Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja.

Megközelítőleg a 130*2500 HUF az 325 ezer.
A legalján azt írják a sorozat várható hossza 130 lapszám
Akkor rosszul értelmeztem.
Szerintem lehetséges, hogy ezt így törvényellenesen csinálják, hogy nem tudod előre, hogy mennyi lesz a vége pénzben.
Ja de. A gyíkban írják tervezett laphossz: 130 Ki se számolom az mennyi pénz
Nem úgy néz ki.... A 15.-ben lesz egy kisebb busz ajándék. A 26.-ban lesz egy ajándék buszmegálló tábla. Hogy pontosan hány szám van összesen nem derül ki.
Nem 15?
Már az is a kiadó komolyságát jelzi, hogy senki nem tudja, mennyi lapszámból lesz busz, ez a szimpla átbaszás kategória, ami furcsa, hogy a fogyasztóvédelem egy szót nem szól ezekre a teljesen nyilvánvaló átbaszásokra. Vásárlóként tudnod kell, hogy mennyibe lesz a dolog, ez olyan, mintha vásárolgatna az ember vakon egy hónap múlva meg a bolt bemondaná, hogy ja amúgy ennyi a számla...
Standard előfizetéssel 34 ezer forint.
"Minden számért csupán 500 Ft-al fizetsz többet a 3. számtól kezve" Mennyibe lesz a végén ez a busz?

https://www.deagostini.com/hu/...
Valamiféle váza....
Ja, biztos nem, de lehet hogy csak dísz, kerámia.
ezt nem kétlem, de nem fog ilyet venni kényszerből..........
Elég sok nő kényszerül ekkora, vagy ennél kisebb cerkával játszani!
nincs nagy igénye a hölgynek, bár szerintem az egy dísztárgy, 14év felett senki sem játszik ilyen kis csutkával
előtte az orvosok elaltatták hogy jobban gyógyuljon. Nem jött ki a kómából, 3 nap után mehetett a sütőbe.
- Uram! Uram jöjjön gyorsan!! A katonák dugják a párnát!!!
- Dehogy megyek, és akkor mi van???
- De jöjjön!!!!!
A parancsnok elindul a katonák felé. Sorba állítja őket és megkérdezi:
- Na, álljon elő, aki megdugta a párnát!
Mindenki előáll kivéve egy embert. Na, ehhez odamegy a parancsnok és azt mondja neki:
- Maga jó katona. Mi a neve?
- PÁRNA JÓZSEF.
Az ilyesmit bátran bízd az asszonyra, ha a te képességeidet meghaladja!