Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mé,nem ez a viccrovat?
Na ennek is pont itt a helye.....
"Megb...tam anyádat!" - így csicskáztatják a tanárt a kormány rejtett erőforrásai egy pesterzsébeti középiskolában Készül cigány értelmiség.
Forrás: https://kuruc.info/
Tudtam. Megjött a nemzet bölcsésze és szorja a hülyeségeit egy autoszerelöt is megszégyenitö szofosással
nem keverlek össze egyetlen egyszer volt egy 1999 hajeszed de hagyjuk semmi értelme Pontosan emléxem jimmyéknél voltam felhvítál, hogy mit tudok róla elmondani. Elmondtam neked, hogy nekem volt abból a típusból is 3 évig, de semmi jót, nem tudok róla mondani, hangos, lusta és sokat fogyaszt, cserébe elakad a hátsókerék miatt. 1 dolog van amit nagyon tud, hozzá nem kell nyúlni indul megy A következő generációk már léptékekkel jobbak voltak. 90-120 lóerőig 2,5 cr turbós motorok vitték is a kasztnit. Önzáró diffi miatt el sem akadt könnyen, kifejezetten hangos sem volt. Meg a futóműve át lett módosítva, ha rajta volt egy tonna nem imbolygott mint egy részeg kacsa.
Egy nagy hibája volt, hogy nem raktak bele 6 gangos váltót így autópályán nem szerettem használni

Mazdád van? Na az kb. úgy japán ahogy én Remélem a ford motorosat vetted Stop start rendszert minek akarod kiiktatni? Nekem is van, mondjuk nyomok egy gombot és már nem is funkcionál


www.atv.hu%2Fbelfold%2F2021012...]https://www.hirstart.hu/site/r...[/url]
Ez az a mazda amelyik csapágyas lett nálad vagy már másik?
az enyém a roma húst szereti
engem lefehérezhet nem sértődök meg :-)
2004-es d4d volt összekeversz valakivel. Vagy többet igyál vagy kevesebbet te kis szemüveges kertitörpe :-)
"The Mazda CX-3 is a subcompact crossover SUV manufactured in Japan by Mazda." Egy rezsó kapcsolós primitív szar autó. Szidhatom mert a sajátom. Pont olyat kerestem amiben nincs sávtartó, milliós led lámpa, stb. A start stoppot kellett csak kiírtani belőle az 10 perc meló 2 óra utánajárás a neten.
Pedig nem kéne szétoffolni ezekkel a viccekkel a topicot
Nyitni kell egy olyan topikot is.
Jé, végre megint viccek
Remélem se bogyo se pipi nem keveredik ide egy ideig, mett ako tiz oldal politika