Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látom ráérsz - akkor nyálazd meg a bal herémet. Mind a hármat.... 😂
😁 😄 😂
Msr van sajat topik a propaganda tolasara,nagy keres lenne hogy elhuzz a véreres,büdös picsaba?
De az is eleg lenne ha elalvas utan elfelejtenél lélegezni? 😆
nem hülyeség, de elhinni már az
ne gondold hogy valaha valódi elszámoltatás lesz, maximum olyan mint anno az mszp udvarban volt a kis pöcs halasi emberkét kikiáltották bűnbaknak pár milla miatt bevarrták egy időre aztán elvan azóta is mint ponty a tóban
Van félnivalója, de "nem úgy". Olvasd el a cikket, nem hülyeségeket ír: https://index.hu/belfold/2021/...
ugyanmár.....ki tenné meg?
Azért ha az Országház negyedik emeletéről kibaxnák az ablakon, az csak "megérintené", nem? 😂
vityusznak már nincs félni valója, ha holnaptól nem keresne egy forintot sem akkor is megélne abból ami van
minden törvényes el nem veszi senki tőle, szóval ő már nem fél semmitől sem
Dehogynem!
Ettől retteg a diktátorunk is.... 😂
na olyan ember már sosem fog születni
Akkor majd újra lesz Vak Bottyánhoz hasonló figuránk aki emberkedésből egyszer belovagolt egy törökök által uralt várba a nyitott kapun keresztül és a békésen imádkozó népek feje fölött kivágta a toronyból a müezzint oszt kilovagolt hisz jól végezte a dolgát. 🙆
Bp.-n is van sőt templom talán ott van a legtöbb.
én is meglennék nélküle, de ha egyszer kialakult ez a buzi szokás akkor együtt kell vele élni
20 év múlva meg a müezzin ordít majd naponta 5x az nem tudom hogy tetszik majd a túristáknak 😂
Hát nem is tudom ki gondolta volna hogy vidéken harangszó van ???????? És gondolom hogy mit össze googleztak hogy vajon mi a picsa adhatja azt a reggeli rikácsoló hangot 😂 😂
Az osztrákoknál is erősen zavart a reggel 6-os harangozás, nincs ezzel semmi baj csak ugye a szállás leírásába tegyék ezt is bele, hogy vagy fülvédővel aludjanak vagy keljenek a nyaralásuk alatt is hajnalban. Amúgy ettől itthon a saját falunkban is falramásznék főleg hétvégén. 👻 👾 ⛪️ 🔕
Tehát a LIBSI turizmus felülírta a KERESZTÉNY-KONZERVATÍV harangozást? Rájöttek, hogy a turizmusból van bevétel, nem a perselypénzből? 😁
a pestiek idióták, ezen mi a meglepő ?
Mondjuk hogy vicces . De azért van benne tragédia 😵 😨
https://www.elemi.hu/zavarta-a...
https://darwin.reblog.hu/ugorjon-a-busz tipikus bringás rájuk nem vonatkozik semmi szabály. 😂
😂 😂
(fetrengős)
ha te a ksh nak bármi adatot is elhiszel ott nagy baj lehet a fejjel.(kezeit széttáró)
Mondok neked jobbat(puszit küldő) Menj ki 5 fővárosi temetőbe meg 19 megyeszékhely temetőibe. Vigyél magaddal egy kockás füzetet azt strigulázd 40-50,50-60,60-70 között elhunytakat qrvára meg fox lepődni(gondolkodó) Tudom, hogy ez macerás, könnyebb elhinni a ksh-nak a blődségét amit táblázatba foglal. Gondold el a gazdasági eredmények is az alapján jönnek ki amiket én diktálok be(fetrengős) Mondhatnánk azt, hogy a ksh adhat egy megközelítő értéket, de a helyzet az, hogy köszönő viszonyban sincs a valósággal és semmilyen téren sincs. És a regnáló politikát szolgálja ki a .(kezeit széttáró)hülyékkel elhitetett adatokkal
Ez így van
Akkor ez olyan mint a kártyázás: Addig míg nem tudod milye van nem győztél :)