Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaaaaj, már megint kezdődik...!
Akkor te okos, ha azért hanyagolnának amit Íni irt, hogy motoros volt.
De te rögtön pattansz az okosságaiddal ismét. Nem az első.
Nem feltétlenül. A gyerek egy építkezés előtt az utcán egy pozdorjacsavarba lépett, bevittem az ölemben a sürgősségire, az olyan volt mint egy csatatér. Nem volt mozgás, és bementem megkérdezni, hogy mi a helyzet, mondták, hogy az ügyeletes orvos éppen az osztályon van, de jön x perc múlva. 2-3x perc múlva megint bementem, hogy mindent értek, csak hát mégis.
Aztán jött a doki szerencsére, bement a rendelő ajtaján, egy perc múlva kiszóltak a nevemen szólítva elsőként.
Mondjuk az, hogy csavart fogóval akarta kihúzni a gyerek talpából, az egy dolog, mondtam is neki, ha csavarja, a gyerek nem fog olyan hangosan üvölteni.
ezeket értem, amikor egy izmosabb szálka benne volt a tenyeremben és üldögéltem 3 órát avval nem is volt bajom
de akkor éppen egy 2 mázsás motorral végigmentek rajtam egy izmosabb esés után, szóval azért egész jó helyen álltam a "ki volt ma a leghülyébb" listán
Balesetin soha nem az érkezési sorrend számít, hanem melyik eset mennyire kritikus, azt meg onnan tudják hogy ki az aki hangosabban jajgat, vagy nincs magánál.
Te szépen ültél, csendben vártad a sorod, nem dőlt a vér, az nem sürgős.
Ha ordibálsz folyamatosan hogy "jajdefáj", akkor előbb ellátnak.

Másik hogy saját lábon nem szabad bemenni ha tényleg van halaszthatatlan bajod, mert mindig a mentővel érkező élvez elsőbbséget, szóval legfeljebb a műútig kellett volna visszamenni, és odahívni a mentőt.
nekem nem az volt a bajom hogy nem láttak el csak az hogy jöttek utánam legalább tizenöten a sürgősségire és mind előttem végzett, nem vagyok orvos de ahogy néztem az esetek többsége fele olyan súlyos se volt mint az enyém
egyedül az a cigó volt súlyosabb akit úgy megvertek hogy a fejéből mindenhonnét folyt a vér, a cigó nőt meg fejbebasztak egy ásóval és leszakadt fél füle ezek durvábban néztek ki mint én, legalábbis kifolyt vér mennyiségben
Ha te olyan gyorsan mész pólóban motorral, hogy esés után 20 métert csúszol, akkor ott nem a mentős hülye.
Miután mégis meggyógyítottak? 🤔 ügyes...
Mindig várni kell. Kevés az orvos. Amikor Ini-vel szöszmötöltek egy órát, azt meg más várta meg...
most ha utána visszamentem volna egy nagyobb karddal akkor még most is türelmesen várnék a szabadulásra
Türelmed határtalan. 😇
Bár elmondhatnám magamról. 😂
én anno mentem be 1 lábbal ugrálva mert a másokon lett némi térdszalag szakadás-nyúlás
a térdemen felszakadva a bőr folyik a vér lefelé
az oldalamon cafatokban a bőr mert a cross gumi megszaggatta póló-gatya véres
aztán jönnek jajj mi történt
mondom elestem motorral
akkor üljek le és várjak
olyat is elláttak előttem aki egy órával később jött mint én
szóval konkrétan leszart mindenki
du5 felé értem oda és éjfél után gipszeltek be
de utána az ellenőrzések is több órák voltak, pedig nem csináltak semmit
Fel is rúgnám gyógyulás után.
csak annyi hogy buzi motoros

több ismerős is járt úgy hogy a kórházban leszarták mert motoros
én is ezt tapasztaltam
És mi volt az indok, amiért nem akartak ellátni, bevinni?
"200 felett nincs időm nézegetni a műszert" 😂
Ilyenkor azt kell mondani: "neeem, sose figyelem" 😁 - ha van mért értéke a trafin, akkor mondhacc úgyis bármit 😆 ha meg nincs, mire büntetne meg?
Vagy ha nyuszi vagy, mondd be az útra engedélyezett maximumot, azt biztos nem veszi kötekedésnek...
4 balesetemből kettőnél megérdemelték volna a verést. Az egyiknél egyáltalán nem láttak el ömlött a vér belőlem 20 métert csúsztam pólóban a motor alatt, a másiknál lábam tört nem akartak bevinni.
kattints rá és működik b+
én erre annyit szoktam mondani, hogy nem tudom de maga biztos megmondja mert barkóbából nem vagyok túl jó 😆
Pontosan, azért a rendőr nem hülye. Ha valaki úgy csinál mintha rejtegetne valamit, az már alapszinten is feltűnik neki, és csak kíváncsibb lesz.
Pontosan ezért van az, hogy amikor engem megállítanak és megkérdezik hogy "tudja mennyivel ment" ? nem kezdek mellébeszélni hogy csalt az óra, meg rosszul láttam a kiírást. Elismerem amit elkövettem, befizetem a büntetést, aztán majd itt vernyogok nektek, amikor már nem hallja, hogy "geci vót a rendőr " 😂
Pontosan én is ebből a megfontolásból gondoltam csatlakozni, ha ez működik 😆
Ha nem működik, akkor meg felesleges cécó.
lehúzta a közeg a szájmaszkot??? Lehet ezért repülni fog(gondolkodós)
hát egy átlag rendőrt nem érdekli semmi féle egyéb papír (kezeit széttáró) személyit, jogsit forgalmit kér ez a dolga(kezeit széttáró) Mire számítanak ezek, hogy több oldalas faszságokat végigolvas a rendőr zseblámpával a kezében az autó mellett állva? Szerintem az ilyeneknek valami vaj van a füle mögött (kezeit széttáró) vagy be van dzsúzolva vagy beszívva, vagy nincsenek papírjai, vagy valamit rejteget az autóban ilyesmi(kezeit széttáró) Aztán egy 60 kilós taknyos orrú gyereket meg egy 40 kilós lindát határozott erőszakos fellépéssel leráz mert nem mernek vele bajlódni, de amikor egy ilyen jobb kötésű zoltán törzsbe belefut aki nem hagyja magát megvezetni épen az ellenkezőjét éri el(kezeit széttáró) Mert gondolom az akció után alaposan átvizsgálják az autót is aztán lehet kerülnek elő ilyen-olyan dolgok amiknek nem kellene ott lenni(kezeit széttáró)
Azért kissé utánaolvasva ebbe igazából a tartozások és büntetéseket elkerülni vágyók lépnek be, oszt, hogy mennyire hiszik is ezt az már más kérdés bár idióták mindenhol vannak. 😁