Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem is lep meg, hogy ezt is jobban tudod nálam, ostoba jószág
Abban az időszakban nagyon gyorsan változtak a gépek is, az árak is.. Ha még 2 évet visszamész, akkor egy XT egy budai lakás ára volt, 1 év múlva meg már az AT 286-okat is dobálták ki.
nem került semmibe csak 2x6-700 méter cipekedésbe
aztán a havi fizetés megvolt 2x
ez teljesen jó üzlet
Volt a 3000-es VooDoo, az 2in1 volt.
zsigulim volt sokáig, akkor se érdekelt a kocsi meg most sem
nekem egy dolog fontos hogy ha elfordítom a kulcsot beinduljon a kocsi
esetleg még annyi hogy ne nagyon ázzon be
Zokni? Az cigánykodás. Bécsből a 3.5" floppy, na az igen!
Te most szándékosan magyarázod félre? Akkor az átlagfizetés hétszeresébe került egy gép, most egy átlagfizetésből simán kijön egy gép ára. Abban az időben az árrés, amivel dolgoztál - főleg okosban - jócskán meghaladta a 100%-ot. Eleve magánemberek számla nélkül okosban vásároltak, cégek meg a "költséghatékony beszerzés" égisze alatt másfélszeres áron jutottak mindenhez. Akkor aki kicsit is értett a gépekhez, az már félszemű volt a vakok között. Mivel nem voltak tömegtermékek, minden cég és ember pc-t akart a 90-es évek aranykor volt, erre te most azt írod rakjak össze pc-t? mikor minden kvázi filléres és évente avul Én nem nézlek hülyének, te se próbálkozz ezzel. A jelenlegi helyzet az akkorihoz még véletlenül sem hasonlítható, akkor valóban lehetett robbantani, de ezt te is pontosan jól tudod, már csak az a kérdés miért nem akarod mindezt beismerni
a vga-ból ment a kábel a vuduba a bból meg a monitorba
szóval mindig össze voltak kötve fizikálisan
aztán hogy hasznákta azt nem tudom, de jobb lett tőle minden
nem, 10 éve felszámoltam a kisker ágat. 20 év elég volt belőle
Én is váltottam idővel persze, Aztán majdnem beleugrottam az SLI-s megoldásba, de szerencsére győzött az eszem.
A VooDoo és az Athlon volt a fejlődés lépcsőfokai közül a két legmagasabb, ott volt a legnagyobb változás az előző nap és a vásárlás napja között.
Qssss!
még egy narancs Clió egyet vehettél volna belőle bánatnak az udvarba
Nem plusz volt... vagy a vga-t használta, vagy a woodoo-t. Ha kellett a 3D atvaltott, egyszerre nem ment
el lett tapsolva a többsége
a maradékból meg felépült a ház
De mire költötted el azt a temérdek pénzt, amit akkor megkerestél? A mostani családi házadra?
a bor az titkos még mindig, jobb úgy élni hogy minden alkatrész megvan
de baszki
én elöbb voltam felénk kínai boltos is mint a kínaiak
a piacon megvettük kartonszám a cipőket egyik munkatársammal itthon meg árultuk
vonat ingyen hozta munkaidőben vettük aztán csak a haszon dőlt
olyan arányok voltak hogy pl egy cipő a piacon 200 forint ha hoztál több kartonnal akkor 60 forint
itton meg lett árulva 150-ért
cipő meg zokni minden mennyiségben elkelt örökké a buzi nagy csíkos szatyrokkal mászkáltam
utána ez is el lett szaródva
90-ben volt pc a suliban de fogalmam nincs miféle
akkor a c64meg a c+4 volt a tuti
olyan vudus gyorsító nekem is volt csak a kettes kivitel
azt a petőfi csarnok lomis piacán túrtam
az azt hiszem +12 mb volt
utána jött a tnt riva aztán váltottam a laptopokra mert meguntam a játékot
de nállad is. Volt a kertben 2 db 30 ezer literes tartály leásva lesúlyozva amiben csináltad a cukorcefrét a hamisbornak a zárjegy előtti világból?
