Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez bitang
A lemezkád nemigen... max az ugyanugy kinéző öntvénykád
én is megyek holnap megint túrázni a budai hegyekbe mint múlt héten
de 20 km-er nem kellene se létrával se létra nélkül
igen az gínesz gyanús mert azok több mint 1 mázsa volt. Jó néhányat kibaxtam már a házakból, lakásokból
én meg egy hosszú alulétrát vittem ilyen módon 20 km-re egy másik faluba, mert nem volta a zsigulimon tetőcsomagtartó
Csak hallomásból tudom hogy az öreg (egyébként nejem keresztapja) még lemez fürdőkádat is tolt haza bringán vagy 40 évvel ezelőtt.... Azért az már a PRO szint!
én egy 6 méteres gázcsövet toltam így haza birngával annó több km-ről a városon át, kellett az antennát kinyújtani a tetőn.
Elég kalandos volt az út
Ezt a fuvart el tudom képzelni
Mondjuk a rendőrrel sem ártott jóban lenni
Azért remélem volt sok körforgalom a célig
azért 10km távot nem szívesen gyalogoltam volna a bicikli mellett
gyerekként elég tápot hordtam haza így kb 1km távról
Ez nem kunszt! Feri bátyám (Isten nyugosztalja) ugyanezt biciklivel is simán, bármikor megcsinálta. Fel nem tudott rá ülni, de a tüzépről BÁRMIT hazatolt a bringáján.
én a 6méteres betonvasakat úgy vittem hogy össze drótoztam 25-25 darabot több helyen, 2 ilyen köteget egymás mellé fektettem és a zsigulival fölé álltam és a lökhárítóhoz spaniferrel felkötöztem
kb 1-1 métert lógott ki előre-hátra meg a szar utak miatt félúton már húztam a köteg közepét itt-ott
3 fordulóval elhoztam mai a házhoz kellett, mert 5000ft lett volna a szállítás, így meg 3x20km táv a kb100 forintos gázzal számolva még 1000 sem volt
Most miért nem lóg ki se előre se hátra egy centit sem

Én betonvasakat vittem így simán görbült annyit a köteg amennyit kanyarodni kellett
Mazochistáknak való