
Szeretettel: Józsi

Kedves Jozsi!
Elmondom hogy lesz! Amíg otthon alusztok, rátok gyújtom a házat. Annyi tűzoltóautód lesz, hogy azt sem tudod majd, mit csinálj velük.
A Télapó
Az emberhez méltó viseletetet nem feltétlenül mondanám felsőbbrendűségnek, annak hiányát alsóbbrendűségi érzésnek igen, ezt éltem meg ma. Mikor először a gorenje turizmus alkalmával bécsben jártam 88 körül csodálkozva néztem, hogy a zemberek az utcán erősen sminkelve (nők) és hozzánk képest elképesztően jól öltözöttek voltak, akkor ezt a nyugat jólétének tudtam be és belenyugodtam, kevés a lém így szarul nézek ki, ez van, de ma 30 évvel azután? Ez nem menthető, bőven volt idő legalább ebben felzárkózni, de ahogy körülnézek magam körül azt látom, hogy igény nincs rá ezért marad a vásári katasztrófa választék (még a tizenévesek is 60+-os ruhákat tudnak venni) vagy a rosszul értelmezett saját stílus amit már a 80-as évek eleji angol punkok is gáznak tartanának, de azért aki mégis csak igyekezne elrugaszkodni a feketébe vagy virágmintásba borult viselettől az is legfeljebb egy turi (figyelj, itt jössz te) bódulatos minőségét és elementáris választékát turkálja, de vazz, abból sem a tényleg jól kinéző hacukákat hanem a helyi viselettől alig különbözőeket veszi meg.
Nekem a hasitasi kényelmes ezért hordom nyáron a papucsoz meg zoknit mert beizzad a lábam és csúszkál a papucsban ha nincs rajtam és lapos telefonom sincs én még ezt is megtehetem
Hát amit megtanultam az életben az az hogy nem kell annak látszani Az akar a legjobban annak látszani akinek nincs mire Én nem akarok semminek sem látszani de szeretem a napomat kényelmes ruházatban eltölteni
En meno farmert hordok nem videki susogost, hasitasi meg motoron se volt rajtam, pedi az meno az autopalyahuszarok kozt.
Nem susogós mondjuk némelyik szett a divatos uri ruházatoknál bőven többet ér Bár ezt is magasról letojom Neked kell nagyon öltözködni hátha valami gyengénlátó 60-as öreglány rábukna már a kisbüdösre
Addig nem baj míg ezt nem éli meg kellemetlennek.
Nem elég jómódúnak lenni, annak is kell látszani....
Naugye már is tudod igazolni a felsőbrendűséged Te elkényeztetett Pest úri nép
Susogos es hasitasi.
Videkibb nem is lehetnel.
Hát elég sokat járok ilyen hely2kre többnyire a gyerek miatt mert játsziház meg szinema szitty mindegyikbe van aréna pláza,westend,mamut1-2,eurocenter,sugár,ikea,campona,újbuda center meg a tököm tudja mindet fel sem tudnám sorolni amit az elmúlt 4 évben bejártunk már. Na hát én ezekre a helyekre nem öltözöm túl magam Simán szabadidő ruhába járok mindenhová azt pont leszarom hogy ki mit gondol A farmert nagyon utálom kényszerből felveszem az az éves kb. 10 alkalom. Én vagyok az a fajta faszi aki még a bankba önkormányzathoz stb helyekre is simán bemegyek egy melegítőbe azt pont telibe szarom ki mit gondol, nel hogy még szégyelném is magam Az a kevés ember aki ez miatt lesajnál na pont azoknak nincs egy forint sem a zsebükben
Suttyó falusi vagyok, így nem szólok bele a nagyok dolgába!
De ez jópofa:
Az új tanárnő elé jóképű legényt küldenek a vasútállomásra. Felrakják a csomagokat a szekérre, a csinos tanárnéni a legény mellé ül a bakra. A falu szélén a legelőn egy bika éppen közösül a tehénnel. A városi tanítónőt lenyűgözi a látvány, s azt kérdezi a legénytől:
- Honnan tudja a bika, hogy, izé, szóval, hogy mikor alkalmas a pillanat?
- Elárulja azt a nőstény illata.
Hajtanak tovább, most egy csődört és egy kancát látnak hasonló helyzetben.
- És a csődör honnan tudja? - kérdi a kíváncsi nő.
- Neki is a nőstény illata árulja el, ahogy a birkáknak és a kutyáknak is.
Megérkeznek a szálláshoz, lepakolnak, a fiú búcsúzik:
- Hát minden jót!
- Köszönöm a fuvart! - mondja a tanítónő. - És majd látogass meg egyszer. Majd ha már elmúlt a náthád.
Naugye
Rajta legalább meglátszik
Látod, már ezért is megérte elmenni! Egyébként, tényleg sok jó buxa van az ilyen helyeken. Amúgy én sem csípem az ilyen helyeket, de ha úgy alakul, akkor benézek.
Jól van na! De Te jártál iskolába! Ne villogjál már vele. B+!!
malomban múltkor láttam egy nagyon jó hátsóféllel ellátott árus nőszemélyt, megérte elmenni, pedig nagyon utálom az ilyen helyeket
Amúgy igazad lehet, én a tősgyökerest sosem írnám tőzsgyökeresnek.
Ma plázáztunk egy kicsit némi vásárlással az alléban és westenben és lehangolódtam, hát vazz úgy éreztem magam mint anno tizenéve mikor nyugati nagyvárosokban sikerült megfordulni és erősen kiríttunk az öltözékünkkel, olyan régies és prosztó voltam a saját szememben, hogy na. Lehet bármit mondani, de az ódivatúság nem menő egy percig sem, érdekes kecsón még melósruhában sem érzem annyira gáznak magam a malomban mint ma az utcaiban.
Tavaly bejott. Mondjuk iden ujevkor beleszartam, azis bejott.
Ezek az új évi fogadalmak nekem sosem jöttek be remélem neked sem
Ha szeretnéd ha nem satyám te ízig vérig tőzsgyökeres pesti vagy még akkor is ha annyi időt töltöttél Budapesten ameddig megszülettél Keresztapám aki 60 éve pesten él soha nem lesz pesti Neki a személyiében a születettnél Nagykőrös van mamlas fájerbléd és ini logikája nyomán csak egy vidéki paraszt maradt
Hétfőtől.
te nem mert fogyozól még egy darabig