Vagy a pénzhegynek te azon a részén voltál, hogy annál dolgozhattál napi bérben munka után és hétvégente feketén a jövedelmedet kiegészítve akik valóban ezzel foglalkoztak és nagyban Nem azt mondom,hogy elképzelhetetlen de valahogy az elmúlt évek irásai alapján nem nézném ki belőled, hogy benne lettél volna a borhamisító maffiában
Azt már hamarabb, hogy hordtad a cukrot nekik a kisteherautójukkal, gondolom fizikailag alkalmas voltál az 50 kg-os zsákok mozgatásához
számítás technikába 91-96 között szakadéknyi különbségek voltak. Amikor nekem ibm let az iskolában még komondor 64-ekkel bíbelődtünk számtech órán. Amikor 4-es lettem akkor kezdtek jönni be az AT-k. )91-ben nagyon sehol nem volt még ibm nagyjából az az év számolhat a mostani modern számítógép elterjedésének a 0-ik évének
baszki itt akkoriban arany bánya volt
már mondtan hogy felénk pénz hegyek voltak
a maffiózó vállalkozók iskolai vonalzóval mérték a pénzt senki sem számolta
gyerek voltam karácsora kaptam, de mivel el volt írva a vállalkozásban benne volt a könyvelésben. Szerintem 91-es könyvelést nem találnák már meg
Egyébként 93-ban mennyi idő alatt tudtál félrerakni 120 ezer ft-ot amikor 2021-ben sem tudsz ha nem hullik valahonnan örökség a nyakadba
95%.
A Virgében fél mega volt, mert egy héttel később vettem bele (akkoriban a videokártyákon ez lehetséges volt) plusz memóriát.
Amikor felhúztam 166 MHz-re, akkor megtáltosodott.
Amúgy az a gép akkor annyira újdonság volt, hogy nem is azt akartam, de akkor nem is értettem, hozzá, hogy valami kisebbet szerettem volna, persze az ára miatt. Mentem a gépért, kértem már nem is tudom mit, mondták, hogy AMÚGY van, de nincs raktáron. Jó, mi az ami vam? Ez. Jó. kértem a kisebb vinyót, van, de éppen nincs raktáron. Akkor azt, Az is van, de mégse. Jó, ne játszuk ezt ti szar buzeránsok, mi van, amit el tudtok nekem adni MOST?
És így lett minden, amit írtam.
Aztán a 400-as Cerka, ami minden trükk nélkül ment 600-on, aztán a baszom nagy ugrás, az Athlon, a SLOT A-s. Ugye azt az elején kétféle maggal árulták, de egynek árulták azt hiszem, nekem szerencsére a nagyobbik jutott, a haverral lepattintottuk az egyébként nem leszedhető gyárilag rábarkácsolt hűtőbordát, és már nem is tudom, de valamit ott átkötöttünk asszem, és ment 1 GHz-en az emlékeim szerint.
Na, az volt ám a mennyország!
Meg amikor karácsony napján elhoztam magamnak a 3Dfx VooDoo gyorsítót és elindult az Unreal!
akkoriban hónapok alatt lett a csúcs gépből fasza középkategória.....
amúgy ahhoz a hoki 133-hoz tuti 1gb ram volt? mert a 128 megás 30 ezer körül volt
1996, P133, 850 GB vinyó, 1GB RAM, 14" monitor, S3 Virge,150 ezer volt. Akkor SENKINEK nem volt olyan gépe, mint nekem, igaz, ez hamar semmivé foszlott, mint előny.
Ez akkor maszek koromban kb. két heti tiszta nyereség volt, ha bevétel szerint nézem, akkor egy heti.
Most azért nem vennék a fizetésemből a kor szerint ennyire modern gépet.