Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

93 ban aki golf 2-esjárt az már egy úr volt Akkor én már ismertem az utcánkban egy olyat aki személyesen ismert egy olyat akinek nyugati autója volt
nekem 120 volt az első 2x íróm
annyi cd-t azóta sem írtam mint akkor
Vagy 10 évig jártam oda, akkor voltam náluk először, mikor a Western City helyén vasúti raktárt béreltek, és onnan árultak.... a végén csúnyán váltunk el, mert a értékesítő (egy hülye pesti picsa) szarakodott velem, mert nem volt nálam bélyegző, és nem akarta odaadni átutalásra (ez kb. olyan 10 évnyi partnerség után történt, soha nem tartoztam nekik egy percig sem). Elküldtem a faxba, aztán hívogattak sokáig, hogy miért esett vissza a forgalmam náluk
... de voltak érdekes storyk, a város első CD íróját eladtuk, emléxem, 380 eFt volt... cég vette átutalásra... amíg nem jött meg a pénz, 4-5 napig, addig nem aludtam, mert abban állt mindenem...
Ezt nem bírjátok ti megérteni, akik kényelmes állásban verik a farkukat, és közben rinyálnak, hogy "szemétvállalkozóamercivel"
Hát igen, a Ramiris.....
Annak úgymond "rövid kötele" van, mert beszámla sok, kiszámla kevés, erre már akkor is ránéztek... sok olyan vállalkozóról tudtam abban az időben, aki negyed évente új céget alapított (pesti nagykereknél mindennapos eset volt) Mi itt ezt nem tudtuk megcsinálni, ahhoz kicsi volt a volumen.
Látom, nem bírod ezt elengedni... hetente 2x fordítottuk át a készletet, egy szakadt II Golf-al a társam fel-le járt folyamatosan Pestre... és igen, nem éltünk, ment minden a törlesztésre, készletre... közben javítottunk, programot telepítettünk, ezt se ingyen, napi 8-10 ezret hozott a szervíz*... meg persze ÁFA is csak-csak maradt

*ez akkoriban pénz volt
Az ÁFÁ-ból éltek.... Anno semelyik kisvárosi számtechbolt nem adott a magánvásárlóinak számlát. Ha mégis, akkor az hamis volt.
Valami nem stimmel az egyenletben. Kevesebben vettek gépet mint mostanában, te 6 % árréssel dolgoztál ami még élelmiszernél sem elég a hideg vízre, de havonta közel 70-et fizettél vissza a kölcsönödre 93 ban, meg raktárkészletet is építettél százezrekért, és még maradt is haszon őszire, meg meg is éltél? Ez nagyon hasonlít a mesebeli lányra aki jött is meg nem is, hozott ajándékot meg nem is Semmi bajom a véleményeddel, de akiket én ismertem ezen a piacon itt helyben, azok jóval nagyobb árréssel dolgoztak.
el van tűnve
Rögtön kaptál választ, nem?

Kéri Lacit kérdezd, ő napelemezik.
inkább húzzatok át az üzifalra komoly kérdést tettem fel HASZNOS válaszokat várom
Most upgrédeltem i5-9400-ra 1-2 hónapja - de pont olyan gyorsan megy rajta a böngésző, mint az előző 8 éves i3-on
miért lennél te az oka De ez attól még így volt
Persze hogy elavult (egyébként i5-2500K a procija), de mivel csak full HD a két monitorom, játszani nem játszom, az AutoCAD-hez, PS-hez, RAW-konverterekhez nem nagyon kell annál erősebb gép. A mostani (2 éves) gép meg egy hatmagos i5-8400, 3 db SSD-vel (ebből 2 db 256GB-os NVMe + 1 Sata). Lényegesen gyorsabb, de dolgozni pont ugyanúgy lehet vele mint a régivel.
az én gépembe még pont ez a konfiguráció fut
Nehogy már annak is én legyek az oka, hogy fejlődött a számítástechnika, és olcsóbb lett Egyébként könnyedén konfigurálok neked 5 millás otthoni számítógépet, az most is fél évi kuporgatás még ilyen nagymenőknek is, mint te
... de ha kicsit megrázzuk magunkat, és összedobunk egy fullos Mac Pro-t, akkor az egy 20-as, és még monitort is kell hozzá választani
ti egy komplett bűnszövetkezet voltatok mint boni és klájd meg a rokoni kör
sláger kazettákat be sem hoztál?
ez így volt de akkor lentebb meg miért állítottál hülyeségeket
ezt már én is leírtam neki, hogy akkor egy átlag ember fél évig kupargatott egy ilyen masinára most meg két heti pénzből kirázza, ha valamelyik gyárba van egy szalag melletti helye de nem érti
Itt nem arról van szó, hogy kell-e neked az ECC, hanem arról, hogy bizonyos méret (szint) felett csak ilyen van. No para, ami elfogatja, az általában támogatja is... ill. pontosabban műxik benne. Ryzent könnyebben és olcsóbban találsz, az intel server boardok Xeonosak, és drágábbak.
Alaplapi M2 SSD támogatás már alap... azon nem is kell gondolkozni - bár server alaplapokon nincs ilyen, oda PCI M2 kártya kell. Bár ha bent zümmög 256 GB operatív memória, az olyan szinten kesselne, hogy mindegy, milyen vinyó van benne...
https://www.samsung.com/semico...
Nézd..ha 10 évvel ezelőtt megvettél vagyonokért egy csúcskategóriás gépet, akkor a mostani csúcskategóriás gépekkel kellene összevetned árérték arányban és biztos vagyok benne hogy elavult lenne hozzájuk képest főleg úgy hogy 10 éve még csak 1 generációs intel procik voltak, most meg már a 10 generációnál tartanak.
ecc felesleges mert nem sok lap-cpu támogatja meg otthon sincs igazán értelme
kicsit fennakadtunk mert eddig az intel volt az isten de amd egy jó ideje jobb a játékban, szóval lehet csere lesz egy biztos alaplapi ssd lesz mert ahogy néztük egy havernál lényegesebben gyorsabb
aztán ha nyersz vele napi fél percet már megéri
És ugye a Dodge RAM se rossz...