Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne parázz, megoldjuk! 😆
Jól van. Megnyugodtam.
Ha a komcsik ennyire stresszesek és kapálóznak, akkor már biztos hogy esélyük sincs a 2022-es győzelemre 😏
Te vagy a menő fideszes vállalkozó archetípusa, akinek még egy bontott gasztra kipufogó-leömlőre sem tellik. 20 fillérért a saját női felmenőjét is... ....nézz már Lőrincre, az legalább vitte valamire a Viktor seggének nyalásával, te csökött fasz! 😍
Jeeee,itt a ven komcsi geci is. 😆
Nem sok sikerel.
Húzzál már a gecibe, a Politika topikba!
Nem vagy vicces, bár azért jókat lehet röhögni rajtad. 😂
Próbálom!
Jo,atfogalmazom,linkelsz olyan cikket,vagy egyaltalan felfogod ezek a cegek menbyivel nagyobbak,tobb kozbeszerzest szereznek,nagyobb haszont tesznek zsebre?
Shalom.
Ámen!
""Ez már az a szint, hogy hiába lesz bármennyivel több sem boldogabb sem jobb élete nem lesz egyiknek sem, csak egyre több tönkretett ember és haragos rosszakaró és előbb utóbb ebből elég lesz 1 pszihopata.... ""

Én ebből arra következtetek, hogy a tehetetlenségtől víziók törnek a felszínre a fejedben.
Vannak ezzel így páran!
senki sem mondta hogy ennek örülni kell
én úgy gondolom figyelembe se kell venni
amíg jobban élünk mint a föld lakosságának több mint fele úgy gondolom kár azon agyalni kinek mennyi van a bankban, akkor is elrohad a föld alatt ha üres a zsebe meg akkor is ha számolatlanul vannak a millák a bankszámláján
Miből gondolod, hogy zavar?
Egyre jobb.
Alkohollal elnyomni az amúgy sem egészséges gondolatokat?
...azért annak se tapsoljunk.
Na ez a dolog a legkönnyebben megoldható némi alkohollal.
akkor miért zavar hogy a lőrichez meg máshoz számolatlanul ömlik a pénz?
Nem, és nem is akarok, én jól és elégedetten élek!
Hát, ha nem is mérgelődsz, de a kelleténél jobban foglalkoztat, ez általában az emberi elmét rossz irányba és messzeségbe viszi.
csak egy kérdés:
tudsz valamit tenni ellene? ha igen miért nem tetted meg még eddig, ha nem akkor meg miért kell rajta rágódni?
jogodban áll "átvenni a hatalmat" és felvirágoztatni a mi kis hazánkat, miért nem teszed? bárki alapíthat pártot, ami utána megnyeri a választásokat és te leszel a főúr legalább 4 évig
még karddal se kell ehhez hadonászni mint pár száz évvel ezelőtt
Miért gondolod, hogy ezen mérgelődök?
A sárga irigység lehet az ok.
Max ha a nem túl messzi jövőben meglehetős anyagi előnyt remélnek belőle.
Mondjuk azt igazan nem ertem egy strabag-swietelsky vagyonon miert nem metgelodsz.Kb 80% al nagyobb vagyon,90% al tobb kozbeszerzest nyer,es nem itthon marad a haszon.
Tudom arrol a 444 nem ir,nem csinal videot,az nem letezik.