Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A HŐS utcai labor
Hát ha behozzák ezt a szigorítást akkor szuri van aszt kész én nem fosok tőle Lehet beoltatom magam az összes variánssal egyszerre
Amíg nem kényszer addig meg nem Nálam ez ennyi
Sztem azért temették el, mert meghalt...
itt lehet nincs baj de a környező országokban lassan az ajtódon se léphetsz ki negatív teszt nélkül. Nem régen temettük el a 40 éves ismerősömet mert megkapta a koronát.
tegnap néztem 12:00-tól van az igazság. Na kb. így állapítják meg a valóságban is a fertőzöttek, az elhalálozottak és a gyógyultak számát

Annyi a különbség, hogy a híradóban a húzás nem szerepel Oda már csak a végeredménnyel mennek
Csaj felad egy társkereső hirdetést: "olyan férfit keresek, aki nem fog megverni, nem fog elhagyni, és elképesztően jó az ágyban"
Másnap csengetnek. Ajtót nyit: ott áll egy ürge, tolókocsiban, se keze, se lába.
- Maga mit akar?
- Kisasszony, a hirdetésére jöttem.
- Úgy gondolja, hogy ön alkalmas?
- Tökéletesen. Láthatja: nincs kezem. Nem fogom megverni. Nincs lábam: nem tudok elmenni.

- És a szex?
- Becsengettem, nem?
Abba csak löttyedt zsir sikeralt, mint a koponyad nagy üregébe.
Szerintem
Szerinted.
nekem abba a kicsi tokámba is több értelem szorult mint neked az egész lényedbe
Hát ez az amit még kivárok Azt ha nagyon nem erőlködnek ezzel az oltással ki is hagyom
Más: okosodjatok, helyi virológusok!
ha te komoly pali lennél, már beadattad volna a szurit magadnak meg a melósaidnak is és kiírnád a bótra, h csak vakcina vizummal lehet bemenni túrkálni, mert majd meglátod, h a nyáron oltatlanul még a munkásszállóra se engednek be
Nalad jo lenne, még a végén agyat novesztesz nem tokát.
Valami biztos van mert tavasszal olaszban hullottak mint a legyek Meg egy-két környező országban
Azt nem tudom, hol írtam Úgy sejtem sehol.
Már megint a vasutas mi És a kereskedő
először abban kell hinni, hogy van ez a járvány és hogy nagyon veszélyes
Ezt egyszer törvénybehozták de szerintem soha nem alkalmazták Ha ez igaz lenne nem lenne orvoslátogató sem
Nem, rád nem az értés vonatkozik, hanem az ego.